Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:64208179_476517196487125_6628416864638730240_n.jpg
Прегледи:1
Размер:337.7 КБ
ID:5816097

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Последните постове ме карат да се чудя защо сте толкова големи почитатели на лидълските инструменти?
      Машини с посредствено качество, и подобна цена има навсякъде, какво сте се захванали с този лидъл?

      Ама явно маркетинг отделът им е на добро ниво, намерили са добри психолози.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Последните постове ме карат да се чудя защо сте толкова големи почитатели на лидълските инструменти?
        Машини с посредствено качество, и подобна цена има навсякъде, какво сте се захванали с този лидъл?

        Ама явно маркетинг отделът им е на добро ниво, намерили са добри психолози.
        Коле, защото има и много добри попадения на прилична цена, но най-ценното в случая е, че ако дадена машина се скапе или просто не те удовлетворява по някаква причина, просто го връщаш в магазина и ти се възстановяват парите без нищо да те питат, та затова

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Досега не съм връщал стока в магазина, не ми се е налагало. Не в лидъл, а изобщо.

          Но всички много добре знаят, че тези инструменти са с посредствено качество. За тези пари-толкова. Ако някой си мисли, че е ебал дявола във въздуха и си е купил супер качествена машина на цената на откровен боклук-негов си проблем.
          Аз понеже съм си цървул и ми свидят парите-все купувам евтини машини. Най-вече райдер. Псувам ги, ама съм бил наясно с качеството им още преди да ги купя, така, че нямам драма.

          Обаче да се превъзнасят лидълските инструменти, които са си на нивото на райдер-не го разбирам.
          Имам прав шлайф парксайд, имам и избивачи powerfix, май и някой друг инструмент от техните. Впечатление-не много лоши, но и не блестят с нищо. Избивачите вече са си криви, ама то и моите железа са все ръждиви.
          Шлайфа работи добре все още, но пък има не повече от час работа за две години.

          Та инструменти като инструменти-с нормалното за цената си качество. Нито много добри, нито много зле.

          Ама превъзнасянето им, и специална тема за обсъждането им не мога да го разбера.
          Ами да направим една тема за райдер, със сигурност много повече хора ги ползват.
          Или за ейнхел-ето Спарки е супер доволен от безчетковия си гайковерт.

          Ама нали ви казвам-явно в лидъл са наямерили добър психолог за рекламния си отдел.
          Последно редактирано от Кольо; 14-06-19, 21:38.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Досега не съм връщал стока в магазина, не ми се е налагало. ...
            Като ти се наложи - оценяваш безпроблемното спазване на гаранцията. Щото иначе ... Примерно, ел. машина за рязане на плочки. Брандирана за Баухаус, ама иначе чист Айнхел. Почваш да я използваш - к*р! Оказва се с фабричен дефект. От магазина те пращат в сервиза. В сервиза констатират дефекта, ама не могат да го оправят, щото нямали в момента части.Срок за отстраняване на дефекта - месец. Да, ама ти си разтурил къщата и ремонтът не може да чака месец ...

            Ей в такъв случай ще ти е добре с лидълската гаранция. Или ще ти сменят стоката, или ще ти върнат парите. И те така ...

            А иначе ни като качество, ни като цена са вече уникални.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Разбира се-опцията за безвъпросно връщане си е много добро нещо.
              Просто понеже на мен не ми се е налагало досега да връщам машина-не ми е някакъв сериозен стимул да избера точно лидълските инструменти.
              Обаче, ако къщата ми зависи от една машинка-бал съм ти и гаранцията и всичко. Купувам от първия магазин нещо евтино което да всърши работата, и газ. Докато е ново-все ще свърши работа да закърпя ремонта, пък после да се троши ако иска. А машината дето се чака месец за ремонт бих я дочакал, ако е маркова. Демек-би трябвало да е здрава. Нищо, че сега се е счупила, случва се. А щом се налага да се чака за ремонт-значи няма част. Значи-няма я на склад, значи-не се чупи често, та да я поддържат в наличност. Значи-това наистина си е рядък дефект, просто малшанс. И си заслужава да се изчака и да се вземе после, зер-маркова техника, би трябвало да е здрава по принцип.

              То и гаранция досега само веднъж съм ползвал-една машина за домешен хляб изрони зъбчатките(пластмасови, мамицата им конспиратори), но я ремонтираха гаранционно, и нямам забележки. Но все пак е мулинекс.

              Но пък от Интеркарс са ми отказвали рекламация на акумулатор заради дребен пропуск в гаранционната карта на акумулатор.
              То акумулатора умря по моя вина де, ама се мъчех да еба дявола във въздуха... Щеше да се получи, ама де да знам, че трябвало да пиша "каквото трябва", а не реалното положение.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                ... А машината дето се чака месец за ремонт бих я дочакал, ако е маркова. Демек-би трябвало да е здрава. ...
                Да, ама не. Много маркова за домашен майстор иде малко безсмислено. А когато марката е горе-долу от класа на Парксайд да чакаш до месец за ремонт ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Ами заебаваш.
                  Още с цената трябва да си наясно, че си купуваш долу-горе боклук. Колко ще работи-на късмет.

                  Имам два шлайфа и две дрелки райдер които стоят в някой забутах ъгъл в гаража за части. На първия изгорял шлайф се опитах да го ремонтирам(в сервиза де, не аз), но цената беше наполовина на нов. Та си купих втория райдер. И после каквото изгори-в ъгъла, и в магазина за нов.
                  Сега съм с два малки шлайфа-Хитачи и Фейн, и двете са добри машини, но съм ги купувал на старо. На старо, но на цена по-висока от нов райдер. Знаейки, че са маркови, и би трябвало да ми служат дълго, макар и стари.
                  Амииии-служат и не се оплакват. А си ги ползвам сравнително много, като за гаражни и селски инструменти.
                  За тях наистина би ме заболяло, ако се счупят, но за райдерите и за някой парксайд-не. Това съм си го предвидил като възможност и не би ми създало драма.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    В повечето случаи, като хванеш една машина и я завъртиш в ръцете си личи дали ще я бъде, особено ако си пипал истинска такава. Лидълските на пипане не са добре, някои машини на пипане ми нявяват на сделано, след десекция пък всичко си личи.
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Последните постове ме карат да се чудя защо сте толкова големи почитатели на лидълските инструменти?
                      Машини с посредствено качество, и подобна цена има навсякъде, какво сте се захванали с този лидъл?

                      Ама явно маркетинг отделът им е на добро ниво, намерили са добри психолози.
                      Почитателите сме спечелени най-вече от подобаващата търговска мрежа и безусловната им гаранция. Далеч съм от мисълта, че всички машини са качествени но за пример мога да дам моя 20 волтов ударен винтоверт от 125лв
                      , който падна от 6-ти етаж върху бетонен паркинг, след това беше качествено удавен, дупчил е много дупки 13мм. в стомана, разбъркал е точно 12 торби флексово лепило една след друга и така беше загрял,че едвам се държеше с голи ръце.Има и пробойни по корпуса, че се случва да влиза в ролята на чук.
                      Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                      Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Това е супер.
                        Обаче дали всичките им машини са такива?
                        Както знаем при китайските стоки качеството доста често е въпрос на късмет.
                        В темата има достатъчно примери и в обратната посока, нали?
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Това е супер.
                          Обаче дали всичките им машини са такива?
                          Както знаем при китайските стоки качеството доста често е въпрос на късмет.
                          В темата има достатъчно примери и в обратната посока, нали?
                          Ми то за това е темата.
                          Все някой е тествал нещо, ако става взимаш и ти.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Коле, вероятно има сполучливи модели и такива по-малко. Винтовертът ми вече години си работи, докато вече съм с трети къртач. Първият счупи пиньон, след доста работа, на втория за кратко отиде колектора ли, намотки ли, не знам. Третия още работи.
                            Предимството е, че не се занимават със сервизи. Докато е в гаранция сменяват с ново без въпроси. Та, за мен пак си струва.
                            За мен са с качество над райдър и ейнхел, но разбира се си има изключения.
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              В началото, при нахлуването им, 10 флекса Райдер със сигурност са свършили много повече работа от един Бош, дори можеш директно да ги изхвърляш при повреда. Същото и с един два перфоратора, там е още по- фрапиращо. Подозирам, че е нещо подобно и тук. Домакинските лидълски електроуреди също работят прилично, прибавяме цена и нерви с гаранция и ясно защо.
                              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                              ...
                              За мен са с качество над райдър и ейнхел, но разбира се си има изключения.
                              Жълти зеге и малки флексчета/115 ейнхел, за без пари от Метро вече не си помнят годините, за сега нямам представа
                              Последно редактирано от veskov; 15-06-19, 08:02.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                И аз не съм фен на ментетата, но да кажа за правия шлайф. Аз му викам зъбатото. Ползвах един полски звяр с 20 000 оборота. Тежи и вибрира яко. Няма регулиране на оборотите. След опит да ме ликвидира, стои в един долап и се ползва изключително рядко. Купих си Елтос. Работо, работи и умря. ротора. След 2 дни и 40 лв пак щастлив. След половин година пак ротор. Какво става бре, викам на майстора? Ми вибрациите явно му идвали много. Ми да не е ставал шлайф, като му идват много. Купих от Лидъл и като го видях как бачка, след година купих още един и си стои в куфара. За малкия и големия гайковерти пък колко съм доволен е излишно да обяснявам, че сме много. Онова дето прилича на прав шлайф само, че е с напрачна ос, не е истина колко съм доволен Нещо сменя гласа, според в каква позиция работя, та днес ще го отварям, но при цена на Бош х6 лв може и на ремонт да го занеса. Та така с ментетата. Имасе и добри и лоши страни. Пълно щастие няма, че ще стане скучно.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X