Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електротехник?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Електротехник?

    Здравейте имам нужда от електротехник или човек който разбира повече от мен от тока Накратко - миналата вечер светвам крушката в банята и тя гори, бушона пада. Сменям крушката, вдигам бушона - светвам лампите но те не светват. Нито една лампа не свети, а ток на другите места има и контактите си работят. Проверих бушона за лампите с фазомера и до него достига ток. Проверих ключовете за лампите но до тях не достига ток? Не смея да пипам много защото не разбирам. Препоръчайте ми майстор или колега от форума който може да удари едно рамо в района на стрелбище, София? Благодаря предварително.
    Последно редактирано от Емил Трайков; 30-05-16, 20:00.

  • #2
    От: Електротехник?

    След бушона за лампите има ли „фаза", върху самия него
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • #3
      От: Електротехник?

      Докторе, няма смисъл да задаваш въпроси.
      Колегата ако искаше да се занимава-щеше да си изнамери този въпрос сам.

      Не критикувам ни най-малко, макар да звучи подобно, всеки си има своя област от знания, а токовете явно не са от тази област на колегата. Няма лошо да пита за помощ.

      Но пък бас ловя, че гугу знае координатите на поне 5-6 фирми в София които представят услуга с която да се реши проблема.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: Електротехник?

        Не съм преценил, вероятно.
        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
        LZ1EMS

        Коментар


        • #5
          От: Електротехник?

          Всеки си има област на знания и токовете не е моята и не смея да пипам, а и няма нищо срамно според мен Има фаза и върху самия него, проверих го. Гугу знае но смееш ли да се довериш на всяка платена реклама, аз предпочитам да питам на място където имам доверие и това е форумът.

          Коментар


          • #6
            От: Електротехник?

            Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
            Не съм преценил, вероятно.
            Няма лошо.
            Колегата правилно се е ориентирал за жичкаджия.
            И при мен го имаше този проблем от изгорела крушка да пада и главния бушон.
            Просто сменихме всички бушони с истински и малко по скъпи.

            Коментар


            • #7
              От: Електротехник?

              Ми...далече си за момента...
              На предпазителя от двете страни ли има фаза.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #8
                От: Електротехник?

                Това питах и аз...
                Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                LZ1EMS

                Коментар


                • #9
                  От: Електротехник?

                  Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                  Здравейте имам нужда от електротехник или човек който разбира повече от мен от тока Накратко - миналата вечер светвам крушката в банята и тя гори, бушона пада. Сменям крушката, вдигам бушона - светвам лампите но те не светват. Нито една лампа не свети, а ток на другите места има и контактите си работят. Проверих бушона за лампите с фазомера и до него достига ток. Проверих ключовете за лампите но до тях не достига ток? Не смея да пипам много защото не разбирам. Препоръчайте ми майстор или колега от форума който може да удари едно рамо в района на стрелбище, София? Благодаря предварително.
                  Не разбрах къде е аварията! В София кв. Стрелбище или в гр. Карлово, защото ако е в София мога да погледна довечера, но Карлово ми е далечко.
                  Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Електротехник?

                    За Карлово ще помогна,май в Сф
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X