Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преместване бетонна гаражна клетка в рамките на София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Преместване бетонна гаражна клетка в рамките на София

    Здравейте, незнам дали темата е за тук но не можах да открия по-подходящ раздел. Нуждая се от транспорт, предполагам кран и камион за преместване на бетонен гараж в рамките на София. От Хаджи Димитър до Красна поляна. Звънях по разни обяви, но нещо не мога да се оправя или ми обявяват някакви безумни цифри от рода на 800 лв или имат само кран и трябва отделно да търся камион. Преди съм местил клетки и бяха на някакви нормални цени от рода на 350 лв, пък и машините вървяха пакет. Ако някой може да свърши работа или има познати които се занимават с това нека пише тук или направо ми звънне на тел О 8 7 7 5 5 8 8 5 8.
    Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
    http://www.facebook.com/JeepBG
    LZ1GGC

  • #2
    От: Преместване бетонна гаражна клетка в рамките на София

    Обади се на завода производотел (не знам кой е за софийско). Те трябва да имат оборудван камион с крикове вместо кош, които повдигат гаража от земята и го карат така.
    Кольо Динев

    Коментар


    • #3
      От: Преместване бетонна гаражна клетка в рамките на София

      Има един колега, който се занимава с преместване на бетонни гаражи, ника му е boreto2
      . В момента тече една негова обява за продажба ВИТАРА на части. Успех!
      Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
      Стефан Арзатов

      Коментар


      • #4
        От: Преместване бетонна гаражна клетка в рамките на София

        Чел съм мненията на колегата, а и обяви съм му срещал из нета, но те са за пловдивския регион за съжаление. В комбината потърсих, ама там все едно сме в комунизма краниста го мързеше повече от мен, все пак го навихме да дойде да погледне и отсече, че там не можел той, трябвало кран с телескопична стрела, а неговия бил от старите. Та все още търся човек който да свърши работата.
        Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
        http://www.facebook.com/JeepBG
        LZ1GGC

        Коментар


        • #5
          От: Преместване бетонна гаражна клетка в рамките на София

          Аз съм в Пловдив и цената за преместването е 350лв.. Но Пловдив е малък . Най - голямото разстояние е 12км. В столицата стандарта е доста по-висок.Стоката може да струва 5лв. а услугата доста повече.Ако не бързаш обади се на Ради(мой колега от София) тел. 0888881718 С поздрав БоретоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:garaj21.jpg
Прегледи:1
Размер:134.7 КБ
ID:5610250Натиснете снимката за да я уголемите

Име:garaj25.jpg
Прегледи:1
Размер:139.4 КБ
ID:5610251Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pekin5.jpg
Прегледи:1
Размер:196.6 КБ
ID:5610253Натиснете снимката за да я уголемите

Име:zlatitrap2.jpg
Прегледи:1
Размер:121.1 КБ
ID:5610254Натиснете снимката за да я уголемите

Име:severen2.jpg
Прегледи:1
Размер:124.0 КБ
ID:5610255

          Коментар


          • #6
            От: Преместване бетонна гаражна клетка в рамките на София

            Е значи софийският комбинат е по-назад, щом действат с кранове.
            Кольо Динев

            Коментар


            • #7
              От: Преместване бетонна гаражна клетка в рамките на София

              Мерси колега, вече не бързам въобще, утре ще му звънна на момчето да говорим.

              Поздрави.
              Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
              http://www.facebook.com/JeepBG
              LZ1GGC

              Коментар


              • #8
                От: Преместване бетонна гаражна клетка в рамките на София

                Здравейте, подновявам питането за преместване на гаражи.

                Имам две бетонни клетки в селски двор и искам да ги преместя на разстояние 15-20м от текущото им положение, в рамките на двора. Т.е. в моя случай няма да е необходим транспорт на гаражите, единствено кранът трябва да се придвижи до селото - Чепинци, Софийско. Дворът е равен, покрит с чакъл/баластра. 9-тонен багер се разхожда без признаци на затъване при сегашните дъждовни дни. Вратата откъм улицата е широка 3.4м, но самата улица е тясна - около 6.0м с прилежащите тротоари (използваеми за маневра). Машината от снимките в тази тема ще влезе със сигурнот.
                Опитах се да наема кран от произволни фирми в Интернет, не ми обърнаха внимание - явно задачата не е достатъчно интересна.

                Предварително благодаря!
                Човек се учи докато е прост!

                Коментар


                • #9
                  От: Преместване бетонна гаражна клетка в рамките на София

                  В крайна сметка се намери автокран със собственик, който се захваща и с "дребни" задачи. За ~1,5 часа ги нагласихме, както исках аз. На фона на несериозните му колеги, този ми се стори с перфектно отношение към работата.
                  Човек се учи докато е прост!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Преместване бетонна гаражна клетка в рамките на София

                    Има леко раздвижване в строителството и някои "бизнесмени" бързо забравиха гладните години...
                    Кольо Динев

                    Коментар


                    • #11
                      От: Преместване бетонна гаражна клетка в рамките на София

                      Хайде да повдигна темата. Трябва ми човек с техника да премести гаражна клетка в рамките на София.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Преместване бетонна гаражна клетка в рамките на София

                        Приятел търси само кран да се премести на 5-10 метра. Ще съм благодарен за полезно инфо. В София е клетката.
                        "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                        Коментар


                        • #13
                          От: Преместване бетонна гаражна клетка в рамките на София

                          Здравейте,

                          Да подбутна и аз малко темата. Някой дали е успял да намери човек който да извършва подобни услуги на нормални цени. Става въпрос за разстояние от 7км, в София.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X