Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    И аз се присъединявам към това питане.По скоро към купите за многократно използване,има ли резон,върши ли реално работа.Какъв тип храни се пазят обичайно във вакуум
    Всичко което може да се вакумира и не е за ден два, за фризер задълж
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Сегашните модели за вакумиране не знам как са, но купувах навремето първия модел който пуснаха и го върнах веднага, много зле беше с вакумирането.
      Въпреки опитите да убедя сина ми да си поръча робота за почистване от Германия, вчера се е изръсил 400лв.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Това ако е с 2.5Ач ще е голяма излагация.
        https://www.lidl.de/de/parkside-perf...rigPageSize=36

        ПП: някой беше ли в лидл - ринг мол,имало е субекти с количката - колкото него пълна с машини - любопитен съм какво са пускали от машините.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
          Това ако е с 2.5Ач ще е голяма излагация.
          https://www.lidl.de/de/parkside-perf...rigPageSize=36

          ПП: някой беше ли в лидл - ринг мол,имало е субекти с количката - колкото него пълна с машини - любопитен съм какво са пускали от машините.
          То си пише отдолу че е с 5АН. Батерията отделно е 50 евро с доставката.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Тъпото е че не са направили батерийте взаимозаменяенми със старата серия,отделно съм сигурен че качеството на инструментите е същото само където мотора е безчетков.А и този флекс че дойде в бг на цена сигурно 300лв,а за 350 лева с добри отстъпки може да се намери четкова макита ,а познайте какво е под добре от двете.
            0 8 76 36 8 542

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
              Машината за вакумиране става ли за нещо? Дебелина на фолио, мощност на помпа и нагревател, въобще ?
              Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
              Сегашните модели за вакумиране не знам как са, но купувах навремето първия модел който пуснаха и го върнах веднага, много зле беше с вакумирането..
              Пробвано, работи и за малко повече от тези пари. Вярно, за голям обем(+3кг, ръбесто) се мота повечко при вакумиране
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Аз взех вчера един друг инструмент за в кухнята....
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:184.4 КБ
ID:5804024Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:173.9 КБ
ID:5804025Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:185.1 КБ
ID:5804026Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:116.0 КБ
ID:5804027
                Като цяло е добре за домашна употреба, имаше само един недостатък, когато накрая остане много тънко парче и го сдъвква , буталото просто не успява да задържи вече толкова тънко парче и ножа завлича и неотрязаната част.
                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Който прави много хляб и козунаци, да тича в събота до Лидл за настолния миксер.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                    Тъпото е че не са направили батерийте взаимозаменяенми със старата серия,отделно съм сигурен че качеството на инструментите е същото само където мотора е безчетков.А и този флекс че дойде в бг на цена сигурно 300лв,а за 350 лева с добри отстъпки може да се намери четкова макита ,а познайте какво е под добре от двете.
                    Позабравиха се ЛИДЛци.
                    Най-важното качество на евтините инструменти е тъкмо тяхната ЕВТИНОСТ.
                    Предполага се, че ги ползваш рядко у дома, а не си профи.
                    Мисля, че до 50% от цената на "Макита", "ДеВалт" и други профи си струва да купиш от ЛИДЛ.
                    Но те искат да продават вече на цена 90% от топ изделията.
                    Амииии да го ....... мощно и под вода .
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                      Тъпото е че не са направили батерийте взаимозаменяенми със старата серия
                      А те не са ли с еднакъв захват?

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        А те не са ли с еднакъв захват?
                        Естествено че няма да са. Нали трябва да се купува!

                        В другата крайност са RYOBI - още от NiCd батериите имат система "ONE+", и до последните им литиево йонни 18V "HP+" всичко е съвместимо, поне като захват.

                        ПП: Сега загледах - имат и 9Аh батерия даже. Тъпото е че нямат например безчетков гайковерт на 1/2. Но пък имат безчеткова косачка.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:вакум.jpg
Прегледи:1
Размер:183.9 КБ
ID:5804055Пробвах машинката , този плик го отрязах около 25 см. и го вакумира и залепи за около 20 секунди . Трябва добре да се нагласи плика добре , защото не може да го вакумира . Към края на месеца повече проби с незамразено месо .

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                            да не би да са отворили филиали и в Сърбия?
                            Да.В Лесковац видях....Щот там одИх.
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                            0888854582
                            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Другата седмица пускат три Пърформърса https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=767&week=2 и https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=450&week=2 , Някакви мнения за лазерната рулетка, мисля че я пускаха веднъж, не знам дали същия модел беше.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Безчетковите машини явно са хубаво нещо, ама ми бягат като бюджет за хоби използване.
                                Sent from my Nokia s fenerche

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X