Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Направа на малко мото гаражче тип контейнер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Направа на малко мото гаражче тип контейнер

    Здравейте, решил съм да си направя (или по-скоро да намеря железар, който да ми направи) малко мото гаражче тип контейнер , което да разположа на двора и да побира два мотоциклета. Представям си го метална рамка тип контейнер с напречни и надлъжни железа за по-голяма сигурност и всичко това накрая облечено с някакъв материал за естетика. КАто размери- около метър и половина широко, два и малко дълго и около метър и 60 високо. Отвора откъм тясната страна - някаква ролетна врата... отгоре нямам идея какво за покрив.Минах по околовръстното през разни фирми, които предлагат подобни решения по индивидуален проект-панел тип сандвич, с някакъв метал вътре и облечен с пластмаса- но цената , а и качеството , ми се видяха неприемливи. Естествено идеята ми е крайния резултат освен сигурен и компактен, да бъде и естетически издържан. Някой правил ли си е подобно нещо, ще съм благодарен ако споделите идеи !
    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
    Toyota Land Cruiser KDJ 125

  • #2
    От: Направа на малко мото гаражче тип контейнер

    Ако няма да го местиш защо не направиш един фундамент от бетон 10-тина сантиметра дебелина, да изградиш скелет от винкел а за панели да използваш някакъв гипс картон за бани, и от горе някаква замаска издържаща на атмосферни условия.

    Коментар


    • #3
      От: Направа на малко мото гаражче тип контейнер

      Временно ще го поставя върху съвсем скоро поставен унипаваж. Целта е конструкцията да е сравнително лека и преместваема- демек без основи.
      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
      Toyota Land Cruiser KDJ 125

      Коментар


      • #4
        От: Направа на малко мото гаражче тип контейнер

        Не зам какъв ти е бюджета, но може да провериш по моргите за някой здрав автофургон............. нещо такова /само фургона де, без камиона/

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02.jpg
Прегледи:1
Размер:225.3 КБ
ID:5642658
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #5
          От: Направа на малко мото гаражче тип контейнер

          Ако имаш познат,който се занимава със алуминиева дограма -питай го.Може да измисли нещо и ще е красиво.И ролетна щора може да се монтира.

          Коментар


          • #6
            От: Направа на малко мото гаражче тип контейнер

            2-2500лв струват 20 футови контейнери. Ако намериш жп - по-евтини са.

            Коментар


            • #7
              От: Направа на малко мото гаражче тип контейнер

              Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
              Здравейте, решил съм да си направя (или по-скоро да намеря железар, който да ми направи) малко мото гаражче тип контейнер , което да разположа на двора и да побира два мотоциклета. Представям си го метална рамка тип контейнер с напречни и надлъжни железа за по-голяма сигурност и всичко това накрая облечено с някакъв материал за естетика. КАто размери- около метър и половина широко, два и малко дълго и около метър и 60 високо. Отвора откъм тясната страна - някаква ролетна врата... отгоре нямам идея какво за покрив.Минах по околовръстното през разни фирми, които предлагат подобни решения по индивидуален проект-панел тип сандвич, с някакъв метал вътре и облечен с пластмаса- но цената , а и качеството , ми се видяха неприемливи. Естествено идеята ми е крайния резултат освен сигурен и компактен, да бъде и естетически издържан. Някой правил ли си е подобно нещо, ще съм благодарен ако споделите идеи !
              С тия размери може фургон от УАЗ или Баркас да свърши работа.

              Коментар


              • #8
                От: Направа на малко мото гаражче тип контейнер

                Само като идея - няколко приятели си купиха стари бусчета от моргите за по 1000-2000 лв и след минимални интервенции се получиха много читави моторни гаражи. Единият от тях даже си направи мини работилница от едно древно Iveco Daily.
                "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                Коментар


                • #9
                  От: Направа на малко мото гаражче тип контейнер

                  Виж в мобилето - това се продава в момента за 550лв:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard02.jpg
Прегледи:1
Размер:120.2 КБ
ID:5645023

                  А има доста каравани под 2000лв. Даже може да си го направиш мобилен.
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Направа на малко мото гаражче тип контейнер

                    Това е Халумин, братята ще го надушат бързо Трябва яка охрана.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X