Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Проблем. Умря ми 2 А батерията. Като я включа на зарядното ми светят зелената и червеата индикация и мигат. Касовата бележка я намерих, но в нея е и зарядното. Съвет как да процедирам?
    Ако са отделни позиции по касовата бележка могат да се връщат поотделно.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      А какво и направи на батерията че така?

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        На мен са ми сменяли батерия, но не помня колко месеца бяха минали... тоя верт съм го хвърлил на един от обектите, миналия ден ми притрябва и не бачка, зарядното мига развалена бат.... меря умряла работа... разглобих я и я закчих на Имакс-а, лоу чардж, закачих една от бошовете колкото да излъжа проверката и газ... сега го тествам, най-мнoго БМС-а да му е за смяна и тогава ще го ъпгейдна на 2.5ач

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          А какво и направи на батерията че така?
          Аз съм си талант, но в случая нямам вина. Сиреч невинен, за протокола. Работа с 4 амперовта постоянно. Веча скъса 2 накрайника. Малката бат. съм я ползвал 2-3 пъти по малко и винаги я дозареждам.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            https://youtu.be/GBVXPGDBCoI

            Това от тази сутрин.Сигурно и е студено.3 Амперчасовата батерия.

            Сложих я да се топли,да видим.

            Дане е нощувала в колата на студа?
            Под 5-6 градуса лич не искат да се зареждат. Като се стопли и тръгва
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Някакъв спомен имам че батериите не бяха с такава гаранция,но дано не съм прав.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                За комплекта зарядно-батерия пише 3 години гаранция, но със звездичка доуточняват само зарядното https://www.lidl-service.com/static/.../290853_BG.pdf . За батерията нищо не споменават. Само за батерия 4Ач закупена от филиалите пише 6 месеца гаранция https://www.lidl-service.com/static/.../297720_BG.pdf . Явно трябва да се пита на клиентския номер как стоят нещата.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                  Дане е нощувала в колата на студа?
                  Под 5-6 градуса лич не искат да се зареждат. Като се стопли и тръгва
                  Да, постоянно седят там,но за пръв път така се случи.Позагря се и тръгна да се зарежда.Работи
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Благодаря. Може и от студа да е. Ще я сложа на топло.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Моя верт една година стоя в колата и не е имал никакави проблеми при каквито и да е градуси и никога не съм го дозареждал, имам го от 2г поне.
                      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                      Ford Fiesta 1.4 Tdci

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        То по принцип някъде в упътването си пишеше да не се държи на студено. Ако е била на студено да не се зарежда или ползва докато не се позагрее.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          И след една вечер на топло пак не се зарежда. Ще ходя да се разправям и ще докладвам за резултата.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Батерията е с 3месеца.

                            От ак. отвертки до 30-35лв дали може да изкочи нещо по-добро от лидълската. Тези в К. на половин цена съм ги пропуснал...
                            Нещо за бойна готовност ми трябва (ако 12Vия са ми го заели) , за някоя мебел.. Вкъщи. Неоправдано ми са 35лв за един-дваж в годината. По скоро ще взема хубав комплект класически отвертки, но имам едни стари powerfix... които леко ме дразнят.

                            Пп. Това гедоренце за какво може да послужи? Нямам тресчотка.
                            https://www.lidl.de/de/powerfix-270-ratschenset/p289427

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Гедоренцето е с тресчотка 1/4, реплика на тресчотката wera ziklop. Но при лидълската тресчотка са спестили заключващия механизъм...
                              Последно редактирано от batVenci; 11-12-18, 22:28.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от batVenci Преглед на мнение
                                Гедоренцето е с тресчотка 1/4, реплика на тресчотката wera ziklop. Но при лидълската тресчотка са спестили заключващия механизъм...
                                на 1.25м ли имаш предвид? https://www.youtube.com/watch?v=B-xHUn9EBrM
                                Супер изглежда Верата, но е маса пари.
                                Иначе гума ще има ли сила да смени? Не ми трябва за кола, но поне една гума да сменя ще ОК.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X