Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на перфоратор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт на перфоратор

    Здрасти!Моля да ми препоръчате читав сервиз за таз машинка.Само не и официалния че чувам недобри отзиви.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Bosch-8074.png
Прегледи:1
Размер:499.1 КБ
ID:6088555

    BOSCH PBH 2100RE.На едно приятелче е ама не му трябва,та ми я даде на отговорно пазене /подарък/.Според него трябва да се сменят четките.Аз искам и да се извърши профилактика.Абе да се види всичко в кво състояние е.Ако има някой колега от София дет разбира от тез неща може и на лични.Че на вилата бая работа ще ми свърши.
    Благодаря!
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

  • #2
    От: Ремонт на перфоратор

    Официален сервиз вече няма. Изместиха го в Румъния. Сега в БГ е поет от друга фирма.
    Адрес - София, бул Черни връх 51Б, Бизнес център FPI. Намира се на около 25 метра от мен.
    0885600006 - Чичо Коце

    Коментар


    • #3
      От: Ремонт на перфоратор

      Смени си четките и ползвай докато работи. По принцип ако не е имало проблем някакъв, четките на читавите машини карат по 2-3 години ежедневна яка експлоатация, така че ако са износени до неработещи вероятно и машината бая е поработила. Мисълта ми е да не даваш някакви грешни пари за "профилактика" защото е малко вероятно това да помогне. Когато машината си навърти колометража и се счупи нешо по редуктора или ударния механизъм е за боклука - ремонта е по-скъп от следващата промоция....
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар


      • #4
        От: Ремонт на перфоратор

        Мога да препоръчам сервиз „Петко" - Петко Кобарелов се казва човекът. Намира се на бул. „Патриарх Евтимий", номер не мога да кажа. Точно срещу черквата „св. Георги" - м/у „Витошка" и „Петте кьошета", има един стъклен кафез с изложени машинки. Визията е малко невзрачна, но човекът е професионалист и много точен. Прави общо-взето всичко, на цени несравними с конкуренцията.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #5
          От: Ремонт на перфоратор

          Благодаря!
          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
          0888854582
          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

          Коментар


          • #6
            От: Ремонт на перфоратор

            Сменихме четките.Познат се занимава професионално със строителство,има всякакви машини.Пазарува си чарколяци от Роберт Бош България-не знаех че има!Не е Киров Бош.Та сега работи.Има някъв малък проблем с лостчето за посока на въртене,тряа да го понаместиш и тогава тръгва та ще сменя и целия бутон.Иначе е ток и жица.Да му капна ли масло в патронника,не съм имал до сега перфоратор?А,и моя човек ме посъветва да не го използвам за къртене че бил любителски модел.Слабичък.Ма кат му видях машините,то за него тва сигурно изглежда кат миксер за сметанова торта!Модела е 2200 а не 2100 както бях написал.Та така............
            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
            0888854582
            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

            Коментар


            • #7
              От: Ремонт на перфоратор

              В патронника масло не слагай,с тънко масло или рядка грес и едно парцалче направи тънък филм на опашките на свредлата.Този перфоратор не само че е слаб,но и трошлив.Ние чупим сините,ти си направи сметка колко е читав този.Пази си го,за вкъщи чат пат става,но за чат пат не си струва да купуваш такава машина,колкото изскара-толкова.Ако сложиш грес във патронника,много скоро там ще стане трошачка на камъни,пясък и т.н
              За цената на този зеления,можеш да вземеш всеки райдер който ще е в пъти по здрав и като удар и като здравина и като период на експлоатация и като цена на ремонт,това само за инфо ти го казвам.Истинските се казват макита,бош син и т.н
              Последно редактирано от Roninn; 29-05-15, 17:25.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #8
                От: Ремонт на перфоратор

                Е да де ама на мен до тук ми струва точно 15 лева.Толкоз струват четките.Самата машина ми е подарък.И ще я ползвам само за домашна работа.
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • #9
                  От: Ремонт на перфоратор

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  В патронника масло не слагай,с тънко масло или рядка грес и едно парцалче направи тънък филм на опашките на свредлата.Този перфоратор не само че е слаб,но и трошлив.Ние чупим сините,ти си направи сметка колко е читав този.Пази си го,за вкъщи чат пат става,но за чат пат не си струва да купуваш такава машина,колкото изскара-толкова.Ако сложиш грес във патронника,много скоро там ще стане трошачка на камъни,пясък и т.н
                  За цената на този зеления,можеш да вземеш всеки райдер който ще е в пъти по здрав и като удар и като здравина и като период на експлоатация и като цена на ремонт,това само за инфо ти го казвам.Истинските се казват макита,бош син и т.н
                  Иначе благодаря за информацията!!!
                  Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                  0888854582
                  Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                  Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ремонт на перфоратор

                    Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                    Е да де ама на мен до тук ми струва точно 15 лева.Толкоз струват четките.Самата машина ми е подарък.И ще я ползвам само за домашна работа.
                    Колко струва няма значение,важно е да върши работа,както казах колкото толкова,15 лв. са много за четки,ако е с труда става.За спарки пежо нещо 6 лв. ми се върти
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ремонт на перфоратор

                      Е с труда де!И преглед на карантиите!
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                      0888854582
                      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ремонт на перфоратор

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        ....Ние чупим сините,......Истинските се казват макита.......
                        Сам си си отговеорил как да спреш да чупиш сини бошове. И аз счупих няколко (даже почнах със сивите, които бяха значително по-читави от сините) докато не пробвах да счупя макита. Първия опит приключи на 5-тата година ежедневна работа, когато ми откраднаха и двете... Купих нови две, дано не ги откраднат пак преди да съм рзбрал колко карат
                        Technical Rescue Direct - life lies in courage
                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ремонт на перфоратор

                          Явно и сините мръднаха. Както навремето black & decker.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ремонт на перфоратор

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Истинските се казват макита,бош син и т.н
                            А най-истинските се казват Milwaukee.
                            2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                            2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                            2007 HOMDA FMX 650

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ремонт на перфоратор

                              Първоначално публикуван от shavo Преглед на мнение
                              А най-истинските се казват Milwaukee.
                              Е както по- горе. Аз обаче съм за Канго. А иначе да го ползва със здраве колегата.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X