Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чамово дюшеме

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чамово дюшеме

    Здравейте, наредихме ново чамово дюшеме в къщата ни на село. Дюшемето е с 3 см. дебелина и 9 см. ширина. Гредите са наредени на 40 см. разстояние (10/8 см.- дебелина на гредите). Дюшемето е захванато с видии за гредите (в нутовете). Проблемът е, че скърца при ходене. Някой знае ли, как може да се оправи този проблем, без демонтаж и редене наново?
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20170131_001[1].jpg
Прегледи:1
Размер:86.9 КБ
ID:6127723
    Търпението калява силния и прогонва слабия.

  • #2
    От: Чамово дюшеме

    С безир може би. Гадая. Грешката яи е, че при монтажа не сте натегнали дъските една към друга. А на времето като правих дюшемето на балкона го натягах с една дъска закамена към стената преди да навивам винта. Нека и други да кажат, че много бачкане, ако трябва да го разглобяваш отново.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      От: Чамово дюшеме

      ръсиш яко с талк,метеш,пак ръсиш,пак метеш ,на мен ми помогна,повече от година няма скърцане

      Коментар


      • #4
        От: Чамово дюшеме

        Хитро.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #5
          От: Чамово дюшеме

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          С безир може би....
          Безир на пода ще помогне само да не се вдига прах... през годините. С талк става.
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • #6
            От: Чамово дюшеме

            Дюшемето е затягано с клинове, докато дъската прилепне плътно до другата дъска, и тогава са затяга с видиите. За талк не бяхме чували. Ще пробваме, благодаря . Казаха ни за монтажна пяна под дюшемето, но талка май е по-удачен вариант.
            Търпението калява силния и прогонва слабия.

            Коментар


            • #7
              От: Чамово дюшеме

              Ще спре. Аз съм с чамово и първата зима през ноща се чуваха шумове сякаш някой ходи около леглото.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X