Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Компресора го имам от година, много съм доволен. Гума 31 на джипа от 1 до 2 бара я напомпи за 10-15 минути. На колата става за 3-4. Още с пускането, копчето даде фира, но не исках да го връщам, смених си го - 1 лв. е. Тунинговал съм го с удължаване на кабелите и щипки за акумулатор.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
      Мисля да го взема, дават му работно налягане 10 бара. Ако не ми хареса ще им го засиля обратно. Благодаря за отзива!
      В ръководството изрично пише че работа над 3 или 4 бара въобще не се препоръчва. Но за гуми става.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Само за автомобилни гуми ще го ползвам, за високи налягания имам други компресори. Благодаря все пак за уточнението, прочетох и упътването!

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Търся мнения и отзиви,за лентовия шлайф на Parkside.
          И каква е нормалната му цена?
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            И в новата брошура няма новия винтоверт ��

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Говорихме го лентовия шлайф

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                Търся мнения и отзиви,за лентовия шлайф на Parkside.
                И каква е нормалната му цена?
                Имах го и
                лично за мен е голямо дРЪво (сравнявайки го с други марки с които съм работил ). В крайна сметка го бартеросах за ел. ренде тук във Форума а човека ,който го взе сподели, че ще го ползва само като статичен. Цената като нов беше 59 или 69 лева.
                Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                Коментар


                • Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                  Търся мнения и отзиви,за лентовия шлайф на Parkside.
                  И каква е нормалната му цена?
                  Шлайфах около 2.5 кубика ребра и колони с него и се справи отлично! Всичко с шкурка 150 и загряваше, но работи много добре!
                  Ето такъв е
                  HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                  VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                  Няма да е все така!
                  Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Със сигурност имам неразпечатано зарядно с батерия 20в 2Ач дето не ми трябва. Трябва само да намеря за какви пари съм ги взел ама ако не намеря някой ще каже.
                    Зарядно строство замбатерия от серията ,,X team", верно със самата батерия струваше в Лидл 49.99 лева.
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Medara Преглед на мнение
                      И в новата брошура няма новия винтоверт ��
                      Какъв е този ,,нов" винтоверт? Пак ли е 2 ач батерията?
                      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                        Мисля да го взема, дават му работно налягане 10 бара. Ако не ми хареса ще им го засиля обратно. Благодаря за отзива!
                        Върши идеална работа много пъти ме е спасявало .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                          Мисля да го взема, дават му работно налягане 10 бара. Ако не ми хареса ще им го засиля обратно. Благодаря за отзива!
                          Ползвам го доста често,работи си, единствено не ми харесва че е обемист в сравнение с едно подобно друга марка...Спалявало ме е и няколко пъти на пътя,заслужава си всяка стотинка,аз имам 5 или 6 във всяко МПС.Нито едно не е дало фира.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                            Какъв е този ,,нов" винтоверт? Пак ли е 2 ач батерията?
                            За този ставаше въпрос https://www.lidl-service.com/static/.../289749_BG.pdf , 2,5Ah батерия, пише и за пакет 5Ah. Но нещо се забравиха да го пуснат, големият къртач 50J също се замота.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Хайде и аз се уредих с два броя 20 волтова акумулаторна батерия 4 А/Ч/ за инструменти от серията "X-team". Сега вече ъглошлайфчето и акумулаторният перфоратор стават наистина пълноценни инструменти...
                              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                                За този ставаше въпрос https://www.lidl-service.com/static/.../289749_BG.pdf , 2,5Ah батерия, пише и за пакет 5Ah. Но нещо се забравиха да го пуснат, големият къртач 50J също се замота.
                                Чудим се да поръчваме ли бaтерия 14.4V (и къде правят) за винтоверт Метабо (на 10г) или да вземем направо лидълски 40Nm? например този горния?

                                Къртача даде за втори път фира, само че гаранцията изтече преди 3дни...
                                Идеи за здрав къртач?
                                Също и за флексче на батерия.
                                Последно редактирано от hakama; 28-09-18, 22:17.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X