Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Колеги ,опомнете се,винтоверт девалт със зарядно,куфар и две малки батерии ,чисто нов се намира за малко над 200 лв.Вярно нисък клас,но със сигурност по добре.А там,кеф ти батерия 2,3,4,5 амперчаса,заряд за 40 Мин.Кеф ти зарядно за две батерии едновременно и т.н

    Този перформънс може и да е ок,но цената не е добра,нито политиката с батериите.В момента си купувам боди на макита и девалт каквото ми потрябва и почвам да работя,да си купя флекс и да се оженя за една пет амперчасова батерия ,да чакам промоция или поръчка от Германия,айде няма нужда.Всеки сам си решава.
    Според мен покупката на винтоверт и флекс само с този модел батерия е прецакване отвсякъде, особено на такава цена.

    Бърза справка,куфар,две батерии 2 Ах. 18 в. 115 лв.Зарядно бързо.

    Не продавам нищо.



    Гайковерт.950 нютона батерия и зарядно,и не каква да е батерия.. куфар


    220 лв.безчетков



    На който му трябва,ще ги намери.Ако Лидъл ударят цените на половин,е далавера.Мен ме загубиха отдавна.



    Уникална машина 796 цена 170 лв.само бодито.

    Това по бърза справка в нета,някои от тези търговци ги познавам лично.Спрях да работя с макита,но подозирам че и там цените са подобни,само за протокола,за мен макита правят най качествените батерии...

    Замислете се на кой да залагате.
    Ронин, чакай, защо толкова крайно? Тая серия ,,Performance" доста хора я чакат. Но най-вече, какво имаш предвид за батерията? Резервни батерии за ,,Парксайд", продават ,,Зигифлай(Сервиз ,,Бушона"). Ронин, аз по горе говоря за АКУМИЛАТОРНИЯ ЪГЛОШЛАЙФ ,,PERFORMANCe". А не за винтоверта. Посочи ми моля, еквивалентен, като технически параметри ъглошлайф на друга марка, за същата цена или около тази, като на безчетковия ,,Parkside" ,,Performance",?
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Иди на лекар. Сериозно!
      Тоя съвет, си го заври...сещаш се къде! СпартакЧО, с тоя тон си за на село, аз нека да ти търпя простотиите! Спартак ли си, Ташак ли си, така ще говориш вкъщи на жена ти? Ясно ли ти е бе, селджук!
      ДГД!
      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
        Тоя съвет, си го заври...сещаш се къде! СпартакЧО, с тоя тон си за на село, аз нека да ти търпя простотиите! Спартак ли си, Ташак ли си, така ще говориш вкъщи на жена ти? Ясно ли ти е бе, селджук!
        ДГД!
        Приятелю, да ходиш по студа да се буташ по опашките за да вземеш нещо, което можеш да си докараш за една седмица от Германия и да ти излезе по-евтино за мен е диагноза, пък ти го приемай както намериш за добре.

        ...още повече твое лично мнение малко по-назад в темата:
        Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
        По стара традиция ЛИДЛ България продължи да унижава българските потребители, с шумно рекламирана, евтина кЕтайска стока, която за сметка на това е дефицитна. Днес в един от провинциалните ЛИДЛ сутринта влазох пръв при винтоверите и пре бормашините....Какво да Ви кажа: имашя само 12 / ДВАНАДЕСЕТ/ винтоверта....Какво да Ви кажа? Било маркетинг на ЛИДЛ....Това е свинщина...Хората се трупат пред магазините и и после като подивяли стадо....ЮРУУУУУУУУШ на стоката... ебати циганските номера.....Свинщина е това на ЛИДЛ.
        Останалото засега ще го приема като резИлтат от повечко алкохолни градуси. Кой е "селджука" вече всички си направиха изводите.
        Последно редактирано от sparkybg; 01-12-18, 02:29.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
          Ронин, чакай, защо толкова крайно? Тая серия ,,Performance" доста хора я чакат. Но най-вече, какво имаш предвид за батерията? Резервни батерии за ,,Парксайд", продават ,,Зигифлай(Сервиз ,,Бушона"). Ронин, аз по горе говоря за АКУМИЛАТОРНИЯ ЪГЛОШЛАЙФ ,,PERFORMANCe". А не за винтоверта. Посочи ми моля, еквивалентен, като технически параметри ъглошлайф на друга марка, за същата цена или около тази, като на безчетковия ,,Parkside" ,,Performance",?
          Тези от Зигифлай, бушоните тука пръст нямат засега, виж кой е доставчика. Поразпитах на клиентския номер за сервизното обслужване на продуктите на OWIM и ме осведомиха че нямат засега такова у нас. Дефектните неща или ги сменяли, ако са останали складово налични, или връщали парите. Предполагам батериите, ако не ги пуснат напролет, трябва да си ги доставяме от Германия. Както казах по- горе този път самата схема не е обмислена- пет инструмента заедно със зарядните и батериите. Схемата на Х20 с бодита и батерии беше доста по гъвкава за потребителите.
          Въпреки всичко мисля в събота да заприходя винтоверта(60лв. отгоре дано им приседнат), пък напролет може да поразкършат асортимента с бодита и батерии.
          Последно редактирано от mitko 53; 01-12-18, 06:27.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
            Ронин, чакай, защо толкова крайно? Тая серия ,,Performance" доста хора я чакат. Но най-вече, какво имаш предвид за батерията? Резервни батерии за ,,Парксайд", продават ,,Зигифлай(Сервиз ,,Бушона"). Ронин, аз по горе говоря за АКУМИЛАТОРНИЯ ЪГЛОШЛАЙФ ,,PERFORMANCe". А не за винтоверта. Посочи ми моля, еквивалентен, като технически параметри ъглошлайф на друга марка, за същата цена или около тази, като на безчетковия ,,Parkside" ,,Performance",?
            Защото нямаш перспектива нито с батерията,нито с бодито.Сам знаеш че имам доста инструменти от тях,но тези новите,не са нито изгодни,нито удачни.
            Обективно казано,плащаш колкото маркова машина,а получаваш ключ за бараката за година ползване и до там.

            Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
            Посочи ми моля, еквивалентен, като технически параметри ъглошлайф на друга марка, за същата цена или около тази, като на безчетковия ,,Parkside" ,,Performance",?
            Гарантирам ти този перформънс шлайфа е грешка за закупуване.
            Четковия шлайф на макита ще те изкара десетина години Профи работа.Големите производители си знаят уроците.Макита поддържат налични батерии от преди 18 г.

            Друг е въпросът,дали си заслужава да ги купиш.Но имаш избор.Както каза Тодор Колев в един филм,данкешойн,искам избора да си е мой....

            За да не остана съвсем неразбран,не твърдя че тези перформънс са лоши,няма и как ,не съм ги докосвал,а твърдя че са скъпи,нямат сервиз,нямат батерии (никакви)нямат широка гама и набор от модели....

            В момента в товарната кола имам голям куфар макита със инструменти и батерии и зарядни,под батерии разбирай от най малките до 5-ца

            Имам клик система девалт също комплект зарядни и т.н всичко което ползвам ежедневно.

            Имам втора клик система девалт,там са парксайд импакт ,зарядно за импакта,зарядно за стария перфоратор,5-6 батерии от предходните инструменти.стария и новия вариант..и сега идва новия перформънс със новите (за кой ли път)батерии и зарядни

            ...ми няма начин...това е подигравка ,но ...такъв е живота,едни печелят,други губят.Някои трябва да се наиграят за да се научат.

            За мен смяната на марката е болезнена финансово в моя случай, макита към девалт.Това с уговорката че познавам сервиза и на двете марки ,познавам хората,ползвам почти всички възможни отстъпки и т.н .да се набутам с никаква марка скъпи инструменти на цената на тези с които имам всичко е меко казано налудничав любовен флирт с финансови загуби,щото тя е красива (така съм чул)и идва трудно,много я чаках....

            п.п В ролята на ТЯ... перформанса.
            Последно редактирано от Roninn; 01-12-18, 07:45.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Защото нямаш перспектива нито с батерията,нито с бодито.Сам знаеш че имам доста инструменти от тях,но тези новите,не са нито изгодни,нито удачни.
              Обективно казано,плащаш колкото маркова машина,а получаваш ключ за бараката за година ползване и до там.



              Гарантирам ти този перформънс шлайфа е грешка за закупуване.
              Четковия шлайф на макита ще те изкара десетина години Профи работа.Големите производители си знаят уроците.Макита поддържат налични батерии от преди 18 г.

              Друг е въпросът,дали си заслужава да ги купиш.Но имаш избор.Както каза Тодор Колев в един филм,данкешойн,искам избора да си е мой....

              За да не остана съвсем неразбран,не твърдя че тези перформънс са лоши,няма и как ,не съм ги докосвал,а твърдя че са скъпи,нямат сервиз,нямат батерии (никакви)нямат широка гама и набор от модели....

              В момента в товарната кола имам голям куфар макита със инструменти и батерии и зарядни,под батерии разбирай от най малките до 5-ца

              Имам клик система девалт също комплект зарядни и т.н всичко което ползвам ежедневно.

              Имам втора клик система девалт,там са парксайд импакт ,зарядно за импакта,зарядно за стария перфоратор,5-6 батерии от предходните инструменти.стария и новия вариант..и сега идва новия перформънс със новите (за кой ли път)батерии и зарядни

              ...ми няма начин...това е подигравка ,но ...такъв е живота,едни печелят,други губят.Някои трябва да се наиграят за да се научат.

              За мен смяната на марката е болезнена финансово в моя случай, макита към девалт.Това с уговорката че познавам сервиза и на двете марки ,познавам хората,ползвам почти всички възможни отстъпки и т.н .да се набутам с никаква марка скъпи инструменти на цената на тези с които имам всичко е меко казано налудничав любовен флирт с финансови загуби,щото тя е красива (така съм чул)и идва трудно,много я чаках....

              п.п В ролята на ТЯ... перформанса.
              Най-хубавата българска черта - подирния .....................
              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                https://youtu.be/7hRKtOnK-0M

                Тест на лидълския импакт от преди 5 Мин.

                Удря в земята синия Бош.Говорих с французина,помолих го да направи същия тест срещу девалт.Отговори ми точно така,цитирам.

                "Би било много интересно,но девалт са много мощни!"
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Аз мисля, че е всеизвестно, че Парксайд са копия на Бош. Случва се ученика да надмине учителя (крава да суче от теле е друг израз, който няма как да се случи). Но се опитвам да не вярвам на всяко нещо в интернет. Бих повярвал на това, ако записа е без прекъсвания и двата винтоверта са в кадър през цялото време.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Не знам на какво са копия, ама върху един куп марки инструменти (включително PARKSIDE и Einhell) фигурира името ISC GMBH. Същите продават резервни части.
                    Ей им сайта:
                    https://www.isc-gmbh.info/isc_de_en/...angle-grinder/

                    Отстрани където са марките, цъкнете на "more". Излизат доста марки, но Bosch не фигурира.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първия ми ръчен плосък шлайф е от Лидл. Споменавах преди, че ремъка му изкара много малко. Взех от един познат Бош да си завърша поръчката - от където и да го гледаш - само в надписите имаше разлика. В един друг форум обсъждахме джиджавка за центроване на отвори за тибли (дърводелски снадки) от Лидл. Споменах, че имам същата, но купена от Баумакс (или някой подобен) намалена от 70 на 20 лв. Тогава някой ме попита каква и е марката, че Парксайд копирали Бош. Не бях обръщал внимание до този момент, но наистина се оказа Бош.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        И този импакт на PARKSIDE е интересен: https://www.youtube.com/watch?v=s9uM7f0K3wY

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Това се води impact wrench, по нашему гайковерт. Коментирахме го преди месеци, когато го пуснаха в Румъния.
                          А за диблачката, в момента са я пуснали в Хърватска https://www.lidl.hr/hr/ponude.htm?articleId=14623 . заедно с това за косите дупки https://www.lidl.hr/hr/ponude.htm?articleId=14622 . но при нас май няма да се появят.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            И по-добре. Диблачката има много по-евтин и по-удобен вариант. Шаблона за кривите дупки можеш и сам да си го направиш почти без пари.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Някой с впечатления от 3.6 волтовото лийон винтовертче за 35лв? Бяха го пускали и преди. Вижда ми се с прилични Нм за батерията, размерите и цената си.

                              WG 2.7 CRD

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                                Някой с впечатления от 3.6 волтовото лийон винтовертче за 35лв? Бяха го пускали и преди. Вижда ми се с прилични Нм за батерията, размерите и цената си.
                                идеално за парите си
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X