Обява

Свий
Няма добавени обяви.

въпрос за дълбочина/ширина на сушилня

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • въпрос за дълбочина/ширина на сушилня

    Здравейте,
    Светлият отвор за вход на помещението, където се планира да е разположен уреда е 57см. Та възможно ли е един от размерите на сушилнята да е толкова? Разбира се предварително се консултирах с гуглето, но не получих задоволителен отговор. Или с лека интервенция, снемане на капак или гръб - примерно, да се втали уреда, но и да се запази съответната гаранция като естествено ще се доплати ако е нужно.
    Пък ако на лични(че да не се сметне за реклама) ми препоръчате съфорумец от Варна, който може да помогне за покупка на читави пералня и сушилня с транспортни дефекти, бих изказал и течна благодарност ))

  • #2
    От: въпрос за дълбочина/ширина на сушилня

    Слим перални има, но слим сушилна не съм виждал. При вас във Варна е един от центровете за такива с "транспортни дефекти", но повечето са всъщност върнати в гаранция с дефект, който я е отстранен, я е замазан, та внимавай.

    Коментар


    • #3
      От: въпрос за дълбочина/ширина на сушилня

      Широчината и е точно 60см. , дълбочината е по-малко от 57см. , трябва да влезе.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • #4
        От: въпрос за дълбочина/ширина на сушилня

        Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
        Широчината и е точно 60см. , дълбочината е по-малко от 57см. , трябва да влезе.
        Кажи за какво иде реч - нещо марка, модел...

        Коментар


        • #5
          От: въпрос за дълбочина/ширина на сушилня

          Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
          Широчината и е точно 60см. , дълбочината е по-малко от 57см. , трябва да влезе.
          За широчината съм съгласен, че е 60см, но дълбочината на повечето съвременни сушилни е от порядъка на 63см. Аз вече патих от това. Бях приел, че габарита на сушилнята е 85х60х60 и се изненадах като измерих 63см и почти никакъв шанс да се намали със сваляне на капак или нещо друго. Има и доста перални с дълбочина около 63см. Не се предоверявайте на табелките в магазина.
          Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

          Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

          Коментар


          • #6
            От: въпрос за дълбочина/ширина на сушилня

            Сушилни рядко завирам някъде по кухните , но съм монтирал няколко под плод 60см. Миналата седмица дори изцяло вградих нормална пералня и сушилня над нея , но чак другата седмица ще мога да я премеря и да кажа точен модел. А , че има и над 60см. , спор няма.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • #7
              От: въпрос за дълбочина/ширина на сушилня

              Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
              Сушилни рядко завирам някъде по кухните , но съм монтирал няколко под плод 60см. Миналата седмица дори изцяло вградих нормална пералня и сушилня над нея , но чак другата седмица ще мога да я премеря и да кажа точен модел. А , че има и над 60см. , спор няма.
              И при нас ще е така - пералня и сушилня върху нея, ще съм благодарен да се включиш следващата седмица, ако си успял да вземеш размери.
              Как беше - няма начин да няма начин Иначе с голямата "мамата" и...отворът станал 60см.

              Коментар


              • #8
                От: въпрос за дълбочина/ширина на сушилня

                Отговорът е Beko DCU7430. Дълбочината е 55 см. Лично проверено - една такава работи у дома...
                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                Коментар


                • #9
                  От: въпрос за дълбочина/ширина на сушилня

                  Сушилна с реотани за мен е грешен отговор, но всеки си знае.

                  Коментар


                  • #10
                    От: въпрос за дълбочина/ширина на сушилня

                    Ограничен съм в мястото и нямаше как - това е единствената, която ми пасна. В панелна баня съм събрал всичко - шкафче с мивка, параван с мокро помещение, бойлер, пералня и сушилня.

                    P.S. Пък и зимата си е далавера - топли толкова добре банята.
                    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X