Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гвоздеи с валцовани пръстени?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гвоздеи с валцовани пръстени?

    Здравейте драги съфорумци.
    Предстои ми коване на дъски. По ред причини не мога да използвам винтове. Търся такива гвоздеи:



    Знаете ли магазин в София с точен адрес, откъдето мога да закупя 2-3 кг?
    Благодаря.

  • #2
    От: Гвоздеи с валцовани пръстени?

    В Русе има завод Жити, който произвежда такива гвоздей. Аз купувам редобно и работя с такива вместо винтове. Държат здраво и ако се налага разковаване в повечето случай се цепи една от дъските. При ковавам с обикновенни първо и след това слагам и от този модел. Имат и винтови с телчета против изваждане.
    Пиши в Гооглето Жити АД и търси. В София има 4 магазина. Не слагам линк за да не го сметнат за реклама.

    Коментар


    • #3
      От: Гвоздеи с валцовани пръстени?

      Благодаря за информацията.
      Проверих сайтовете на тези фирми. Те са дистрибутори и продават на едро. Търся обикновена квартална железария в София, откъдето да закупя 2-3кг. Никой ли не е виждал в София или региона? Русе ми е малко далече.

      Коментар


      • #4
        От: Гвоздеи с валцовани пръстени?

        Ами в Русе има си фирмен магазин и може да се закупи колкото му трябва на човек. Не е проблем и аз да ти ги закупя и пратя по куриер, но цената им ще стане много висока. Едно кило струваше около 2,50лв. Аз си купувам каквото ми трябва и си поддържам в наличност между половин и едно кило от повечето видове.
        Есента си правих ламперия, въпросната фирма предлага гвоздей с много малка главичка и става идеално за ламперията.

        Коментар


        • #5
          От: Гвоздеи с валцовани пръстени?

          Благодаря за предложението, ако не намеря наоколо ще се възползвам. Все пак, щом в София има дистрибутори все някъде трябва да се продава на дребно.
          Поздрави.

          Коментар


          • #6
            От: Гвоздеи с валцовани пръстени?

            Виж в фирма "Ника къмпани",не са вити но стават

            Коментар


            • #7
              От: Гвоздеи с валцовани пръстени?

              "Ника къмпани" нямат точно такива пирони и минималното количество е 25 кг. Благодаря, все пак.

              Коментар


              • #8
                От: Гвоздеи с валцовани пръстени?

                Провери ли в ташев галвинг ?
                When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                Коментар


                • #9
                  От: Гвоздеи с валцовани пръстени?

                  Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                  Провери ли в ташев галвинг ?
                  Днес проверих. Нямат.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Гвоздеи с валцовани пръстени?

                    От Ташев съм купувал усукани (не знам как се казват точно) - доста по-добре е от от обикновените.
                    Такива, с пръстени, са пироните за монтаж на покривни плоскости Гутапрал. Има ги на Практикер и Баумакс, ама и цената им е добра
                    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                    Коментар


                    • #11
                      От: Гвоздеи с валцовани пръстени?

                      Да забия последния пирон в темата - да намериш такова чудо в София е мисия невъзможна. Добрах се до един дистрибутор на Жити в Бояна - наричали този тип пирони накатени, но не държали налични поради слабия интерес. Препратиха ме към склада им в Овча купел, но там имало само 8 сантиметрови и продават минимално количество 25 кг.
                      Примирих се, намерих подходящи винтове и си свърших работа и без въпросните пирони. Жалко за което.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Гвоздеи с валцовани пръстени?

                        По принцип в дюбел-пирона са такива пироните, ама ако е за повечко бройки ще излезе солено.
                        То вече минали де ама ...
                        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X