Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся майстор или бригада за тотален ремонт на къща.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся майстор или бригада за тотален ремонт на къща.

    Здравей те!

    Преди време закупих къща в с.Яна, която се нуждае от тотален ремонт.
    Търся майстор или бригада която да се наеме с работата.
    Ремонта влючва изграждането на още една стая, покрив, ВИК, Ел инсталация, гипсокартон, замаска и плочки в банята и кухнята и масивна ограда на имота. Поради причината че не живея в България предпочитам договорката за плащането да е на завършена работа, не на надница. Закупуването на материалите, документалната част ще се извършва от синъ ми. Ако някой познава подходящи хора, моля за тел за връзка. Другата седмица се прибирам за 2 седмици и може да се ходи на оглед.

  • #2
    От: Търся майстор или бригада за тотален ремонт на къща.

    Привет,
    Аз живея в с.Яна и мога да ти съдействам с опит , съвети.
    Телефона ми е в профила.
    MG RACING

    Коментар


    • #3
      От: Търся майстор или бригада за тотален ремонт на къща.

      Търсенето продължава.
      Говорих с двама майстори, ама не им се ходи на огледи по празниците.

      Коментар


      • #4
        От: Търся майстор или бригада за тотален ремонт на къща.

        Първоначално публикуван от Станислав_ Преглед на мнение
        Привет,
        Аз живея в с.Яна и мога да ти съдействам с опит , съвети.
        Телефона ми е в профила.

        Благодаря колега!
        Случайно да познаваш някой местен майстор, който би се наел с работата.

        Коментар


        • #5
          От: Търся майстор или бригада за тотален ремонт на къща.

          Първоначално публикуван от vasil lazarov Преглед на мнение
          Поради причината че не живея в България предпочитам договорката за плащането да е на завършена работа, не на надница.
          Колко даваш ?
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • #6
            От: Търся майстор или бригада за тотален ремонт на къща.

            Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
            Колко даваш ?
            Незнам, цената е по договаряне на завършен етап. Например ограда хххх лв, покрив ххх лв и така.
            НЕ търся да ми се работи за мерси, каквато цена договорим ще си платя коректно.
            Цените се договарят при оглед. Ако имаш интерес 0878424445 Васил.

            Коментар


            • #7
              От: Търся майстор или бригада за тотален ремонт на къща.

              За да договорите каквото и да е коректно,първата стъпка е да разполагате с подробен и верен опис на работите , нужни за обекта. Доколко Вие или работник ще се справят с това, преценявайте.
              Поне за две от изброените задачи е редно да имате и заверена документация.Доколко работник ще може да я оторизира от негова страна като изпълнител , пак си преценявате.

              Коментар


              • #8
                От: Търся майстор или бригада за тотален ремонт на къща.

                Колегата е написал, че търси майстор или бригада, а не строителна фирма. Този подход си има плюсовете и минусите, дано да е наясно с тях. Ако е така, информацията е пре достатъчно.
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар


                • #9
                  От: Търся майстор или бригада за тотален ремонт на къща.

                  Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                  Колегата е написал, че търси майстор или бригада, а не строителна фирма. Този подход си има плюсовете и минусите, дано да е наясно с тях. Ако е така, информацията е пре достатъчно.
                  Изграждането на стая, масивна ограда и покрив първо не е просто ремонт по никакви критерии/макар и наречен тотален/.Второ-никой не е споменал фирма като алтернатива.Количествена сметка не се изготвя от фирма/обикновено/.
                  Това защото е зададена изрично коректност по условие. Иначе извинявай, но точно ромските бригади постъпват така-информацията е предостатъчно , всичко е ясно,нЕмаш проблеми , парите са толкова и после ще има -аз какво исках , ти какво направи.
                  Ти за какво точно опонираш и помагаш ли на колегата да се ориентира в родната ситуация? Щото мисля, във Freiburg строителната практика е коренно различна от нашата.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся майстор или бригада за тотален ремонт на къща.

                    Определено на никой не опонирам. Просто, ако на някой му се захваща ще отиде да види работата и да погооври с човека, а няма да чака да му дадат техническо задание във форума.
                    Аз самия работя в тясна област в строително-ремонтния бранш и работя с точни оферти за точно специфицирани услуги. В същото време, обаче, в собствената ми къща, случих на майстор, който дойде да отпочне с малка част от тоталния ремонт, без дългосрочни ангажименти, разбирахме се отлично и след 4-5 месеца сам беше свършил неща за които трябваше да търся няколко специализирани фирми и да вкарам доста от собственото си време. За много неща останах изненадан, че може сам човек да ги свърши и то в доста приемливи срокове. По този начин аз определено спестих много време за изпълнение на ремонта, много собствено време в което да работя собствената си работа, и не малко пари. Имам база за сравнение за да съм обективен в оценката си. Майстора ми е бивш клиент - т.е. явно и обратната схема би могла да е полезна за всеки в определени случаи... В този подход има голяма доза късмет, затова и се търси лична препоръка от хора, на които имаш доверие - което и според мен търси колегата във форума.
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся майстор или бригада за тотален ремонт на къща.

                      Ремонт на покриви и направа на нови


                      - Хидроизолация
                      - Пренареждане на керемиди
                      - Поставяне на хоризонтални и вертикални улуци
                      - Водосточни тръби
                      - Възстановяване на разрушени комини
                      - Битумни керемиди
                      - Изграждане на нови покривни конструкций
                      - Измазване на капаци и комини
                      - На добра цена и гаранция
                      РАБОТИМ В ЦЯЛАТА ОБЛАСТ!


                      Ние сме бригада от майстори, които Ви предлагат най - добрите решения за ремонта на вашият покрив.
                      Работим с качествени материали и гаранция която ви дава сигурност за вашия дом!
                      Тинчев 0876244966 0893963382

                      бригадата извършва и вътрешни ремонти

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся майстор или бригада за тотален ремонт на къща.

                        Благодаря колега, намерих каквото ми трябва.
                        След доста разговори с по запознати от мен се спрях на вариянта фирма да извърши всичко, надявам се да не съм сгрешил.
                        Уговорката е от 1 март да почнат, сега се действа по документалната част.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X