Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
    Ами посочи ми ако обичаш поне един инструмент от Лидл , който иначе да не може да се намери в България . Та бил той и по- добър от този на китайската фирма , с която лидл работи .
    Едва ли има. Но ти пък посочи китайски инструмент от друга фирма който можеш да върнеш в течение на 3 години?
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
      Едва ли има. Но ти пък посочи китайски инструмент от друга фирма който можеш да върнеш в течение на 3 години?
      Надали има такава фирма изобщо включително и Lidl. Срока на връщане при тях е 90 дена.
      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
        Надали има такава фирма изобщо включително и Lidl. Срока на връщане при тях е 90 дена.
        Да, но като се потроши на втората година те нямат сервиз, не предлагат съответният продукт в момента, и ти връщат парите. А при други марки се почва едно чудене как да не ти приемат рекламацията, или те мотаят поне месец за ремонт. Та това не е малко предимство за хоби инструмент тип я ми потрябва, я не този месец.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
          Надали има такава фирма изобщо включително и Lidl. Срока на връщане при тях е 90 дена.
          Ммдаа, формално е така. Но доскоро много инструменти въобще не ги сервизираха, а заменяха или връщаха парите. Скоро обаче не ми се е налагало, възможно е да са променили нещата. Пък и 90 дни не са малко време, в други магазини такова нещо няма, пък и по закон няма.
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            ...Истерията по тия инструменти е неразбираема, обаче
            А , разбираема си е
            Всъщност , то истерия няма де . Някой тук наскоро го нарече "маркетинг" ...
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Телоподаващото,което пускат в понеделник нов модел ли е или е пускано вече?

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                Ами посочи ми ако обичаш поне един инструмент от Лидл , който иначе да не може да се намери в България . Та бил той и по- добър от този на китайската фирма , с която лидл работи .
                Работи с немска фирма внасяща машини и части за над 50 "марки". Разбирай, педетастлъка с несъвместимите батерии например си е изцяло Lidl-ско творение.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Хората купуват парксайд, защото някой като каже примерно "ударният винтоверт е супер" и всички знаят за кой точно става въпрос. Всички, които им трябва за не-про работа. И аз ,вместо да се чудя кой от стотиците китайци да си купя и кой точно модел, отивам в Лидл и си взимам читав инструмент.
                  Ако имаше подобни теми за други марки можеше да е същото. Хората обичат да НЯМАТ избор и някой да им каже какво е добре за тях.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от ilia1 Преглед на мнение
                    Телоподаващото,което пускат в понеделник нов модел ли е или е пускано вече?
                    Не си го причинявай, няма смисъл има алтернатива .
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                      Това е трети или четвърти вид от тези прожектори. Аз имам от първите и още работи. За постоянно работи на 50%яркост а при движение на 100%. аз лично съм доволен.
                      Соларните лед прожектори, които ЛИДЛ България пуска за продажба в търговските си обекти, считано от 15.07.2019г. са нови, по различни, от тези които се продаваха до момента в ЛИДЛ. Имам 10 броя закупени, монтирани на различни места, считано от месец юли 2017г та до днес. От тях работят около половината. От 10 соларни лед прожектора livarno lux, работят 6 (ШЕСТ) броя. Добре осветяват, цената им е добра, но надеждността е на ниско ниво. Два от неработещите прожектори, демонтирах и ги върнах в ЛИДЛ.(след проверка ми възстановиха 100 лева). Другите два от неработещите прожектори ги ,,канибализирах" за резервни части и консумативи, най-вече за акумулаторните им батерии.
                      Мнението ми е, че СТАВАТ! Особено на оглед ниската цена и тригодишната РЕАЛНА гаранция!
                      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Всъщност се сещам за един "инструмент" дето беше по-добре да го нямам, даже и да не бях го плащал.

                        Помпата за масло на Парксайд.

                        Абсолютно безполезен и безнадежден предмет, който ми изгуби 1 ден със заблудата, че имам помпа за масло.

                        Всички други, които съм си купил,
                        - или са още неизпробвани в никаква реална работа (сабления трион и циркуляра на батерии, на които ще им дойде ред след 2-3 седмици)
                        - или са свършили всичката работа, която може да се иска от тях (6-7 други ел. инструмента на батерии, куфар инструменти тип "гедоре" и други)
                        - или са се строшили благодарение на явно неправилни мои действия (водоструйка - оставих я през зимата да замръзне с вода в нея и протече, сега чакам да ми пратят замяна за спукания капак)

                        Всичко това - с дължимото уточнение че рядко имам време да ги ползвам и го правя само и единствено любителски. Един лев не съм изкарал с тях.

                        Ако реша да се правя на майсторчЕ сигурно друга песен ще запея.
                        От сабленият трион PARKSIDE, захранван с акумулаторни батерии от серията X team,ще останеш доволен! Изпробвано от мен лично. Доста практичен инструмент. Особено при пролетната и есенна резитба на дървета или при довършващото рязане на клони за дърва за огрев или барбекю.
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                          Не си го причинявай, няма смисъл има алтернатива .
                          Може ли да споделиш? Ако се счита за реклама може и на лични.
                          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Всъщност се сещам за един "инструмент" дето беше по-добре да го нямам, даже и да не бях го плащал.

                            Помпата за масло на Парксайд.

                            Абсолютно безполезен и безнадежден предмет, който ми изгуби 1 ден със заблудата, че имам помпа за масло.
                            Това защо? Имам я и понякога я ползвам. Когато е сухо предпочитам да си сменям маслото по стандартния начин, но ако се случи смяната да е в мокро време си го ползвам. Към смукателния маркуч съм добавил алуминиева тръбичка, за да съм сигурен, че стига до дъното.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              Ами посочи ми ако обичаш поне един инструмент от Лидл , който иначе да не може да се намери в България . Та бил той и по- добър от този на китайската фирма , с която лидл работи .
                              Обяснявам отново, тоя път бавно, с примерче...
                              По-добре да имаш някакъв инструмент, да кажем отвертка. Колкото и да е смотана, все има шанс да свършиш някаква работа. По-лошата алтернатива е да нямаш никаква отвертка, и да трошиш върховете на кухненските ножове.
                              А откъде ще закупиш отвертката за "не профи" цели е подробност.
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                                Обяснявам отново, тоя път бавно, с примерче...
                                По-добре да имаш някакъв инструмент, да кажем отвертка. Колкото и да е смотана, все има шанс да свършиш някаква работа. По-лошата алтернатива е да нямаш никаква отвертка, и да трошиш върховете на кухненските ножове.
                                А откъде ще закупиш отвертката за "не профи" цели е подробност.
                                Ааааа , ясно ! Ми бавно сгрявам
                                Демек според твоята философия : принципно по- добре некакъв инструмент , отколкото с гОли ръце .

                                ... преди доста време си бех купИл комплект гаечни ключове . Не от лидл , че още го немаше тогава , ма пак еФтини . И си ги карам чисто нови у колата . Наложи ми се да отвивам нещо веднъж , вадя оня ми ти лъскав ключ , натискам -не ще . Турям тръбата за удължение ( неотменен елемент от оборудването ми още от камионджийския ми период) , натиснах и .... ключа се огънакато на дедо ми оная работа .
                                ... а това на всичко отгоре насред път , щот съм с автомобил от ерата на истинските . Правен от инженери още преди производството да се прехвърли на счетоводителите .

                                Викам си : деба , а аз си мисля че имам инструмент , че и разчитам на него ...

                                Та според моята философия : с евтин инструмент си си като с гОли ръце .
                                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X