Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Външни подпрозоречни первази

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Външни подпрозоречни первази

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Да де, ама не говорим за кухненски плот. Това най-много да го вали дъжд или да го поръсиш с пръст от някоя саксия.
    Както и да се напляка със сажди и пепеляк от комините...Който не е търкал каменни первази, само той не знае какъв див ужасТ е. Ползвам всякакви препарати, обезмаслители и каквото се сетиш. Усилието е канско, а резултата-спОрен.

    Коментар


    • #32
      От: Външни подпрозоречни первази

      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
      Както и да се напляка със сажди и пепеляк от комините...Който не е търкал каменни первази, само той не знае какъв див ужасТ е. Ползвам всякакви препарати, обезмаслители и каквото се сетиш. Усилието е канско, а резултата-спОрен.
      Еми виждал съм много пъти пъти и подпрозоречни и стълбишни, навън. Говоря за полирани. Гранит и Габро. Ако варових, мрамор, пясъчник и там други подобни - съгласен съм че стават на гъз, дори само от прахоляка.

      Може и да бъркам някъде де. Лично не съм поддържал такова - призмнавам си без бой. Ама и никога не съм видял (или не ми е направило впечатление) полирани​ такива да изглеждат зле на открито.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #33
        От: Външни подпрозоречни первази

        Аз съм с алуминиеви на всякъде. Дрънчи само по време на дъжд все пак, но като дрънчи не е толкова, че да буди комшиите. Външните щори дрънкат повече.

        Коментар


        • #34
          От: Външни подпрозоречни первази

          Полиран или не, в зависимост от десена личи повече или по-малко, след по-дълго или по-кратко време. Разбира се полираният гранит най-бавно се оплесква, но пак си му трябва профилактика. Общо взето си е доста работа.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #35
            От: Външни подпрозоречни первази

            В крайна сметка монтирах алуминиеви и съм доволен от резултата. Почти над всички спални помещения има балкони и не мисля, че дрънченето ще е много силно .
            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
            Toyota Land Cruiser KDJ 125

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X