Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
    Погледнете немския ибей и ще видите, че тарикатите не растат само по нашите земи.
    А във Варна в големия Лидл по обед си имаше налични поне 10бр.

    Иване, да ме прощаваш, но това не са тарикати! Това са ,,пишман" тарикати, Бай Ганьовци и най-долни прекупвачи-спекуланти, ,,тарикат-будала", дето казват ефендитата!
    Такива трябва да се показват публично и най-вече действията им да се осветляват, за да не се подлъже някой и да им пълни гушите!
    Разбирам, да бяхме в затворена икономика на дефицити, както преди 1990г. и да имаше смисъл от подобна, дори не мога да я нарека ,,амбулантна" търговия, но на днешно време, при условие, че имаш опции да пазаруваш онлайн, дори от чужбина, при условие, чее имаш вериги от сепермаркети за строителна техника и всякакви инструменти /буквално всякакви, за хора с различна покупателна способност/ това е някаква супер нагла, но лишена от смисъл спекула! Надали някой ще се хване, ала все пак е добре подобни ТИПченца да ги знаем!
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
      Хммм, да...изтрихте ми мнението! Изтрихте мнение, в което показах истината!

      ,,Бизнесът", ,,якият бизнес" на прекупвачите на ширпотребни инструменти от ЛИДЛ България, процъфтява!
      ,,Любимите" и ,,Обичани" от всички ни персонажи на ,,Свищовлията" и ,,Самоковеца", вече имат верни последователи, в лицето на ,,Русчиклийчето" и ,,Търновеца"!
      Надценки от близо 100 % /СТО ПРОЦЕНТА/ на евтиняк кЕтайски инструменти....

      А стига си се сополивил във форума! Бактън от хленчещи "дисиденти", "активни борци против нещо си", дето все някой ги подтиска, преследва, трие и т.н. Станал Андрей по тъмно, но не могъл да си купи лелеяния лидълски инструмент и се почва едно напоително тръшкане "на мегдана" как тъмните сили го били преебали. Светоооовна новина и драма!
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Колеги,какво ще го правите тоя импакт след година и половина две като му умре батерията.Мойте лидълските взеха да се предават горе долу за това време.
        Колкото и да са на добра цена,като немога да разчитам на тези инструменти,значи не ми трябват.А политиката на Лидъл е такава че на всеки две години да вадят нова батерия ,чат пат пускат от старите и така до следващия път.Много ,ама много съм далеч от мисълта да си продам душата за лидълски импакт на батерия.

        Имало прекупвачи,да са живи и здрави,всеки се бори по някакъв начин за парите си.Щом могат да го правят по този начин,браво.

        п.п

        Тея помпи за дюшеци,дали могат да духат в скара на дървени въглища,за разпалка,че сега подгрявам с горелка на пропан бутан.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
          Погледнете немския ибей и ще видите, че тарикатите не растат само по нашите земи.
          А във Варна в големия Лидл по обед си имаше налични поне 10бр.
          В лидъла на дружба(най-новият) ги заобикалят от далече инструментите. Там са само кисели гъзари, каквото ти потрябва го има от началото до края на промоцията.
          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
          Ford Fiesta 1.4 Tdci

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Какво значи че не работи регулаторът на нютоните?
            Значи, че си свети 400 и както и да натискам копчето си остава на 400.
            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
            Враца

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Колеги,какво ще го правите тоя импакт след година и половина две като му умре батерията.Мойте лидълските взеха да се предават горе долу за това време.
              Колкото и да са на добра цена,като немога да разчитам на тези инструменти,значи не ми трябват.А политиката на Лидъл е такава че на всеки две години да вадят нова батерия ,чат пат пускат от старите и така до следващия път.Много ,ама много съм далеч от мисълта да си продам душата за лидълски импакт на батерия.

              Имало прекупвачи,да са живи и здрави,всеки се бори по някакъв начин за парите си.Щом могат да го правят по този начин,браво.

              п.п

              Тея помпи за дюшеци,дали могат да духат в скара на дървени въглища,за разпалка,че сега подгрявам с горелка на пропан бутан.
              Мислиш ли /сериозно/, че ще му, цитирам ,,умре" батерията Xteam?
              Имам два винтоверта, ъглошлайфче, перфоратор, сега гайковерт са батерии X team.
              Бормашинатавинтоверт, я имач от апрел 2017г. и си ползвам активно и безжалостно, услужвал съм на приятели, които нямат такъв инструменти и до момента, две години почти, след покупакта батериията / с която си дойде винтоверто/ не е и дала признаци за саморазряд и за ,,умиране"....
              Което си е истина, истина е!
              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                X20 засега държат и при мене, но нямат и 2 години, но последните издания на 12волтовата серия нещо са скапани, на работната лампа се саморазрежда за няма и седмица. Може да съм изтеглил късата клечка, не знам. На вертчето и ъгошлафчето засега държат, хем са по- старо издание. На старите издания 18 волта батериите държеха около 3 години. С братчедът купихме два винтоверта и батериите си заминаха по едно и също време, на третата година.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  12v батерия на работната лампа и при мен се разреждаше за кратък срок, но започнах да я държа извадена от лампата и си стои заредена. Опитай и при теб.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първата серия Х20 е най качествена. И аз имам перфоратора с нея и е чук. Обаче по традиция следващите са боклук. Бях купил с флекса с рег на оборотите отделно 2 а/ч батерия със зарядно преди по малко от 7 месеца. Сега я сложих на зарядното и двата диода мигат на дефектна. Отворих я и измерих поотделно клетките. Едната беше отишла на 3,06 волта. Вдигнах я само нея с зарядно за единични Литиеви. Започна да се зарежда батерията, но не държеше изобщо и я вкарах пак умишлено в скапанто и 17,3 волтово състояние и я върнах.

                    Цялата работа е, че в предишните серии на вертовете се ползваха клетки Самсунг и имаше доста повече електроника в блока. А тия Х20 са Парксайтски и не са стока.
                    Проблема е че са заварени една за друга и е по трудно да се подменят по единично, но не е невъзможно. В крайна сметка са си стандартни 3,7 волтови клетки.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от ceko45 Преглед на мнение
                      12v батерия на работната лампа и при мен се разреждаше за кратък срок, но започнах да я държа извадена от лампата и си стои заредена. Опитай и при теб.
                      Задължително ще опитам. Благодаря за съвета! Само трябва да му измисля по- голяма кутия за съхранение, че в оригиналната няма вече да се поберат нещата при свалена батерия.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        п.п

                        Тея помпи за дюшеци,дали могат да духат в скара на дървени въглища,за разпалка,че сега подгрявам с горелка на пропан бутан.[/QUOTE]

                        https://youtu.be/pTlnZhOCr3s към 12.35
                        Аз си ги закупих потвърждавам клипа
                        Пробвах компресора на гумите на колата, от 1.8 фо 2.2 за не повече от 1 мин

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Помпата за масло и нафта помпи САМО масло и нафта , бензин и трансмисионно масло НЕ и най -вероятно , ще я връщам .

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                            Днес си купих гайковерта и докато се усетих да го тествам и да установя,че регулатора на нютоните не работи,вече бяха свършили и в двата Лидъла.Знам,че ще ми върнат парите,но аз си искам гайковерт.Гледам,че ги има тази седмица и в Австрия,та въпроса ми е -ако го дам на приятел,дето заминава утре за Австрия дали ще ми го сменят там.Иначе там дефицит за техниките няма, купувал ми е неща и на следващата седмица.
                            Абсурд да ти сменят стока с Български касов бон в Австрия. Там където си го купил, там имаш право и на обслужване. Трябва да го има и в общите условия на фирмата. Все пак да не забравяме, че Лидл си има във всяка страна филиали, които са регистрирани по законодателството на съответната държава. Все едно данъците за плащане в Германия да искам да ми ги обложат в България. Тук в този случай важи правилото за уседналостта, къде прекарвам над 183 дни в годината.
                            JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                            Тел: +359 887 847261

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Лидл си има телефон за връзка с клиенти. Дали няма да са по-наясно с въпроси свързали с лидълски стоки?
                              Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Бързо изчезват подобни инструменти като гайковерта .
                                Аз също се причудвах дали да не взема един . Мислих , мислих , отидох половин час след като отвори нашия Лидъл , и ха , изненада , винтоверти нямаше .
                                Един съученик също беше отишъл за същото нещо , обикаля , обикаля и изненадан ме попита " нима са ги продали?!?"
                                Еми да , изкупени бяха .
                                А продавачките казаха , че са докарали малко бройки .
                                Дали е било така , или са за определени хора , аз лично не знам .
                                Следващия път обаче , ако имам възможност и желание , отивам когато отваря магазина и ще се действа както си му е реда .
                                До сега не съм ходил рано , но реално погледнато , явно това е начина , а и не е нещо лошо , отиваш , и купуваш .
                                Относно прекупвачите , да , аз също очаквах така да стане , но не ги виня хората , като има как нека си купят и да си продават , все пак имаше един стар лаф за будалите , но излишно е да се коментира .
                                Главно батерията ме интересуваше , ама нищо де , пак ще ги пуснат , само да не прекалят с цената .

                                П.с. Още вчера са свършили(гайковертите) в цялата страна . Поне така ми каза операторката , с която говорих

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X