Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Продават се от бушоните за 40лв., но със зарядното са на далавера. Иначе самото зарядно го предлагат пак за 40. Когато имаш повечко инструменти от Х20 второ или трето зарядно не са излишни. Аз имам две, а бих искал да докопам РАР 20А2 на някоя тънка цена.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Тук може да се чуе как работи новия бръшлес верт, шумничък си пада.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Тва по клипче да определиш шумничък/тихичък е трудна работа,много зависи на какво разстояние го държи от записващото устройство,пък и не му вдига максималните обороти.За мен поне шумен винтоверт не е проблем,няма да работя в 3 часа през нощта с него.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          С 4Ач батерии Лидл България, за пореден път останаха верни на практиката си, ичумишлено да създават дефицит. За пореден път унизиха потребителите. В Лидл Дупница при отварянето на магазина имаше едва 2(ДВА) броя 4 ач батерии.
          Заредете повече броку бе, да Ви е....а ма....та!
          Страшна цигания беше!
          Силно разочарован!
          Явно и прекупвачите са били силно активни! Пожелавам им, с тия пари от гаорницата, която изкарат, да купуват лекарства!
          Лидл няма да си променят отношението към раята, явно.
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Не че нещо, ама никой не ви задължава да пазарувате от лидл
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Аз в Лидл досега дефицит на доматки, млеко и ляп не съм виждал.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                Имло е 5-6 бройки големи на магазин в страната. От другите има в изобилие ,защото пробутват и зарядно.
                Точно така! В Лидл Дупница, ден след истерията, покрай 4 ah акумулаторни батерии ,,Парксайд", имаше поне двадесетина от обикновените 2ah, продавани в комплект със зарядно устройство.
                Големите батерии са изкупени предварително от хора, работещи в Лидл.
                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от M.A.K. Преглед на мнение
                  Тук може да се чуе как работи новия бръшлес верт, шумничък си пада.

                  Кога ще започнат да се появяват в Лидл - България, тези безчеткови инструменти ?
                  Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Понеже въобще не е ясен отговора на тоя въпрос, аз си го поръчах от Лидъл - Германия, и чакам да пристигне тия дни.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      Понеже въобще не е ясен отговора на тоя въпрос, аз си го поръчах от Лидъл - Германия, и чакам да пристигне тия дни.
                      Супер, чакаме първи впечатления и сравнения.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Аз първо ще износя четковите.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Гледам този, ударният, с четките от Х20 https://www.lidl.de/de/parkside-2-ga...o=also_clicked ще го пускат на 28.06 четвъртък за 125лв. Явно искат да разпродадат останалите бройки, преди да пуснат безчетковия.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Аз в Лидл досега дефицит на доматки, млеко и ляп не съм виждал.
                            И бира,и бира.....
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                            0888854582
                            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Четковият с удар е супер машинка по принцип, стига да не те бъркат по-големите му размери и тегло. Има предостатъчно сила, втората му скорост е доста бърза, пробиването с удар работи перфектно, а съдейки поне по моята бройка, вади много добър звук, също така е и тих. Но ако някой е решил да го взима, по-добре да издебне като пуснат безплатна доставка в ЛИДЛ - Германия и да го поръчва от там чрез посредник, хем е по на сметка, хем няма да се блъска тука. Цената му в момента е просто смешна.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                ..като пуснат безплатна доставка в ЛИДЛ - Германия
                                Има ли такава доставка?
                                Нормалната цена е пет евра за доставка в Германия.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 12 потребители онлайн. 0 потребители и 12 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X