Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Да от Гардена, и точно затова не бих и загледал повече нищо подобно, лидълско съвсем. Каква прахосмукачка за кола ползвате? Не помпа за дюшеци или компресори?
    3000 вата ..
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
      ...3000 вата ..
      Това е отделен въпрос. Може би са имали в предвид 3 000 BTU. Иначе Лидълското работи добре и в близките 3 години си е техен дерт!

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
        Първото е ножица за ламарина,второто са тенекеджийски клещи за бертване и дупчене на ламарина,полезни при кърпене на коли и смана на панели,на коли.Това с дупките служи, да "раздуе" края на медна тръба,за да не изпада фланеца,примерно.Едно време с такива се правеха нови спирачни тробички.
        Благодаря за разясненията! Значи това, което прилича на скоба, не скоба а служи да раздуе медна тръба. За какво се ползват този тип връзки(предполагам и холендрова гайка се нанизва. За пневматика стават ли?

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
          Благодаря за разясненията! Значи това, което прилича на скоба, не скоба а служи да раздуе медна тръба. За какво се ползват този тип връзки(предполагам и холендрова гайка се нанизва. За пневматика стават ли?
          За спирачни тръбички или за климатици ако ти трябва нещо което да издържи до 30атм ще ти свърши работа, на по високо не съм тествал съединенията..

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Сандо Преглед на мнение
            ...тук освен по-ниската цена ме поблазни и възможността да го върна без обяснения до три години.
            Lidl ви дава възможност:
            • да върнете закупени от Lidl хранителни продукти;
            • да върнете закупени от Lidl нехранителни стоки (от акционния асортимент) в рамките на 90 дена от покупката срещу представяне на касов бон;
            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от resistbody Преглед на мнение
              За спирачни тръбички или за климатици ако ти трябва нещо което да издържи до 30атм ще ти свърши работа, на по високо не съм тествал съединенията..
              Oт две години съм заправил един компресор, та за връзките ме интересува. Ако ги пуснат тука, може и да взема комплекта за раздуване и тръбогиба.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Това са климатичарски инструменти, има ги по магазините за хладилни и климатични части.
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                  Oт две години съм заправил един компресор, та за връзките ме интересува. Ако ги пуснат тука, може и да взема комплекта за раздуване и тръбогиба.
                  Едно уточнение- това не е “комплект за раздуване” а “конусна дъска” ползва се при климатици, спирачни тръбички и тн.
                  I'm not Lost, I'm Discovering !

                  088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Чудесни конусни дъски тип Профи с ексцентрик конус, има на никакви цени,доказани с качество.

                    Точно тези на лидъл,с този захват на конуса,не ми изглежда Ок!



                    Това е китайско и много истинско,до сега няма пропуск.
                    Последно редактирано от Roninn; 06-09-19, 10:28.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от resistbody Преглед на мнение
                      За спирачни тръбички или за климатици ако ти трябва нещо което да издържи до 30атм ще ти свърши работа, на по високо не съм тествал съединенията..
                      За спирачните тръбички обикновено трябва да се направи двоен берт. Т.е. трябва да имаш и тарелките, дето се нанизват на тръбичката за да направиш балон и после берта се обръща навътре с конуса. Освен това по правило са инчови размери, а лидълския е метричен. Ето такъв кит трябва:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28625.jpg
Прегледи:1
Размер:113.8 КБ
ID:5820737
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        По горния е в инчове и ММ.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Е днес му **** мамата на големия флекс. След малко рязане (около 2 м х 3-4 см) на неармиран бетон с диамантината изпуши и даде на късо.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Е днес му **** мамата на големия флекс. След малко рязане (около 2 м х 3-4 см) на неармиран бетон с диамантината изпуши и даде на късо.
                            После продавали боклуци . Аз за такава работа виках един от ВиК с моторния фугорез.
                            Ford Maverick II 2.3 XLT
                            Ford Mondeo MK5

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Обикновено ряжането на материали, което е свързано с мнго прах, бързо такова онаковата на четките. Не ме питайте откъде знам.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                                Обикновено ряжането на материали, което е свързано с мнго прах, бързо такова онаковата на четките. Не ме питайте откъде знам.
                                Не е гаранция ! На спаркито вече втора година не съм сменял а на първата ми макитата дето е вече три или четири годишна все още не съм сменял . Макитата я ползвам с приставка за прах и различни шайби за шлайфане и рязане на бетони, замазки и мазилки . Важното условие е да се ползва прахосмукачка и колкото се може по-малко прах да попада в машината . Отделно че редовно почуквам по редуктора в работещо положение и винаги излиза облак прах . Може да се е случило защото вече е било време да се счупи .....
                                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X