Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за електрожен и флекс!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за електрожен и флекс!

    Колеги, искам да попитам, дали може да се повредят електрожен и флекс, ако да кажем 5-6 години поне не са ползвани, да не кажа и 10 г. Електрожена е български - марка Кракра, а флекса е на Елпром, май пак български. Стари са, но за времето си бяха много добри и здрави, но тъй като не е работено с тях дълго време (баща ми лека му пръст в един момент заряза работата с тях, че вече се чувстваше, че не може), се притеснявам да нямат повреда, тъй като съм ги пуснал за продажба. Не лъжа хората, казвам им как стоят нещата и ако искат да ги пробват, ама някой искат да вземат на риск и ме питат направо: "абе нали са здрави???", но аз как да отговоря със сигурност. Знам ли, преди си бяха на 100% супер, не е имало проблеми, но просто спряхме да ги ползваме. Коректен съм и не мога да излъжа човек, като му пробутам дефектна стока. Искам всичко да е на 6. Електрожена и флекса са седяли в мазе в панелен блок, не са мокрени, цапани и т.н. Дори не са и прашни.
    Ако има вариант да се пробват, хубаво, то е ясно, особено флекса е лесен, ама ми звънят и хора да съм им ги пращал с Еконт. То питам не за друго, а защото дори на момента да се пробват, да проработят и да придадат вид, че всичко е наред, дали малко след това няма да сдадат от дългия престой.
    SUV

  • #2
    От: Въпрос за електрожен и флекс!

    При това положение, единствено някоя мишка може да им е направила нещо...

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за електрожен и флекс!

      Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
      При това положение, единствено някоя мишка може да им е направила нещо...
      Е тя няма къде да се завре в тези машинарии, а и кабелите са си наред. Също така, мазето се затваря по начин, че няма от къде да влезе, освен ако докато си работиш нещо не те е издебнала и да се е вмъкнала. Но не, не сме имали таквиз гризачи.
      Т.е. от отговора ти да разбирам, че по-скоро нищо им няма на машинариите.
      SUV

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за електрожен и флекс!

        Ако мазетата на блока не са влажни, не би трябвало да има проблеми.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за електрожен и флекс!

          нищо им няма

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X