Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся изпълнител за локално парно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся изпълнител за локално парно

    Търся човек с опит за помощ или майстор за цялостно изпълнение на монтажа на система за локално отопление. Проекта включва отоплител с водна риза на твърдо гориво, 7-8 радиатора в двуетажна къща, бойлер с две серпентини, слънчев колектор. Системата е затворен тип. Има изготвен проект. Търся помощ при монтажа за да не ми е за пръв път в собствената ми къща и да не звъня през минута на проектанта. Ако пък има майстор който да се справи сам - още по-добре.
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

  • #2
    От: Търся изпълнител за локално парно

    Мога смело да ти препоръчам хората, които правиха инсталациите ми в къщи, на вилата, в момента и в апартамента, който ремонтирам. Ще ти изпратя тел на ЛС. Можеш да се обадиш от мое име.
    Поздрави.

    Коментар


    • #3
      От: Търся изпълнител за локално парно

      Ще ми е полезно. Благодаря!
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар


      • #4
        От: Търся изпълнител за локално парно

        Човеко, с твоята къща мисли за подово вместо радиатори.

        Коментар


        • #5
          От: Търся изпълнител за локално парно

          За подово може да се мисли ако все още е на гола плоча.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #6
            От: Търся изпълнител за локално парно

            Няма да правя подово. Причините са разни, като се почне от това, че първия етаж е достатъчно нисък и без нови замазки и се свърши с това, че търся по-лекото решение - и буквално (не искам да правя дебели замазки на горната плоча) и конструктивно (искам да е бързо и лесно) и не на последно място финансово (това е т. "Й" от списъка със задачи, а като гледам родната азбука няма да ми стигне само за това лято...).
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • #7
              От: Търся изпълнител за локално парно

              Каква система ще правиш?Отворена,затворена.Колектори на всеки етаж или не.Бойлер не е лошо от сега да се предвиди,ако не си и да си оставиш извод за серпентината.
              По принцип за твърдо гориво отвореният тип системи винаги е по-безопастният от двата.Независимо,че и при другият си имаш и разширителен съд и един или два предпазни вентила.
              Да си знаеш от сега,че ако се прави с колектори рано или късно в следствие топлинни разширения на адапторите ще прокапва,а ако се купуват и евтини фитинги и не само от адапторите.
              Ако закъсаш нещо за идеи кое как да става ще помагам.Бих се навил и да го направя,но времето с което разполагам в момента е доста ограничено поради сезона и не ми се ще да те бавя и аз допълнително.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X