Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за кафе-машина в Пловдив

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз за кафе-машина в Пловдив

    Изходно положение - Rowenta Adagio (не е точно такава, каквато излиза при търсене с Гугъл)
    Дългогодишна верна служба.

    Е, скапа се нещо.

    Сервиз - уж някакви известни, ама след две седмици там - трябва да сменим тръбичка някаква ( 6 лева) Видях я - счупена. ОК-с меняйте (явно при разглобяването са я счупили). На другия ден да сменим и помпата - не вдига налягане достатъчно ( 15 лева). ОК - сменяйте. Като си я взех, видях, че и помпата е счупена - явно пак от некадърност.

    Взех си машината ( платих 50 кинта) , без да я тествам, и на другата сутрин се оказа, че тя е в изходно състояние.
    След кратък разговор с управителя на фирмата, при който му намекнах, че жената работи в НАП, а сестра ми - в КЗП, без коментари парите ми бяха върнати, но любимата Ровента е отново в летално състояние.

    Занесох я в друг реномиран сервиз. Оставих депозит от 20 кинта за дефектация, и на другия ден ми се обадиха да ида да си взема машината и депозита.

    Машината не беше отваряна!

    Та според моите бегли познания трябва човек, който да се порови из елементарната електроника.

    Ако някой има предвид такъв в Пловдив, моля да сподели координати.

  • #2
    От: Сервиз за кафе-машина в Пловдив

    Два пъти съм носил кафемашини Делонги в Робуста - на В. Априлов 27. И двете работят все още.

    А и Дани - дето продава кафероботите дали няма да свърши работа, но е в София
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #3
      От: Сервиз за кафе-машина в Пловдив

      То общо взето ремонта на такава ръчна машина се изразява в смяна на помпата и не е работа за електрончик.
      Бих те посъветвал да си купиш нова машина по твое усмотрение.
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #4
        От: Сервиз за кафе-машина в Пловдив

        Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение

        А и Дани - дето продава кафероботите дали няма да свърши работа, но е в София
        Моите майстори мрънкат, само с роботи се занимават , а и с еконтите разправията се обезсмисля финансово...за тази машина...
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #5
          От: Сервиз за кафе-машина в Пловдив

          Пробвай този сервиз те правят всичко 0887476514, Митко.

          Коментар


          • #6
            От: Сервиз за кафе-машина в Пловдив

            Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
            То общо взето ремонта на такава ръчна машина се изразява в смяна на помпата и не е работа за електрончик.
            Бих те посъветвал да си купиш нова машина по твое усмотрение.
            Помпата е сменена поради некадърност на електродърводеца, дето я счупи, и с новата помпа е същата работа.
            Работата е точно за специалиран електрончик в областта на кафемашините.
            Дори отварянето на тая кутия изисква специализиран инструмент.
            Аз имам, отворих, почистих всички контакти, презапоих всичко по платката - с наличната техника съм дотук.

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            Моите майстори мрънкат, само с роботи се занимават , а и с еконтите разправията се обезсмисля финансово...за тази машина...
            Дани, напълно те разбирам.
            Дори темата нямаше въобще да я има, ама жената категорично не иска робот. Иначе досега сделката щеше да е финализирана.

            Благодаря .

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X