Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изрязване на детайл от дърво (дъска) - в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изрязване на детайл от дърво (дъска) - в София

    Така, понеже малкия вече прескача от кошарата се налага малко да я тунинговаме. Трябва да се изреже детайл от дърво с дължина около 120 см.
    Разбира се това са приблизителни размери - въпроса е в София има ли кой да го направи. Всъщност може и да не е в София - ако някой някъде може, спокойно може да ми я прати по Еконт.

    За контакти на лично или Александър, 0876999586


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:daska.jpg
Прегледи:1
Размер:28.9 КБ
ID:6098138
    Александър

  • #2
    От: Изрязване на детайл от дърво (дъска) - в София

    Колега във всяка верига от хипермаркети ще ти я изрежат, просто си избери, коя ти е най–близо. Не им пиша името,за да не излезе реклама извинявам се.
    Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

    Коментар


    • #3
      От: Изрязване на детайл от дърво (дъска) - в София

      Добре, ще се пробвам - не знаех, че могат и от дърво - рязали са ми от MDF само.
      Александър

      Коментар


      • #4
        От: Изрязване на детайл от дърво (дъска) - в София

        И аз мога, стига да имаш заготовката. Звънни да се разберем.

        Коментар


        • #5
          От: Изрязване на детайл от дърво (дъска) - в София

          Ако не държиш на мегапрецизност можеш и сам като инвестираш 20 лв в т.нар. зеге.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            От: Изрязване на детайл от дърво (дъска) - в София

            Ами с това зеге ще стане като дялано от неандерталец Дъска (т.е. заготовка) нямам и не знам откъде да си намеря - по разните складове за дървен материал евентуално, но дали ще могат да ми продадат толкова къса дъска? Голямо обикаляне ще падне, а време много нямам. Затова питах евентуално къде могат да ми направят нещо подобно. Иначе прецизно +-5мм трябва да бъде, а и трябва да изглежда прилично. Отделно ще трябва да изпиля и изшкуря, защото не искам да му се забие някоя треска все пак на малкия.
            Александър

            Коментар


            • #7
              От: Изрязване на детайл от дърво (дъска) - в София

              Нищо не говориш за дебелина? За да стане безгрижно за бъдеще време, трябва да е или от лепени летви или от шперплат. Широка и тънка дъска винаги може да стане на корито. Този, който реши да ти помогне трябва да има на склад поне 5-годишен материал, за да е сигурно, че няма да има бъдещо измятане. Това за хипермаркетите важи ако искаш да е от ПДЧ. При това ще трябва и да се кантова, за да не се боде малкия.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #8
                От: Изрязване на детайл от дърво (дъска) - в София

                Дебелина 2 сантиметра. Знам за кантирането, а и ми се струва, че няма да могат да го изрежат точно с тази форма. По спомен в бриколаж нямаха пп-дебело от 15мм. и не можеха да кантират дъга с малък радиус, но може да греша. Затова се насочих към дърво, а и самата кошара е дървена все пак. Дори и ако трябва да го режа сам с ножовката, но пак зависи какво ще бъде. Лошото е липсата на време за търсене на материал, рязане, пилене, шкурене. В краен случай ще преработя решетката някак и ще я сложа обратно. После ще ви го снимам - хрумна ми нещо...
                Александър

                Коментар


                • #9
                  От: Изрязване на детайл от дърво (дъска) - в София

                  Преди 2-3 месеца имаше лепени плотове с най-различна дължина в П......кер при дървения материал. Мисля, че бяха с дебелина около 2 см. От същото място може да си купиш рендосани летви с подходяща дължина и дебелина, и да ги слепиш на ребро с някакъв Хенкел за дърво. Повтарям, че лепен плот е много по предвидим в бъдеще време.

                  П.П. Те ти и плот: http://praktiker-online.bg/product/1...epen-plot.html

                  Ако се престрашиш да купиш един, мога да ти помогна с дялкането, при това безкористно !
                  Последно редактирано от коко келеша; 28-08-15, 17:58.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Изрязване на детайл от дърво (дъска) - в София

                    Тази тема сериозна ли е?
                    Щом малкия прескача вече кошарата, значи вече няма нужда от нея.
                    Ако толкова искаш да я надградиш, карай я при кварталния дърводелец и ще ти я барне за 20 кинта, за още 20 в цвят венге.
                    Ама след седмица малкия и нея ще прескача.
                    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Изрязване на детайл от дърво (дъска) - в София

                      Сериозна е и няма да надграждам - махнал съм едната преграда за да излиза свободно, но сега пък може да пада нощно време докато спи (много се върти). Засега мисля просто да изрежа няколко от решетките за да може да излиза свободно когато си поиска без да прави каскади, но и да не може да се търкулне на пода докато спи.
                      Александър

                      Коментар


                      • #12
                        От: Изрязване на детайл от дърво (дъска) - в София

                        А бе сериозна си е темата
                        Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                        Това е положението.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Изрязване на детайл от дърво (дъска) - в София

                          Въпроса се реши с 5 минути рязане пред блока - сега си има врата в решетката Довечера ще видим дали ще му хареса на собственика на леглото тунинга.
                          Александър

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X