Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
    За подпиране на врата става [emoji1]
    За някакво заваряване - не съм много сигурен
    Аре ся, 80А стига за много неща.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Например за инверторен пирограф,ако не бързаш

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
        .. инверторен пирограф,ако не бързаш
        Якоооооо!!!!!

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Ще пробвам така - 3мм Ст3 на колко А се заварява?
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            За такива постове като за рапидографа, трябва да сложи бутон ,,(не)харесвам,, като у фейсо, че да не пълним форума с излишни постове, но въпреки всичко ще си изразиш мнението.
            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Ами аз я заварявам на 60-80 ако не говорим за листов материал.Не се споменава ПВ-то на тоя електрожен,но ако се предположи че е 60% при 80А в най-добрия случай,това ще рече,че спокойно можем да си заваряме по-тънички винкели.Пък тея дето разправят че това били електрожени за "тънки" работи нека дадат на начинаещ човек да работи с тънък материал и електрожен.За домашна употреба по-малка машинка от 140-160А не бих си взел.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Аре ся, 80А стига за много неща.
                Въпроса е 80 китайски Ампера на колко реални се равняват. Щото и на мойто телоподаващо пише 250А, но имам леки съмнения, че на 1 фаза ще докара повече от 160-180.
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                  Въпроса е 80 китайски Ампера на колко реални се равняват. Щото и на мойто телоподаващо пише 250А, но имам леки съмнения, че на 1 фаза ще докара повече от 160-180.
                  За твоето незнам,но на една фаза 250 Ампера се вадят.

                  п.п По темата,40 Ампера на квадратен милиметър,което значи че със 2 кв.м електроди са му максимума.

                  Аз работя с долен праг толкова че и нагоре.Дали става,е отделен въпрос.Под 140 Ампера според мен не.

                  Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
                    Има някакви инверторни електрожени за 180 лв. https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=11600 .

                    Не разбирам нищо от такава техника и търся съвет дали става за ползване. Ще се купува за подарък.
                    Аз имам баш такъв от миналата година. С 3мм електроди работи перфектно. От как го купих съм зарязал "Кракрата"
                    Меткаш на рамо и си правиш заварки.
                    Веднъж успях да го загрея, около 3 електрода почти нон стоп - изключва, охлажда и пак си бачкаш.
                    Аз съм доволен.
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Някой с има впечатления от термостатния смесител ?
                      https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=11981
                      Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                        Аз имам баш такъв от миналата година. С 3мм електроди работи перфектно. От как го купих съм зарязал "Кракрата"
                        Меткаш на рамо и си правиш заварки.
                        Веднъж успях да го загрея, около 3 електрода почти нон стоп - изключва, охлажда и пак си бачкаш.
                        Аз съм доволен.
                        От къде взе 3 ММ електрод?

                        Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          От къде взе 3 ММ електрод?

                          Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
                          Вероятно от "склада" ,. Аз имам и някакви 4мм.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Вероятно има впредвид че електродите не са 3мм а малко повечко.
                            Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                            freelander 1,8 2001g.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Ще пробвам така - 3мм Ст3 на колко А се заварява?
                              Имах един супер акуратен колега-заварчик(аз монтажник), който преди работа си печеше електродите във фурна и после 3.25 ги караше на 90А , обесняваше ми, че на висок ампераж е по лесно ама не бивало. Аз лично 3.25 ги жуля поне на 140, ако са мокри на 180 или макса!
                              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                                Щото и на мойто телоподаващо пише 250А, но имам леки съмнения, че на 1 фаза ще докара повече от 160-180.
                                На телоподаващо се докарват, принципно. Ако инсталацията и напрежението са добри. С моето редовно работя на реални 190-210 при не дотам добра инсталация, мерени лично с уред, струващ почти наполовина на телоподаващото, което и до момента държи цена от около 1000 кинта с транспорта от Китай. С тел 1-ца.

                                А това за 60-те процента ПВ на лидълското ще се направя че не съм го прочел. Хващам баз че не е повече от 25%, а и това му е много.

                                ПП: Добре де, 60% е на 80А, поне доколкото мога да видя на едно клипче в нета. Поръсвам си репата с пепел...
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PARKSIDE-Inverter-Stick-Welder-68v-PISG-80-A1-_57.jpg
Прегледи:1
Размер:342.4 КБ
ID:5789917

                                ППП: Горното е за А1. Това е за А2, което продават нашичките. 30% при 80А:
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pisg80a2.jpg
Прегледи:1
Размер:64.4 КБ
ID:5789918
                                Последно редактирано от sparkybg; 01-06-18, 22:03.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X