Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за гараж.

    Привет на всички.
    Ще се строи гараж на ограничено място,със странен вход.Смятате ли че това е правилното място на подемника или да го позиционирам с/у входа.Помещението няма да се използва професионално.По-скоро за хоби и свободно време с приятели .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име-1.jpg
Прегледи:1
Размер:26.5 КБ
ID:6058891

  • #2
    От: Съвет за гараж.

    малко тясна врата ми с вижда ама...Аз бих го сложил срещу вратата леко в дясно...А там където си го нарисувал в момента ще оформя работната площ...Щото иначе едно ,че става захода заигравка и второ ,че оставате през работна площ...
    Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за гараж.

      Триметрова врата е добре, ама 5-те метра са малко. Иначе и аз съм на мнение крика да е срещу вратата + "пешеходна врата" до голямата, за да не се гърчите около колата на крика при влизане и излизане. Вдясно шлосерския тезгях и бара , нали ще има приятели. А иначе може да "проиграете" разстановката. Поставяте две каси от безалкохолно за колони на крика + 4 гредички за лапите и пробвате дали мобе да се маневрира с десен завой и нагаждане. Същото може да направите и срещу вратата. Само намерете по-голяма кола за опитите.
      Последно редактирано от коко келеша; 29-05-14, 19:40.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за гараж.

        Нещо такова може би?



        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име-1 копия.jpg
Прегледи:1
Размер:26.5 КБ
ID:5590779

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за гараж.

          Така вкарването е невъзможно, а дори и да стане за някой Смарт ще се побъркаш от маневри. Подемника право срещу вратата. Насреща и отляво нищо. Стелажи и тезгах в дясно.

          П.П. Точно като на втората схема.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #6
            От: Съвет за гараж.

            Имай едно на ум, че примерно една Вектра-комби е над 4.80м .
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #7
              От: Съвет за гараж.

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              Т....А иначе може да "проиграете" разстановката. Поставяте две каси от безалкохолно за колони на крика + 4 гредички ......
              Мнооого неправилна постановка...

              Правилния тест е с две каси за бира, с бира вътре, и оттам насетне...каквото рече музата...

              Коментар


              • #8
                От: Съвет за гараж.

                При положение, че 500 см е външен размер, как ще влезе нормален джип или кола?

                Коментар


                • #9
                  От: Съвет за гараж.

                  Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                  Мнооого неправилна постановка...

                  Правилния тест е с две каси за бира, с бира вътре, и оттам насетне...каквото рече музата...
                  Е, аз се съобразявам с размерите на колоните!
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Съвет за гараж.

                    Тцъ, трябва да се мери.
                    Отивам в тоя гараж с 5 каси Каменица.
                    Идвай и ти - носи колона от подемник

                    Коментар


                    • #11
                      От: Съвет за гараж.

                      Аз пък мисля, че и двете схеми не стават

                      Коментар


                      • #12
                        От: Съвет за гараж.

                        Ето, примерно, автомобил с размерите на фронтера как се събира:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:garaj.jpg
Прегледи:1
Размер:36.9 КБ
ID:5590785

                        Коментар


                        • #13
                          От: Съвет за гараж.

                          Б*си как се Е*авате с хорското нещастие?????Аз тука си нарезах ръцете с една рулетка и пак си гледам тъпо к'ат теле

                          Размерите са вътрешно 5 на седем.Единственото място за вратата е там.Може да я увелича с 50см.,ама цената на вратите става "Аууууууууууууу".Не е проблем де.....Това с касите с бира е добра идея ,но се съмнявам да стане от раз теста!!!
                          И м/у другото,колко е нужното разстояние за работа около подемник?Гледам н'екви схеми тука.....Ширина на подемника 3.40....Колко още ми трябва на ширина?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Съвет за гараж.

                            То касите с бира са си каси, ама, да си говорим без каси...

                            Малко ти е местенцето..
                            Изглежда голямо, ама е малко, дори много малко - ако тръгнеш по тоя път, ще разбереш колко е малко мястото....
                            ...или ще му свикнеш..

                            иначе ти завиждам за възможността дори да избираш къде да си сложиш подемника...

                            Ще стане, и ще свикнеш..

                            Успех!

                            PS за вратите - потърси брат ми - електронни врати му е ника - еврати - edoors - абе, ще го намериш.. Разбира им на тия пущини, и то много! Силно препоръчвам да се чуете!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Съвет за гараж.

                              Влизам ти в положение, но щом нямаш алтернатива с входа, или с разширяване остава единствено варианта с касите бира(пълни, както предложи Veni)
                              Мисля си няма ли вариант вдясно от входа да използваш лесно монтираща и махаща се плоскост, с която да разшириш входа без да се набутваш много?
                              много автомати-слаби резултати!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X