Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от batVenci Преглед на мнение
    Да, както казва франсето, и тук "ръкавите", т.е. вложките/накрайниците се налага да сменят с качествени ударни...
    И като се сложат по скъпи вложки тези машини стават с двойна сила....... Колкото като вдигнах на 10 бара 25 литров и дебита стана достатъчен за гайковерта да чука здраво.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
      Дайте идея за добри вложки, ако може и да не струват повече от самия гайковерт [emoji1]
      Topmaster!
      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        В повечето случаи тук се обсъждат предстоящи или скоро преминали предложения за инструменти в Лидл. Купих си преди повече от три години комбиниран шмиргел с лентов шлайф. По стечение на обстоятелствата го пробвах като го взех и след това го прибрах отново в кутията. Там си престоя три години и малко отгоре,колкото да изтече гаранцията. Преди известно време се захванах да съживявам един стар сатър и си помислих,че машинката може да облекчи работата ми. Каква беше изненадата ми когато включих захранването,чу се едно бучене,но шлайфът не тръгваше. Впоследствие пробвах като първоначално завъртя диска или лентата на ръка и тогава тръгва. Като сваля лентата водещата ролка на рентата и шмиргеловия диск се завъртат нормално от електродвигателя. Машинката е модел PSBS 240 B 2. Някой имал ли е такъв проблем и как се е справил с него?

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от ГАЗ69 Преглед на мнение
          В повечето случаи тук се обсъждат предстоящи или скоро преминали предложения за инструменти в Лидл. Купих си преди повече от три години комбиниран шмиргел с лентов шлайф. По стечение на обстоятелствата го пробвах като го взех и след това го прибрах отново в кутията. Там си престоя три години и малко отгоре,колкото да изтече гаранцията. Преди известно време се захванах да съживявам един стар сатър и си помислих,че машинката може да облекчи работата ми. Каква беше изненадата ми когато включих захранването,чу се едно бучене,но шлайфът не тръгваше. Впоследствие пробвах като първоначално завъртя диска или лентата на ръка и тогава тръгва. Като сваля лентата водещата ролка на рентата и шмиргеловия диск се завъртат нормално от електродвигателя. Машинката е модел PSBS 240 B 2. Някой имал ли е такъв проблем и как се е справил с него?
          Двигателя е слаб и като опънеш шкурката и не може да стартира... аз имах този шлайф със същия проблем. Реших го като изхвърлих приспособлението “лентов шлайф” и си монтирах 2 “диамантени” диска за заточване и си го ползвам като шмиргелче...
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Моя същия и го взех втора ръка от тук. Тръгва си като пич. "Камъка май е девствен. Всичко пера на шкурката. Даже съм си поръчал 15-20 "ленти" различна едрина на зърното.
            Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
            freelander 1,8 2001g.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              И аз го имам въпросния шмиргел. Не е имало проблеми с тръгването, малко е врътка настройката на шмиргеловата лента при смяна. Имам и много по- мощен, трифазен, български, но този ми е много удобен, основно него ползвам. Скоро му смених диска с някакво менте за 6 лева, което намерих в една железария с дупка 1/2 инча. Шкурките са същите като на Райдер, запасил съм се яко.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от ГАЗ69 Преглед на мнение
                В повечето случаи тук се обсъждат предстоящи или скоро преминали предложения за инструменти в Лидл. Купих си преди повече от три години комбиниран шмиргел с лентов шлайф. По стечение на обстоятелствата го пробвах като го взех и след това го прибрах отново в кутията. Там си престоя три години и малко отгоре,колкото да изтече гаранцията. Преди известно време се захванах да съживявам един стар сатър и си помислих,че машинката може да облекчи работата ми. Каква беше изненадата ми когато включих захранването,чу се едно бучене,но шлайфът не тръгваше. Впоследствие пробвах като първоначално завъртя диска или лентата на ръка и тогава тръгва. Като сваля лентата водещата ролка на рентата и шмиргеловия диск се завъртат нормално от електродвигателя. Машинката е модел PSBS 240 B 2. Някой имал ли е такъв проблем и как се е справил с него?
                Отвори го и се огледай за работен кондензатор.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Благодаря, ще го отворя да го огледам.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Някоя ролка е клеясала!
                    088пет722пет99
                    http://www.hydropompi.com/

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                      Някоя ролка е клеясала!
                      И това си помислих. Струва ми се,че паразитната ролка се върти малко тегаво. Тя си лагерува в два лагера,през които минава оста. Опитах се да разпресовам оста на менгемето,за да извадя лагерите,но не ми се получи. Така или иначе и това ще една от посоките ми на действие!

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        В Румъния ще пускат бензинова водоструйка https://www.lidl.ro/ro/saptamana-act...rticleId=20879 .

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Румънците пуснаха и бензинова косачка, надявах се днес и наще да я обявят ама ще има само някаква електрическа. Гледах ѝ инструкциите, няма на бг...предполагам това значи че няма да се появи тук. Как мислите заслужава ли си 300 кинта, много се чудя дали да не пратя един приятел от Русе до Гюргево да ми вземе една

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            В понеделник ще пускат голям ъглошлайф 230мм на 90.00лв. Ще ми трябва такъв та събирам мнения. Мисля, че и преди са го пускали.....някой впечатления?
                            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Имам първия модел, май А1 се водеше, със стария дизайн. Нарязал съм много железа с него, от страна на издръжливост няма проблеми. Но още в началото се появи сериозен проблем, при всяка смяна на диска се оказва презатегнат. Притискащите шайби бяха от някакво гадно желязо, задължително се презатягаха. Блокировката на вала се потроши още на първата смяна, сега завирам една отвертка в дупката да блокирам короната при смяна. Купих шайби от Спарки, но се оказа че оригиналната(Парксайдската) е с по- голям отвор, шпинделът на лидълеца беше с по- голям диаметър. Та смених само външната шайба с резбата и нещата се оправиха, от тогава не ми е презатягало. Иначе беше кошмар, с водопроводен ключ напъвах шайбата да развия при смяна на диска.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                На долната шайба няма ли двустен за ключ ? И не може ли да се издяла ако няма ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X