Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    И колко повече?
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Има и други клипчета в тубата, където с имапкта развиват гайки от джанта със 180нм.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Аз съм в недоумение защо с машина, която е направена да приема битове се мъчи и тества с отвиване на джанти и по това се съди става или не става. За тая работа си има съответните машини, които са с квадрат и приемат съответните вложки. Ама нали и двете се въртят отпред...

        Все едно да си тествам хлебопекарната дали може да бърка бетон...

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
          Все едно да си тествам хлебопекарната дали може да бърка бетон...
          Подобни тестове имат своя смисъл. Впрочем клипчето с джантата свършва неочаквано и поучително.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Taзи хибридна водоструйка https://www.lidl.de/de/parkside-mobi...-12-a1/p280287 голяма смешка ми се струва. Само никъде няма снимана с каква батерия 12V, 2Ah е комплектована.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              5 атмосфери?Че ползвай си маркуч от чешмата с накрайник,тук на моменти налягането стига 7 атмосфери и няма да мъкнеш никаква акумулаторна простотия.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                ...
                Между впрочем,това е най-добрият магнитен адаптер който съм намирал досега.На девалт не е лош,но този е номер едно.При дистрибуторите на макита е от порядъка на 4-5 лв.с ддс
                А съм пробвал какви ли не.

                Баси адаптера - нищо се не види, и въобще не е ясно какъв е той..

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                Всъщност, как стои въпроса с гаранцията на Performance, закупен от Lidl.de?
                Е на тоя въпрос какво мълчание се появи...

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  То въпросът с гаранцията е чепкан достастъчно. Ако си купиш онлайн винтоверта от Германия ще ти се признае гаранцията когато го пуснат в България, а това скоро ще стане. На мултикътърът няма да се признае, понеже не е предвиден за тука. Само не мога да разбера колко е гаранцията 3 или 5 години.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                    5 атмосфери?Че ползвай си маркуч от чешмата с накрайник,тук на моменти налягането стига 7 атмосфери и няма да мъкнеш никаква акумулаторна простотия.
                    То и аз това викам(смешка), за 40 евра да си миеш подметките. Май е с интегрирана батерия, на клипа се вижда някакво зарядно като на телефон.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
                      Аз съм в недоумение защо с машина, която е направена да приема битове се мъчи и тества с отвиване на джанти и по това се съди става или не става. За тая работа си има съответните машини, които са с квадрат и приемат съответните вложки. Ама нали и двете се въртят отпред...

                      Все едно да си тествам хлебопекарната дали може да бърка бетон...
                      Може..може...аз бъркам боя ..
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                        То въпросът с гаранцията е чепкан достастъчно. Ако си купиш онлайн винтоверта от Германия ще ти се признае гаранцията когато го пуснат в България, а това скоро ще стане. На мултикътърът няма да се признае, понеже не е предвиден за тука. Само не мога да разбера колко е гаранцията 3 или 5 години.
                        Интересен казус..
                        Винтоверта е купен.
                        Винтоверта е платен.
                        Винтоверта е доставен някъде, където ще ми го донесат.

                        Въпроса е за гаранцията - откога е валидна, и как се валидира тя?
                        От деня на плащане, от деня на доставка в офиса на превозвача, от деня на получаване от офиса на превозвача?

                        Кой, как и къде осигурява гаранцията при онлайн покупка?

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Интересен е и въпроса с транспорта при някакъв гаранционен ремонт,но трябва да се намеси някой препатил.В интерес на истината до сега никоя от машинките не съм я връщал гаранционно,имам 3 винтоверта и 2 акумулаторни отверки.На едната си смених батерията сам,понеже е елементарно и нямах време да я чакам,а пущината е страшно удобна,а си мисля и че беше подминала гаранционния срок.Но си купувам само машинки,които ми харесва как са направени,малкия ъглошлайф на 220в като го видях ми се сгади,колонната бормашина също.А в интерес на истината 12 волтовия винтоверт го ползвам 3 години съвсем професионално и няма никакви признаци да умира.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Интересно е къде е този сервиз на OWIM, ако се опре до покупка на консумативи. Трябва да питам на клиентския номер. Досегашните винтоверти бяха или към Бушона или към Екотекпродукт.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл



                              Друг тест, и нещо интересно което Спарки май спомена в темата за пневматичните гайковерти, с ударна вложка нютоните доста се увеличават.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Каква е тази ударна вложка?
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X