Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Нищо, купи си алпака панички с магнит, голям кеф е хвърляш си гайчици вътре и те там си стоят. Всичкото щастие на този свят събрано в една паничка .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
      Нищо, купи си алпака панички с магнит, голям кеф е хвърляш си гайчици вътре и те там си стоят. Всичкото щастие на този свят събрано в една паничка .
      Като хвърлиш шепа неръждавейки ,по инерция ,от кората на поредния вагин (паничката лепната на вертикалната колона на подемника) ,виждаш цялото щастие на света ,разпиляно по пода на сервиза...
      Калин Владов,09РСПБЗН

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        То за всяко нещо си трябва талант.
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
          Като хвърлиш шепа неръждавейки ,по инерция ,от кората на поредния вагин (паничката лепната на вертикалната колона на подемника) ,виждаш цялото щастие на света ,разпиляно по пода на сервиза...
          Там където ходя малко по-често, явно са го играли и паницата е на хоризонталната близо до вертикалната.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Вчера заприходих една пекарна и днес вече меси, та да видим как ще е.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Всичкото е китайско,поне подменят без проблеми

              Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Електроинструментите са на 100% китайци,поне по мои наблюдения. Иначе се срещат тайвански неща(градински ножици и други градински инструменти,комплекти битове), индийски(комплекти гаечни ключове и лули), германски(градински маркучи и кутии за инструменти), италиански(градински маркучи), виетнамски(всички кутии с винтове). Това поне по мои наблюдения от неща които съм купувал.
                Относно магнитните паници, имам същите от Кауфланд, но основно ги ползвам за събиране на стружки. Слагам в найлонов плик, прекарвам над менгемето на колонната бормашина и после обръщам плика над кофата.
                Последно редактирано от mitko 53; 02-09-19, 07:27.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Апропо- този метод с магнита и найлона (ама малко по-дебел) е идеален за търсене на щъкнали пружинки, винтчета, съчмички и пр. по пода или масата.
                  И често намираш и други изтървани неща.
                  Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Имам проблем с батерия/зарядно на лидълския винтоверт.
                    Оригиналната батерия изведнъж започна да се зарежда бавно (ама много бавно). Всичко свети както трябва. Единствения проблем е, че зеленото светва чак след 4-5 денонощия.
                    Доколкото разбирам батерията и зарядното имат доста кратка гаранция и отдавна съм излязъл от нея.
                    Зарядното не се затопля изобщо. Отворих го, гледах с лупа спойките - всичко изглежда наред. Батерията, като се зареди, държи ток - няма проблем.
                    А в зарядното много електроника ...
                    Та се чудя дали е зарядното или батерията?
                    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Зарядното трябва да е с три години гаранция. На моят PBSA 12A1 зарядното умря миналата година, около година и половина след покупката. Занесох го в лидъла кв. Борово и след около месец ми се обадиха да си го взема. Бяха го обзавели с ново зарядно. За батериите не съм сигурен, мисля 6 месеца беше гаранцията, а на Performance година. Обади се, за всеки случай, на клиентския номер да няма някакви нови гаранционни изменения последната година.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Аз имах същия проблем със зареждането. Установих, че зарядното е проблемът, просто не зареждаше. Занесох целия комплект на ул. Индустриална 4. Смениха ми целия винтоверт с В3 версия, защото нямаше вече от този модел.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Мисля да взема листосъбирача тази седмица.
                          Някой да има отзиви за него?
                          124 -> 164
                          T4

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Сандо Преглед на мнение
                            Мисля да взема листосъбирача тази седмица.
                            Някой да има отзиви за него?
                            Взех го преди година-две. По-дребни листа събира трудно,лозови съвсем не засмуква. За мен е безползна вещ!

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Аз имам листосъбирач на Райдър. Никаква работа не върши за листа в тревни площи. Може би на асфалт или плочник ще издухва едри листа или ще смуче дребни. Мисля да го присадя на барбекюто, за разпалване на дървени въглища.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Сандо Преглед на мнение
                                Мисля да взема листосъбирача тази седмица.
                                Някой да има отзиви за него?
                                Недей.

                                Това за тревните площи е вярно, иначе също не очаквай чудеса - яде само много сухи и спаружени листа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X