Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Евтино легло - варианти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Евтино легло - варианти

    Здравейте, понеже се налага спешно да си купя нов матрак, да попитам според вас какъв би бил най-евтиния ако и да е временен вариант за легло, на което да го сложа, защото реших да сменя размера с по-голям. Варианта със слагане на земята не срещна голяма подкрепа вкъщи, така че ще се търси най-евтиното възможно решение да се постави над земята. Размера е 140/200.
    Александър

  • #2
    От: Евтино легло - варианти

    Палети
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • #3
      От: Евтино легло - варианти

      Това е нестандартен размер и няма евтин вариант. Излиза колкото голяма спалня със заявка в големите производители. Иначе дунапрен с подходяща структура, но и той няма да е много евтин.
      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

      Коментар


      • #4
        От: Евтино легло - варианти

        Или си намери или купи няколко палета, може и сам да сковеш с нужния размер. Една греда 5 на 10см, дълга около 4м по спомен е около 10лв. Няколко летви, винтоверт, шепа видии, шкурка, лак,може и да го облечеш с дамаска или плат и да поставиш крачета.

        Коментар


        • #5
          От: Евтино легло - варианти

          Палети, естествено!
          Така наречената "кована мебел".

          Отлична занимавка, с прогнозируем отличен резултат, и една добре прекарана събота. После ще се кефиш дълго време.

          Направо почвай да го мислиш, и после снимай, за да се похвалиш.

          Коментар


          • #6
            От: Евтино легло - варианти

            Вероятно и с две интериорни врати + няколко тухли ще се оправиш. Доста хора си сменят старите "мукавени" врати и ги изхвърлят. Въпросът е, къде ти се пресичат разбиранията за евтин, временен и приемлив вариант.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #7
              От: Евтино легло - варианти

              Тва с палети става само на снимка, на живо палетите в бг едно че са с различен размер и две са от дървения вариант на говнолина

              На Икеа нещата не са скъпи, а виденов ги избягвай като дявол тамян
              Последно редактирано от turtey; 03-01-16, 19:04.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Евтино легло - варианти

                Търтьо квартирата, която ползвах в София 4 години , си беше с матрак върху 4 палета. Ами мноо яко и голямо легло си беше.
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #9
                  От: Евтино легло - варианти

                  Няма невъзможни неща.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Евтино легло - варианти

                    Под 300 лв. ще ти излезе в кв. Бенковски. Леглото с матрака.
                    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                    -----------------------------------------------
                    Питието определя съзнанието....
                    -----------------------------------------------
                    0887770735

                    Коментар


                    • #11
                      От: Евтино легло - варианти

                      Е къде точно в Бенковски колега и с какъв матрак?

                      Аз съм решил да не пестя от матрак, а от легло.

                      С палетите жената не ще и да чуе, иначе и на мен ми беше първата мисъл.

                      Вероятно ще е от Икея. Може да минем на 160/200

                      Матрак - Магнифлекс вероятно ще е, с мемори пяна. Може в краен случай от Икея, но нещо не вярвам да са много хубави по-евтините им варианти - приличат ми на прост дунапрен, даже не са латексови.
                      Александър

                      Коментар


                      • #12
                        Евтино легло - варианти

                        Най доброто цена/качество са матраците на екон БГ. Кеф ти мемори пяна кеф ти по скъпи.
                        Имаше специална тема за матраците тук - там е подробно обеснено за марките матраци:

                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...E0%F2%F0%E0%EA

                        Правят се в Бяла русенско - поръчваш и нестандартни размери.
                        Предлагат и качествени подматрачни рамки специално за матрака.
                        Вече съм 3 години с такъв и няма оплаквания - по спомен всичкото за 6-700 лв.
                        Оттам нататък рамката можеш да си я качиш и на трупчета ако искаш или на евтино легло варианти безчет.
                        Ако си заварчик може да си направиш от ковано желязо
                        Поздрави.

                        п.п. И винаги се слага най широкия матрак според местото - винаги малкото идва тясно.
                        Последно редактирано от rosen_offroad; 03-01-16, 21:32.
                        Land Rover Discovery II, V8 4.0
                        VW Golf VI variant
                        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Евтино легло - варианти

                          Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                          Е къде точно в Бенковски колега и с какъв матрак?
                          Ми, там си ги правят. Зънни, ще ти обясна. Аз съм с тва легло от 2г. Засега е ок.
                          Обясниха ми, че имало значение и килата на спящите. Аз съм 110, тя е 44.
                          А, със сигурност може да ти го направят и с твой матрак.
                          Тела ми е в подписа...
                          Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                          -----------------------------------------------
                          Питието определя съзнанието....
                          -----------------------------------------------
                          0887770735

                          Коментар


                          • #14
                            От: Евтино легло - варианти

                            Минах по този път миналата година.Най-евтино и здраво за спалня с този размер са 4 талпи по 4метра дължина,18-20см ширина,след рендосване...3см дебели,няколко летвички 3x4см за опора на подматрачните рамки...дотук около 70-80лв,винтове,лак си имах,подматрачни...около 120лв,към тях матраци Манифлекс(и сега ги има подобни на промоция в една от големите вериги).Виж стиковай си размерите на матраците с подматрачните рамки(а),за да видиш цените,дали ще ти харесат.Ако имаш винтоверт,за един ден работа...Успех!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Евтино легло - варианти

                              Взех от Икея, въпреки че едва ли е било най-евтино. Легло 160/200 и подматрачни рамки 209 лв. Леглото само е 149 - от MDF, без никакви екстри, но е доста добре измислено и се сглобява за половин час.
                              Подматрачните рамки обачеще се сменят по някое време, защото са от онези дето се навиват на руло. Здрави са, но много скърцат, защото не са фиксирани. Матрака магнифлекс малко твърд ми се вижда, но ако трябва след време ще си взема топ матрак от мемори пяна. Друго си е на голямо легло и сега малкия се побърква да скача отгоре - все едно батут сме му взели.
                              Александър

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X