Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся стъклар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся стъклар

    Днес от бързане счупих една вратична на шкафче за баня - стъклена, мат(250мм х 315мм). Къде могат да ми направят нова? Шкафчето е купено от Видима на Плиска, ще ги питам в понеделник, но не храня големи надежди.
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

  • #2
    До: Търся стъклар

    Майка ми се занимава с мебели и такива работи и взима стъкла от СИЯНИЕ 90.
    София 1618, ул. Родопски извор 1, тел. 029581638
    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
    A2 (+)

    Коментар


    • #3
      До: Търся стъклар

      Колега иди там откъдето си го взел,трябва да знаеш как се казва шкафа,и си поръчаи тази стъклена вратичка-не трябва да има проблеми.Те ще се обадят до доставчика и ще ти поръчат каквото ти трябва,поне такава е практиката.
      LZ1NBN

      Коментар


      • #4
        До: Търся стъклар

        Първоначално публикуван от Нейчо Наков Преглед на мнение
        Колега иди там откъдето си го взел,трябва да знаеш как се казва шкафа,и си поръчаи тази стъклена вратичка-не трябва да има проблеми.
        На бас че ще възникнат проблеми....ама то сега модела,ама доставчика,ама завода ама тва..Бягай по-добре при стъклар.
        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

        Коментар


        • #5
          До: Търся стъклар

          До Била на бул. "България" - пряка, която е отдясно на Била, като си с лице към нея има завод и правят всякакви стъкла. Отиваш, поръчваш, но може и да чакаш седмица-две, докато ти дойде реда на поръчката. А ако се усмихнеш на жената, която ще ти приеме поръчката - кой знае! Няма да се учудя, ако веднага ти го резнат /стига да не е нещо сложно/.

          Коментар


          • #6
            До: Търся стъклар

            Правоъгълно стъкло е 25 см на 31 см с една дупка за дръжка. Само дето трябва да е матово. Имам една здрава вратичка за мостра.
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • #7
              До: Търся стъклар

              Аз продавам и шкафове за баня,поне при нас е така-поръчваме на производителя каквото ни трябва но не работиме точно с тези,но не пречи да напишеш как се казва шкафчето и кой е производителя да пробвам да ти го намеря в понеделник.
              LZ1NBN

              Коментар


              • #8
                До: Търся стъклар

                Първоначално публикуван от Нейчо Наков Преглед на мнение
                Аз продавам и шкафове за баня,поне при нас е така-поръчваме на производителя каквото ни трябва но не работиме точно с тези,но не пречи да напишеш как се казва шкафчето и кой е производителя да пробвам да ти го намеря в понеделник.
                Ще питам, не е мое, на един приятел е. Днес ходих да му помогна да го монтира та стана мечешка услуга.

                Благодаря
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • #9
                  До: Търся стъклар

                  Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                  До Била на бул. "България" - пряка, която е отдясно на Била, като си с лице към нея има завод и правят всякакви стъкла. Отиваш, поръчваш, но може и да чакаш седмица-две, докато ти дойде реда на поръчката. А ако се усмихнеш на жената, която ще ти приеме поръчката - кой знае! Няма да се учудя, ако веднага ти го резнат /стига да не е нещо сложно/.
                  Това е мястото.
                  http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся стъклар

                    Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                    До Била на бул. "България" - пряка, която е отдясно на Била, като си с лице към нея има завод и правят всякакви стъкла. Отиваш, поръчваш, но може и да чакаш седмица-две, докато ти дойде реда на поръчката. А ако се усмихнеш на жената, която ще ти приеме поръчката - кой знае! Няма да се учудя, ако веднага ти го резнат /стига да не е нещо сложно/.
                    Ето това е въпросната фирма аз също съм си поръчвал от там и засега няма нещо което да не могат да направят, даже съм закалявал стъкла при тях но има ограничение на размера, не го помня но беше около метър на метър и нещо.

                    http://kristian-neiko.com/

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся стъклар

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                      Ето това е въпросната фирма аз също съм си поръчвал от там и засега няма нещо което да не могат да направят, даже съм закалявал стъкла при тях но има ограничение на размера, не го помня но беше около метър на метър и нещо.

                      http://kristian-neiko.com/
                      Това минимален или максимален размер е? Питам, защото има места, където под определен размер не ти обръщат въобще внимание.
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся стъклар

                        Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                        Това минимален или максимален размер е? Питам, защото има места, където под определен размер не ти обръщат въобще внимание.
                        Имах впредвид, че има ограничение само за закаляване поради размера на пеща а иначе няма ограничение.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X