Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на авто ламарина след лек удар.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт на авто ламарина след лек удар.

    Здравейте колеги,става въпрос за добър сервиз или майстор за София , източната част по възможност.
    Вдруги ден съм на оглед в ДЗИ и ще ме питат за доверен сервиз.Повредата е от паднала тента със сняг и няма
    ужулване по боята.Предварително благодаря за евентуалните насоки.
    +359 889 301 623 Явор
    Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

  • #2
    От: Ремонт на авто ламарина след лек удар.

    Все си мисля, че става въпрос за доверен на тях, а не на теб сервиз. Т.е. не може да е произволен, посочен от теб, а такъв от техен списък.

    Коментар


    • #3
      От: Ремонт на авто ламарина след лек удар.

      Точно така е,но списъкът е дълъг,а мен ме интересуват такива дето издърпват ламарината отвън а не да свалят тапицерията или да режат и заваряват впоследствие.
      +359 889 301 623 Явор
      Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

      Коментар


      • #4
        От: Ремонт на авто ламарина след лек удар.

        Бради, що не качиш някоя снимка на повредата? Ти хубаво си мислиш, че ще стане само с издърпване отвън, но това твое мнение може и да не отговаря на истината. Освен това, какво ще ти кажат и какво ще направят в доверения сервиз са съвсем различни работи. Вервай ми, говоря от личен опит и няколко години прекарани в три "доверени" сервиза.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: Ремонт на авто ламарина след лек удар.

          Мисля се вижда добреНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160120_165103.jpg
Прегледи:1
Размер:74.3 КБ
ID:5699191
          +359 889 301 623 Явор
          Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

          Коментар


          • #6
            От: Ремонт на авто ламарина след лек удар.

            Между две колонки и една греда, със сравнително изразени ръбове, ако не ме лъже снимката. Почти невъзможно само с опъване отвън, без нарушаване на боята, но не съм тенекеджия.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: Ремонт на авто ламарина след лек удар.

              Прав си Майсторе,и друг ми каза че без боя и кит няма да мине.
              +359 889 301 623 Явор
              Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

              Коментар


              • #8
                От: Ремонт на авто ламарина след лек удар.

                Аз бих си взел някакви пари от каското и така ще си я карам.

                Коментар


                • #9
                  От: Ремонт на авто ламарина след лек удар.

                  При тази повреда, ти по-скоро трябва да се молиш някой да си направи труда да свали тапицерията и да избута отвътре удареното. Така ще се запази оригиналната антикорозионна обработка на детайла и няма да има нагряване по никакъв начин. Следващия, вече груб вариант е ползването на спотер. За да се захване спотера обаче се пили боята до гол метал за хубав контакт. При това от вътрешната част на детайла се получават прогорени точки на заводското покритие, от които след това тръгват язвички ръжда, защото никой не си прави труда да разтапицира за антикорозионна обработка. А може и да ти заварят с ЦО-то 10-тина шайби и да ползват обратен чук, ти си представяй картинката от вътре. Та ремонта ще ти направят така, както им е кеф на тенекеджиите/бояджиите и, както е писано по-горе, без кит и боя няма да стане дори и по простата причина, че ние българите така си работим. Принципът е - клиента да си охлажда собственоръчно/устно първото ядене.
                  Последно редактирано от коко келеша; 20-01-16, 17:21.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ремонт на авто ламарина след лек удар.

                    Благодаря колега.Подробно и ясно обяснение.Става ясно как да стане най-добре и ще държа на това.
                    След ремонта ще докладвам.
                    +359 889 301 623 Явор
                    Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ремонт на авто ламарина след лек удар.

                      Първоначално публикуван от bradi Преглед на мнение
                      Здравейте колеги,става въпрос за добър сервиз или майстор за София , източната част по възможност.
                      Вдруги ден съм на оглед в ДЗИ и ще ме питат за доверен сервиз.Повредата е от паднала тента със сняг и няма
                      ужулване по боята.Предварително благодаря за евентуалните насоки.
                      Ако искаш обади се на Павлин Стаменков +359888667973, Кв. Сердика, ул. Костенец 1, София 1612Работи само с ДЗИ. Кажи , че те праща Илиян със Джимнито.
                      AUDI Q5, 2TDI

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ремонт на авто ламарина след лек удар.

                        Благодаря колега.Четох само добри отзиви в нета за сервиза и мисля да ползвам услугите на колегата!
                        +359 889 301 623 Явор
                        Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ремонт на авто ламарина след лек удар.

                          И така.Минах днес на огледа.Имат трески за дялане но общо взето мина добре.
                          Както казах посочих сервиза на колегата Стаменков.
                          Ако модовете решат могат да заключат темата.
                          +359 889 301 623 Явор
                          Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ремонт на авто ламарина след лек удар.

                            Само имай предвид - възможно е боята и в момента да е напукана. Вижда се само при определена обработка, иначе както и да я гледаш изглежда перфектно. Та дори да го издърпат или избутат, за да стане докрай като хората е редно да се пръсне поне с лак. Ако са кадърни изобщо няма да личи. Оправяли са ми дерюги по вратите във фирмен сервиз на горе-долу нова кола - еми и преливки и всичко останало беше може да се каже идеално. Само много нминиалюрна разлика в цвета, ама само под определен ъгъл.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ремонт на авто ламарина след лек удар.

                              Благодарение на Павлин проблемът бе решен.Да не се налага на никого но горещо препоръчвам колегата.
                              +359 889 301 623 Явор
                              Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X