Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ъглошлайф Parkside от Lidl

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ъглошлайф Parkside от Lidl

    Не,че съм рекламен агент на Лидл,но съм доволен от качеството на продаваните машинарии...
    От 31.3 на промоция ъглошлайф-59лв,мисля,че си заслужава?
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:93523_01_f.jpg
Прегледи:1
Размер:194.7 КБ
ID:6051049
    Cherokee WJ 4.0L- NP242
    Honda Africa Twin XRV 750

  • #2
    От: Ъглошлайф Parkside от Lidl

    С какъв диск е или не гледам където трябва ?
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      От: Ъглошлайф Parkside от Lidl

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      С какъв диск е или не гледам където трябва ?
      Мисля че е 125.

      Иначе и аз го чакам. Да си ги направя комплект с бормашината.
      Има сега и лазерен нивелир за 15-тина лева с триподче - супер е.
      Последно редактирано от Jimi; 27-03-14, 20:43.
      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
      Drag Grand Canyon Daily
      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
      LZ1JYM

      Коментар


      • #4
        От: Ъглошлайф Parkside от Lidl

        да,диска е до 125мм...
        и аз го чакам
        Cherokee WJ 4.0L- NP242
        Honda Africa Twin XRV 750

        Коментар


        • #5
          От: Ъглошлайф Parkside от Lidl

          Гаранцията е 3 години, това е най-хубавото.
          Бях си взел ЦД от тях, много готино, но към края на третата година отказа, върнах им го и те ми върнаха парите, лошото е, че с тези пари не успях да си взема друго с тези параметри, но съм доволен от предлаганите стоки и от коректното отношение от тяхна страна.
          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

          Коментар


          • #6
            От: Ъглошлайф Parkside от Lidl

            Имам такъв флекс от вече близо 2 години. За тези 2 години наистина доста работа се свърши с него. Много съм доволен! Като цяло инструментите от Лидл за парите си са на много добро ниво!
            First Man, then Machine!
            Lada Niva
            Honda XR 400

            Коментар


            • #7
              От: Ъглошлайф Parkside от Lidl

              Да, имаше го този флекс преди време- купих си го и съм много доволен.Има 7 или 9 степени за скорост и върши чудесна работа. Само се чудя дали тогава не беше 79 лева...
              2015 KTM EXC 450 six days Argentina
              Toyota Land Cruiser KDJ 125

              Коментар


              • #8
                От: Ъглошлайф Parkside от Lidl

                Взех си днес една бройка, ще го видим до колко е надежден. Мернах и система за копаене на канали за кабели/гофрета в стени и т.н. ( сто и кусур левчета ), определено ми хвана окото, но се въздържах...
                Казано е:
                -"Обичай ближния",
                щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                Коментар


                • #9
                  От: Ъглошлайф Parkside от Lidl

                  Този флекс в комплект с по-малки гъби, спокойно може да се ползва за полиране на автомобилни детаили при вадене на няколко прашинки след лакирането !
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ъглошлайф Parkside от Lidl

                    Аз пък се отказах да си взимам, въпреки че е с регулиране на оборотите, много е голям и тежък за диск 125mm

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ъглошлайф Parkside от Lidl

                      Имам водоструйка, акумулаторна отвертка и зарядно за акумулатори, и трите са много добри особено с оглед цената си!
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ъглошлайф Parkside от Lidl

                        Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                        Не,че съм рекламен агент на Лидл,но съм доволен от качеството на продаваните машинарии...
                        От 31.3 на промоция ъглошлайф-59лв,мисля,че си заслужава?
                        [ATTACH=CONFIG]695771[/ATTACH]
                        Бях си купил ъглошлайф Бюджет от Практикер. След втората пръчка арматурно желязо започна да трака и след това изгоря. Вторият който си купих беше Парксайд от Лидъл. С него нарязах една метална барака на парчета. Мърдане няма. Повечето от инструментите на Бош са правени в Китай. Не е толкова важно в коя страна са правени, а условията които е поставила фирмата за която се изпълнява поръчката.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ъглошлайф Parkside от Lidl

                          Имам всичките размери,от някои по две машини,това наистина е обемно за 125 мм диск,предпазителя е много дървен,обаче за тея пари мисля че е отличен избор.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ъглошлайф Parkside от Lidl

                            Аз засега само ъглошлайф от lidl не съм купил, щото нямам шанс да си убия макитата. Обаче имам отлично мнение за инструментите на лидъл и най вече обслужването - всяко нещо което е дефектно или просто размисля и върна се връща на момента, в кой да е магазин и парите се връщат на момента (освен ако не искам да го сменя за ново). Никой не гледа умно и не задава тъпи въпроси как е използвано, как е счупено и т.н. Всъщност дори кутията не отварят понякога. Спестеното от това обслужване време (за мен) е съпоставимо с времето спестено с най-скъпите инструменти, които рядко дефектират, но пък 2-3 ходения до сервиз и седмица-две за ремонт или замяна не ти мърдат, ако се случи. Затова аз редовно си купувам инструментите от лидъл.
                            Technical Rescue Direct - life lies in courage
                            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X