Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трябва ми съвет относно диамантен диск за рязане на бетон!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трябва ми съвет относно диамантен диск за рязане на бетон!?

    Здравейте,
    трябва ми диск за рязане на бетон. Не съм много наясно, нито с марките нито с качеството, а цените които виждам са доста различни
    разглеждам на различни марки и засега съм се спрял на няколко модела може ли да ми дадете лично мнение кое ми било най-подходящо.

    Благодаря!!
    Последно редактирано от Ясен; 23-10-14, 10:43. Причина: умишлена репресия срещу малкия честен и отговорен бизнес

  • #2
    От: Трябва ми съвет относно диамантен диск за рязане на бетон!?

    Модераторска забележка: тук имаше няколко търговски линка, които са забранени от правилата. Без тях темичката почти не струва, ама на мен въпросът ми е интересен, та ще видим как ще се развие.

    Коментар


    • #3
      От: Трябва ми съвет относно диамантен диск за рязане на бетон!?

      Търси цъветски/руски/.

      Коментар


      • #4
        От: Трябва ми съвет относно диамантен диск за рязане на бетон!?

        Аз купувах тази година,също така се чудих и накрая понеже ми беше спешно взех от най близкия магазин.
        Марката не я знам точно-някакъв червен,със сигърност е Китай защото струваше 18 лева.
        Аз естественно съм си''Тома неверни" и си мислех че, това са порените пари хвърлени на боклука,ама нали съм на зор !
        Направих си покрива,керемидите ги реже като сирене.Направих си една баня и на двора
        всичките камъни на цветарника ми(справка тема "Къщата 2").
        Оказа се че,излезе доста кораво менте и все още е във перфектна форма.
        Бих казал че може да се ползва и професионално.
        Ако ходя тези дни по къщата ще кажа точно каква е марка .

        Коментар


        • #5
          От: Трябва ми съвет относно диамантен диск за рязане на бетон!?

          Ако няма да си изкарваш хляба с него си вземи евтин диск.
          емил златков
          паджеро 2.5тд
          ве стром 650

          Коментар


          • #6
            От: Трябва ми съвет относно диамантен диск за рязане на бетон!?

            Тук в Козлодуй има само едни, на цена 16 или 17лв. Вършат идеална работа за рязане на бетон с арматура в него.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #7
              От: Трябва ми съвет относно диамантен диск за рязане на бетон!?

              Обикновен диск за неметал (българските зелени) също върши чудесна работа за малки обеми работа.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BF-nemetal.jpg
Прегледи:1
Размер:93.4 КБ
ID:5618217
              "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

              2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

              Коментар


              • #8
                От: Трябва ми съвет относно диамантен диск за рязане на бетон!?

                Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                Обикновен диск за неметал (българските зелени) също върши чудесна работа за малки обеми работа...
                За вдигане на прахоляк и за разбиване на редуктора на флекса са просто незаменими...Всяко менте от пет шест лева е в пъти по добро от тия недоразумения...

                Коментар


                • #9
                  От: Трябва ми съвет относно диамантен диск за рязане на бетон!?

                  Как да опровергаеш подобно подробно аргументирано мнение?
                  "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                  2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                  Коментар


                  • #10
                    От: Трябва ми съвет относно диамантен диск за рязане на бетон!?

                    Със руски за 9лв резах блокчета за ограда и се представи отлично.
                    иво димитров-0898 472 158

                    Коментар


                    • #11
                      От: Трябва ми съвет относно диамантен диск за рязане на бетон!?

                      Скоро купувах от този модел и се оказа че върти и реже ама не баш.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:93.0 КБ
ID:5618350

                      После ми дадоха един стар и останах по доволен.
                      Може да е от модела ,незнам.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:5.0 КБ
ID:5618351

                      Коментар


                      • #12
                        От: Трябва ми съвет относно диамантен диск за рязане на бетон!?

                        Баш от модела е!!
                        Горния е за рязане с водна баня.
                        Има и картинка по въпроса.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Трябва ми съвет относно диамантен диск за рязане на бетон!?

                          Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                          Как да опровергаеш подобно подробно аргументирано мнение?
                          Няма какво да се опровергава, просто не е сериозно при изрично зададен въпрос за диамантен диск да се обсъжда обикновен.

                          Иначе аз ползвам оригинален Макита (вероятно някой им ги прави) и съм с ОТЛИЧНИ впечатления. Не е много евтин, но ако е за работа... ползвам го редовно, но не интензивно повече от 3 години, което напълно оправдава цената му.
                          Technical Rescue Direct - life lies in courage
                          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                          Коментар


                          • #14
                            От: Трябва ми съвет относно диамантен диск за рязане на бетон!?

                            Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                            Не е много евтин, но ако е за работа... ползвам го редовно, но не интензивно повече от 3 години, което напълно оправдава цената му.
                            Koлко е тази цена де ?
                            Толкова ли е танйна че да не я кажеш ?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Трябва ми съвет относно диамантен диск за рязане на бетон!?

                              Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                              ...просто не е сериозно при изрично зададен въпрос за диамантен диск да се обсъжда обикновен...
                              Така като гледам никой не е питал изрично за диамантина:

                              Първоначално публикуван от tkzsbg Преглед на мнение
                              Здравейте, трябва ми диск за рязане на бетон.
                              Та така...

                              Аз в момента правя ремон в панелен апартамент. Равносметката до момента е: 36 нарязани шамотни тухли (правя си едно первазче), три метра стара мозайка, 50 см. панела и около два метра циментова замазка. Дискът (от тези зелените) от 230 мм е износен до около 180 мм... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:no.gif
Прегледи:2
Размер:1.1 КБ
ID:5619552
                              P.S. Прахоляк наистина се вдига, (но такъв се вдига с всеки диск за сухо рязане), пък не ми е разбито нищо по ъглошлайфа (стар "Елпром" на 8600 оборота)... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mog.gif
Прегледи:1
Размер:6.4 КБ
ID:5619553
                              "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                              2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X