Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Две в едно или мултишлайф и винтоверт.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Две в едно или мултишлайф и винтоверт.

    Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
    ЛИДЛ никога не са и пускли акумулторен ъглошлайфч Няма и как да пуснат, защото за да е откосително читав един такъв шлайф, ценаната му следва да бъде поне няколко стотин лева ( с намалението).
    Лидл продават такъв шлаф, но НЕ са го пускали в България !!! Пускаха го в Румъния, мисля и Гърция... може да се поръча и от .de ...
    На неговата цена се връзва ако се вземе комплект на Енехел 18в верт с 18в шлайф - около 300лв мисля беше... Макитата е около 350 мисля. Мислех да взимам такъв, но за 2 ползвания в годината не ми трябва... по-добре да си разпъна макарата...

    Коментар


    • #17
      От: Две в едно или мултишлайф и винтоверт.

      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
      ЛИДЛ никога не са и пускли акумулторен ъглошлайфч Няма и как да пуснат, защото за да е откосително читав един такъв шлайф, ценаната му следва да бъде поне няколко стотин лева ( с намалението).
      Не ги продават в ЛИДЛ,викат им Макита и не знам колко струва?/служебен е/
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #18
        От: Две в едно или мултишлайф и винтоверт.

        Е, ,,Макита", за човек като лен, просто не е необходима.
        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

        Коментар


        • #19
          От: Две в едно или мултишлайф и винтоверт.

          Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
          ЛИДЛ никога не са и пускли акумулторен ъглошлайфч Няма и как да пуснат, защото за да е откосително читав един такъв шлайф, ценаната му следва да бъде поне няколко стотин лева ( с намалението).
          Гледам че цената му е 69 евро,и ако не беше читав,то Лидъл , задължително щяха да са го пускали най-малко два пъти в Бг.


          Акумулаторния перфоратор го чаках от месеци,оказа се бетон,до обяд отидох да взема още един-два,нямаше...Сега ако пуснат пак,няма гаранция че батериите ще са еднакви,и качеството същото.
          На тая машинка и вземам здравето всеки ден,на равно с макита и вюрт,не може да се мери с тях като сила и бързина,но пък като брой отвори и лекота на работа не отстъпва.
          Последно редактирано от Roninn; 16-03-17, 07:43.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #20
            От: Две в едно или мултишлайф и винтоверт.

            Днес отнесох 3 флекса за мойте нинджи да видим как ще се представят.
            Първо да споделя,че флексовете не са малки,а по-скоро средни.
            Единият който пуснах одеве на бързо преди да изчезна по задачи имаше типичните черти на голям флекс бг производство от едното време.
            Знаете го как тръгваше и работеше.Едно такова твърдо и имаш чувството,че ще даде фира всеки момент.
            Реглажа на оборотите много ме изненада мнооого.Първа скорост е толкова бавна,че направо имаш чувството,че ще спре е не спира де.
            За полиране ще става може би.
            Предпазителя е мнооооого тъпо направен.Широк и неудобен за шлайфане.Първото нещо което ще изхвърлят моите.
            След седмица две ако издържат ще дам по обширна оценка.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #21
              От: Две в едно или мултишлайф и винтоверт.

              Вчера и аз си взех едно флексче, но не успях да си взема от дисковете - бяха свършили явно. По-нататък като го ползвам ще споделя как се справя. Имам на село една тенекиена барака, която ще си го отнесе на пролет....
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • #22
                От: Две в едно или мултишлайф и винтоверт.

                За батерийни флексове ли иде реч? Че и аз дебна.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #23
                  От: Две в едно или мултишлайф и винтоверт.

                  По-рано в темата стана въпрос за акумулаторният флекс, и аз съм 99% че миналата година съм засичал в Лидл но ми се стори скъп и не го взех. А те явно са 3 туул-а дето споделят една и съща батерия :
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:parkside.jpg
Прегледи:1
Размер:91.1 КБ
ID:5746888
                  Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                  Ford Fiesta 1.4 Tdci

                  Коментар


                  • #24
                    От: Две в едно или мултишлайф и винтоверт.

                    Стига заблуждения! Акумулаторен ъглошлайф/флекс, никога не е продаван в България от търговската верига LIDL!
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • #25
                      От: Две в едно или мултишлайф и винтоверт.

                      И дано пуснат,че съм имал служебно хилти и е много голяма благинка.
                      Няма страшно в умирачката...
                      Страшното е да си жив!...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Две в едно или мултишлайф и винтоверт.

                        Вчера ми попадна това в ръцете,на пръв поглед доста компактно и смислено направено,втора литиево йонна батерия 35-38 лв.
                        Цената на винтоверта със една батерия зарядно и май куфар е под 60 лв.
                        Продавача мой познат се кълне че били здрави,не съм го пробвал,само видях капацитета на батерията ми се струва обидно малка,макар че имах едни хитачита със същите батерии.

                        Интересно ми е колко работа върши с 0.8 Амерова батерия
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X