Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Трябват ми такер и лентов шлайф за да изгладя едни дъски. Тези на парксайд читави ли са?

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      За ел. такера- имам по- стар модел, от неръбестия дизйн, кове и най- дългите пирони и скоби в чам без засечка. Пробвал съм и в дъб, пирони 32мм. ги забива около 25мм. Недостатък е че нослето, което служи за предпазител оставя грозни вдлъбнатини при коване. При первази, примерно, се виждат. Имам и пневматичния им, там този недостатък го няма, но не може навсякъде да се влачи компресор.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Флексчето се връща, при лек натиск изключва, батерията заграва, и зарядното не я индикира изобщо. Добре че имаше заряд да си поиграя малко с едни ud профили ..

        Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
          Преди час взех от Лидъла в квартал Свобода ли се води, имаше поне още 10-тина броя. Сега го зареждам и ще го пробвам. Взех и допълнителни дискчета.
          Проблема е, че днес е последният ден, а аз съм доста далече от който и да е Лидъл...

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Проблем йок, но ще ходя в четвъртък, тогава излиза верта
          Здраве да, ше търсиме друг повод!
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Взех 20в флекс от немския лидл, но имам само 2 ah батерия - 10мин рязане на тънка ламарина ( калник) и приключва. С 4ah ще я пробвам скоро, като цяло съм доволен.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Гледам че сте коментирали батериите...
              Имам старо метабо на 14,4 NiCd и едната батерия крета все още, но другата почти нищо не става - мисля да я дам някъде за ъпгрейд.
              В една от софийските фирми ми казаха че не правили преход към LiIon понеже дефектирали, отделно и доста пари искаха (90лв)
              Тук го правят, на доста сносна цена с клетки Самсунг (но през куриер ще трябва), дали е надеждно. Търси се и лекота, не само дълготрайност.
              Li-ion преработка на 14.4v/3.0Ah 62,00 лв.

              Отварях една 4ка и ми се стори доста сложно - да приспособя парксайдска (с един извод в повече) - към архаичното метабо. Отказах се и от покупка на елементи (Nicd), понеже и за пунтшвайц ще трябва да ги дам (нз колко струва) и то по-добре някой с гаранция да ми ги преправи.
              http://prikachi.com/images.php?images/678/9576678J.jpg
              http://prikachi.com/images.php?images/679/9576679A.jpg
              http://prikachi.com/images.php?images/680/9576680j.jpg

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190420_215616.jpg
Прегледи:1
Размер:296.6 КБ
ID:5814458Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190420_215616.jpg
Прегледи:1
Размер:296.6 КБ
ID:5814458

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от vencibull Преглед на мнение
                Взех 20в флекс от немския лидл, но имам само 2 ah батерия - 10мин рязане на тънка ламарина ( калник) и приключва. С 4ah ще я пробвам скоро, като цяло съм доволен.
                Имам от всички батерии и с 2Ah e много зле. С 3 и 4Ah върши някаква работа но не трябва да го пресилваш. Самата му конструкция на редуктора е някаква недомислица, роторът завършва с нещо като вилка, която е зацепена в два отвора на една гумена шайба, а в други два отвора влиза вилката на пиньинната ос. Като позагрее при продължителна работа и въпросната втулка св разпада. Моят два пъти ходи на ремонт и ми го смениха с новия модел, с реглажа на скоростта. Отворих му редуктора да огледам и пак същата смешка. Този ъглошлайф се оказа една от малкото лидълски покупки за които съжалявам че съм купил.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Последната новост при серията X2O e косачка с безчетков мотор, с две батерии 4Ah, да осигурят 40V https://www.lidl.de/de/parkside-akku...maeher/p300005 . Даже зарядното е двойно за едновременно зареждане на двете. Макита по спомен ползваха подобна идея, виждал съм перфоратор на 36V с две батерии и двойно зарядно.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Вчера си купих акумулаторната прахосмукачката PNTSA 20-Li A1. Идва с една 4Ah батерия и и дават 20 минути работа, което е повече от достатъчно да си изчистя колите. Пробвах я в къщи за 5 минути и смуче много добре. Само не ми харесва, че е с хартиена торбичка и трябва да и търся торбички.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Освен косачката на 40V с две батерии по 20V, излезе и някакъв многофункционален уред за градината, пак с безчетков мотор- коса резачка за клони и за храсти https://www.lidl-service.com/static/.../313870_DE.pdf , пак с такива батерии и зарядно. Явно това ще е някаква нова серия в отговор на серията FERREX на Aldi. Taм пък са заложили на друга, Де Уолт технология- една батерия за 20/40V с капацитет 5/2,5Ah със Самсунг елементи и 2 години гаранция на батерията https://www.aldi.co.uk/cordless-power-tools .
                      Последно редактирано от mitko 53; 27-05-19, 05:49.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Чакам вече от сумати време да пуснат прахосмукачка на 220V. Ообаче няма.. някой знае ли последния модел да я проверя дали я има онлайн ?


                        Благодаря !

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                          Чакам вече от сумати време да пуснат прахосмукачка на 220V. Ообаче няма.. някой знае ли последния модел да я проверя дали я има онлайн ?


                          Благодаря !
                          Ако става въпрос за 30 литровия модел го няма онлайн https://www.lidl.de/de/parkside-nass...500-c4/p281497 . Обикновено ги пускат 30 литровите в средата на лятото, та ще почакаш още малко. Имам такава по- стар модел В2, и си спомням я купих лятото на 2015г. За последно е била в продажба на 14.07.2018г https://www.promooferti.com/%d0%bb%d...bb%d0%b8-2018/ .
                          Последно редактирано от mitko 53; 27-05-19, 08:28.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Някаква прахосмукачка на 220V имаше миналата седмица в Русе,не съм ги залеждал за модел,пишепе за сухо и мокро.
                            Последно редактирано от Зелен; 27-05-19, 08:35.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Зелен Преглед на мнение
                              Някаква прахосмукачка на 220V имаше миналата седмица в Русе,не съм ги залеждал за модел,пишепе за сухо и мокро.
                              Еее до Русе ми е далече да идвам

                              Ще почакам до лятото, благодаря

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Ако им се обадиш и имат налични бройки- ще ти я доставят да посочения от теб магазин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 21 потребители онлайн. 0 потребители и 21 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X