Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Не е точно инструмент, но ме интересува бинокъла, който пускат в понеделник дали става за нещо, че детето иска някакъв.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Тайно предполагам че за детето някакъв е чудесен.
      Само го виж да не е кривоглед.
      Но увеличение 10 е трудно от ръка, 30 близо до абкурда
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        ...Но увеличение 10 е трудно от ръка, 30 близо до абкурда
        Е, за това още на първия ред е написано "с резба за статив"
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от solart Преглед на мнение
          Не е точно инструмент, но ме интересува бинокъла, който пускат в понеделник дали става за нещо, че детето иска някакъв.
          Общо взето става.
          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Доста несериозно ми звучи като цяло, такъв бинокъл за 45 лева... Гледах едни "Левенxук" или нещо такова, май те ще са, но все пак ако някой е виждал или има от лидълските, да сподели впечатления, моля.

            PS: Писали сме едновременно, благодаря!

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              Е, за това още на първия ред е написано "с резба за статив"
              Това ясно. Затова колегата да си има едно наум
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от solart Преглед на мнение
                Доста несериозно ми звучи като цяло, такъв бинокъл за 45 лева... Гледах едни "Левенxук" или нещо такова, май те ще са, но все пак ако някой е виждал или има от лидълските, да сподели впечатления, моля.
                Като вземеш наистина хубав за 0.5к и нагоре и детето го изтърве два пъти и отиде в кошчето как ще ти е?
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от solart Преглед на мнение
                  Доста несериозно ми звучи като цяло, такъв бинокъл за 45 лева... Гледах едни "Левенxук" или нещо такова, май те ще са, но все пак ако някой е виждал или има от лидълските, да сподели впечатления, моля.

                  PS: Писали сме едновременно, благодаря!
                  Имал съм ТСМ 8-24, и съм ги продавал по 30лв ако не бъркам, последните бяха 10-30. Сравнявали сме ги със по-скъпи, немски. Лидълските стоки и ТСМ -ските се препокриват под различни 'марки', затова писах че става.
                  Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Тоя за 45 лева акУ е тоя дето преди една-две години май го пуснаха,същия тоя дето е от 10 до 30,нямам резба за статив,стои на селоту и си гледам баирите добре.Селото е амфитеатрално,Виждам къщята на насрещните баири и им виждам подробности разни дето не съм ги и мислил.Най ме е яд че не мога да видя на един селски казаня кога действа и кога не.
                    Абе за 45 лева си е кефеща играчка.
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                    0888854582
                    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Ще ида в понеделник да го видя, лошото е, че не съм ползвал бинокъл от казармата

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        А термо бельото дали става за нещо?
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                          ..Тоя за 45 лева акУ е тоя дето преди една-две години май го пуснаха,същия тоя дето е от 10 до 30...Абе за 45 лева си е кефеща играчка...
                          Този и аз го имам . И изненадващото е , че понеже имам и разни други , дето минават за "мъдурести" , този действително се оказа "кефеща играчка"
                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          А термо бельото дали става за нещо?
                          Въпрос на въображение , приятелю .
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                            А термо бельото дали става за нещо?
                            Смесени чувства,по скоро не

                            Всъщност зависи,с него по лесно навличам моторджийските якета ...Нищо Термо обаче не помня да съм забелязал
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Ясно. Благодаря.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Понеже стана въпрос за бинокъла. три лидълски са ми минали през ръцете. Този със зум 10-30Х50 единствен става за нещо, другите два 10Х50 и 12Х32 бяха кривогледи, даваха двоен образ. Повече от лидл бинокъл не вземам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X