Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
    Благодаря за жокера !!! Извинявам се за причиненото неудобство, заприходих и аз едно
    А помни ли си режима при изключване?

    За кемпера ми трябват 2 еднакви и не искам да се мина да купя 2 и да не стават или да купя 1 и то да става ама после да няма.

    Коментар


    • Re: От: Re: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от жеко Преглед на мнение
      В Лидл Поморие има 3 бр 2ач батерии + зарядно някой ако иска утре да взема .
      Благодаря ти, че си проверил, но аз вече се сдобих с поредния ненужен инструмент защото в ултра офиалният имейл рекоха, че нийде няма...
      Отново, Благодаря!

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Понеже стана въпрос за пистолета за боядисване ,имам го от две години. Появи се проблем обаче със спусъкът,заяжда и Не връща в начално положение. Скоро някой се оплакваше от същия проблем във форума, даже му давах размерите на пластмасовия жигльор вътре,неговият се бил деформирал тотално, явно разредителите го разяждат.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Точно това поправях. Само, че не беше жигльор (иглата), а един шиш с пружинка, който връща спусъка. С почистване и смазване се оправи.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Имам една умряла батерия 20В 2 АН , индикацията си показва 1 черта ,но като я сложа на зарядно мига авариен режим.Ако на някой му се занимава да я реанимира подарявам я, намира се в София , Красно Село . 087682099пет.
            Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

            Няма вече Диско,няма вече Pinz...

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
              За тия дето искат кабели и не им се занимава лично да си направят да се обадят на Асен Аиг и да си поискат истински.
              Иначе лечението за такива като мен както и съм направил два комплекта за мен и дъртия е 50мм2 мед гумиран многожилен(отидоха дългите кабели за старият електрожен) по 5м всеки.
              Щипки колкото се може по-яки,моите метални с медни накрайници отпред.Има няма 500А.Кербовани и запоени.Захванати един за друг с опашки и банд.
              Палил съм всичко що може да се запали с тях.От фиат пунто 1.1 до всякаква строителна техника с по-много акумулатори.
              Не е имало такава да не запали.Стоят си в колата всеки ден,защото не се знае кое и как.А и работата е такава.
              Но то си е до човек.Аз и на утрепания кауфландски компресор сложих 4мм2 негорим кабел и щипки от Асен за 25мм2 и шунтирах ключето след като запоих кабелите директно.
              Сега помпа наред всичко автомобилно и бусово.И не мре,ако не го умориш нарочно.Та така.
              А дали е добра идея без щипки с клеми направо към акумулатора и ключето да не се шунтира а да се изведе в кабината на автомобила. Аз мислех да пусна по-дълга тръба надолу с бързи връзки да изведа маркуча от моторният отсег(мисля постоянно да стои там компресора) , така или иначе има двойни разпределители другата седмица в брошурата.
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                А помни ли си режима при изключване?

                За кемпера ми трябват 2 еднакви и не искам да се мина да купя 2 и да не стават или да купя 1 и то да става ама после да няма.
                Ясене, още не съм го пробвал в реална среда, че снощи късното го взех. Ще тествам днес да видим, но мисля че няма да помни режима, поне от клипчетата които видях в нета. Но то настройката на режима е само с едно копче

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                  Ясене, още не съм го пробвал в реална среда, че снощи късното го взех. Ще тествам днес да видим, но мисля че няма да помни режима, поне от клипчетата които видях в нета. Но то настройката на режима е само с едно копче
                  Стария модел не помни, като спре тока тръгва в стендбай..

                  Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                  Имам една умряла батерия 20В 2 АН , индикацията си показва 1 черта ,но като я сложа на зарядно мига авариен режим.Ако на някой му се занимава да я реанимира подарявам я, намира се в София , Красно Село . 087682099пет.
                  Ако никой от София не я иска и ти се занимава с куриер ми пиши...

                  Пък със старите кабели съм палил камион през тях... ама ми бяха по-добре кербовани от тея на предишната страница..

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Гайковерта май е добра оферта?

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                      Гайковерта май е добра оферта?
                      Взимаш и тестваш дали ти върши работа. Имаш 90дни право да го върнеш с думите “не ме кефи”
                      I'm not Lost, I'm Discovering !

                      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                        А дали е добра идея без щипки с клеми направо към акумулатора и ключето да не се шунтира а да се изведе в кабината на автомобила. Аз мислех да пусна по-дълга тръба надолу с бързи връзки да изведа маркуча от моторният отсег(мисля постоянно да стои там компресора) , така или иначе има двойни разпределители другата седмица в брошурата.
                        Заводският ключ е боклук дето сериозен ток през него не може да мине.
                        Ако ще се прави през твоята схема е ок да се сложи ключ в купето и да си мине през реле и бушон.
                        Пък за въздуха може и някаква малка бутилчица да се пригоди под капака за ресийвър.Ама си е до лично виждане.
                        Няма страшно в умирачката...
                        Страшното е да си жив!...

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Малък е, въздуховодите ще са му много, със сигурност парят и оригиналните му. Кой ще му измери тока?
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                            Заводският ключ е боклук дето сериозен ток през него не може да мине.
                            Ако ще се прави през твоята схема е ок да се сложи ключ в купето и да си мине през реле и бушон.
                            Пък за въздуха може и някаква малка бутилчица да се пригоди под капака за ресийвър.Ама си е до лично виждане.
                            Също бих сложил бутилка , но единствената смислена и лесна за закрепване и скриване е 3л(от пожарогасител) и реално 3л са за никъде просто.
                            Ключе с реле и бушон са мъст хев , аз просто не съм виждал на това нещо заводското ключе а и още не съм разопаковал, като гледам времето скоро няма да разопаковам.
                            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                            Ford Fiesta 1.4 Tdci

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              За гайковерта съм раздвоен Райдер или Парксайд , завиването е ограничено на 100 н м а Райдъра е 450 в двете посоки освен това Райдъра е с по мощен мотор . Четох и тук във форума някой колеги го хвалят Райдера .

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                                ... то настройката на режима е само с едно копче
                                Настройката е с едно копче като си там.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X