Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся вратичка за куче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся вратичка за куче

    Здравейте, търся си вратичка за монтаж в термопанел на ПВЦ дограма, кучето е немска овчарка, та ми трябва по-голяма. Единствено в един онлайн магазин намерих, но е доста скъпа. По нашите складове и магазини за
    домашни любимци има само за котки или дребни кучета. Отворен съм за всякакви предложения, още повече ако някой съфорумец се занимава с това. Искаше ми се да я видя на живо, или поне няколко снимки, по каталозите не се вижда добре по снимките.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

  • #2
    От: Търся вратичка за куче

    Дай някакви снимки на това което искаш , и някакви размери , мисля , че няма да ми е проблем да ти направя и да ти я изпратя , стига да не ти пречи , че е от дървесина и шперплат.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #3
      От: Търся вратичка за куче

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:33431_PLA_Hundeklappe_Staywell_640_3.jpg
Прегледи:1
Размер:13.1 КБ
ID:5731008
      Нещо такова, тази е най-добрата, която намирам, клапата е с магнит, но ми се щеше да я видя на живо. На тази размерите на отвора са 450х280 мм, за кучета до 45 кг., моето е 30.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #4
        От: Търся вратичка за куче

        Ми има я баш тая в един кучешки онлайн магазин, ама струва едни 130лв... Пишеш у гуглето "Врата за кучета".
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • #5
          От: Търся вратичка за куче

          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
          [ATTACH=CONFIG]886401[/ATTACH]
          Нещо такова, тази е най-добрата, която намирам, клапата е с магнит, но ми се щеше да я видя на живо. На тази размерите на отвора са 450х280 мм, за кучета до 45 кг., моето е 30.
          Тая вратичка трябва да пропуска кучето в двете посоки и да не пропуска малкия мангал в обратната
          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

          Коментар


          • #6
            От: Търся вратичка за куче

            Има снимки, тези са на въпросната:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:b800 (1).jpg
Прегледи:1
Размер:69.7 КБ
ID:5731011

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:b800 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:87.4 КБ
ID:5731012

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:b800.jpg
Прегледи:1
Размер:39.6 КБ
ID:5731013

            От този модел има и за големи кучета (45,6 x 38,6 см) и е на половин цена:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:94685_radiosys_760_ml2_6.jpg
Прегледи:1
Размер:108.9 КБ
ID:5731014

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:56232_petsafe_hundeklappe_staywell_740_hs02_9.jpg
Прегледи:1
Размер:127.8 КБ
ID:5731015
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • #7
              От: Търся вратичка за куче

              Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
              Ми има я баш тая в един кучешки онлайн магазин, ама струва едни 130лв... Пишеш у гуглето "Врата за кучета".
              Да де...цената. За 300 лв. сложих врата с неотваряема част 50 см., и вратата да е 80-100...
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • #8
                От: Търся вратичка за куче

                Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                Тая вратичка трябва да пропуска кучето в двете посоки и да не пропуска малкия мангал в обратната
                Трябва ми да пуска в двете посоки, изхода е на двора, това е входа към мазата, там спи кучето зимата, не се кефи на колибата си нещо. Ама имаше площадка, сега я затворих - там монтирах газовия котел, стана помещение 2 квадрата, ама звяра хартиса. Иначе мераклии да влизат външни няма, песа е лош и не е вързан.
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • #9
                  От: Търся вратичка за куче

                  песа е лош и не е вързан.[/QUOTE]
                  Ей това вече е хубава новина!нищо че мене ме обраха при две кучета....интегрирани математици!
                  Добре че не съм се събудил!
                  Впрочем,ако си сръчен мисля че може да си спретнеш нещо сам,дори с подръчни материали!
                  МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся вратичка за куче

                    Другата "екстра" е, че вратата е на стъпала от порядъка на 30 см. и от двте страни, та трябва да се монтира ниско, а на втория модел клапата е твърда и не знам да не опре в горното стъпало. Абе затова ми се искаше да я видя на живо.
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся вратичка за куче

                      Е това все ще може да го премериш, 45 санта е цялата, 40-41 да е самата вратичка, една рулетка и ще стане ясно.
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся вратичка за куче

                        По - добре си я направи сам...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся вратичка за куче

                          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                          Другата "екстра" е, че вратата е на стъпала от порядъка на 30 см. и от двте страни, та трябва да се монтира ниско, а на втория модел клапата е твърда и не знам да не опре в горното стъпало. Абе затова ми се искаше да я видя на живо.
                          Това не го разбрах , снимай я тази врата от двете страни за да стане по-ясно.
                          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся вратичка за куче

                            За меренето е ясно, ама друго си е око да види, не съм фен на онлайн търговията. Иначе вратата е монтирана на второ стъпало на излизане от мазата, след нея има още няколко, каменни стъпала, високи 30-тина см. Ако се хвана ще направя нещо, ама тая първата най-ме кефи, има магнит, гъвкава клапа, според мен ще ляга доста плътно, все пак не трабва да мръзне котела. Ама 130 лв. нещо ми се виждат много, на фона на 300 за цялата врата. Предимството на тази е, че е с алуминиеви рамки, изглежда стабилна, абе готина си е. За котки и дребен добитък има по 30-40 лв., тия 130. Накрая ще си я взема, ама ... Ако е от дърво ще иска лакиране през някоя година, ще изметне. Иначе една "завеса" от тия по хранителните стоки дебелите и е готова.
                            Ford Maverick II 2.3 XLT
                            Ford Mondeo MK5

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търся вратичка за куче

                              Нещо ми е умряла цялата фотографска техника и не мога да снимам, но звънни ще разказвам.
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X