Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
    А бе, колко ви плащат за да рекламирате тези...как да се изразя...!?
    Много съществен аргумент при купуването на "тези" е действителната гаранция. За сравнение, пресен пример с нещо, купено от по-специализиран хипермаркет: Купуваш; вадиш от кутията; монтираш; пробваш; оказва се че е дефектно; демонтираш; носиш обратно и искаш да го замениш с друго, като евентуално си доплатиш. Отговор: Цъ, не става, щото е пробвано. Пращаме го в сервиз и чакаме. А срокът е до месец ...

    При Лидл го носиш в кой да е магазин, на първата свободна каса и проблемът приключва.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Избирателността се изразява в харесване на параметри и цена.
      Гаранцията е екстра с днешна дата май само в България, защото другаде е нещо нормално.
      А веригата е известна в цяла Европа с най-евтината и съответващо качество стока.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Цъ, не става, щото е пробвано.
        В такъв един случай, аз настоявам да дойде управител, или някакъв друг произволен шеф. Ако е нужно нещата да ескалират в скандал, не се колебая. Баси, а как инак ще да би било установено, че не работи, ако не е пробвано!
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          ...
          При Лидл го носиш в кой да е магазин, на първата свободна каса и проблемът приключва.
          Имах познат в Америка навремето: Според него "ония там" били много глупави - вземаш, вършиш си работата и връщаш в магазина ...
          Та предполагам, скоро ще се научат и Лидъл как са нещата в домейна .bg
          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
            А веригата е известна в цяла Европа с най-евтината и съответващо качество стока.
            То хубаво ама у нас същата стока се позиционира не точно в същия сегмент от пазара.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
              ... А веригата е известна в цяла Европа с най-евтината и съответващо качество стока.
              Що се отнася до качеството, въпросът е доста дискусионен. Защото други големи магазини също продават уреди с много подобно, че и по-ниско качество, но на доста по-високи цени и без такова прилагане на гаранцията.
              Примерно, една от марките на "Баухаус" е "Херкулес". Купих си от там машина за рязане на плочки, която си беше 1:1 Ейнхел (и се обслужва от сервиза на Ейнхел). Оказа се дефектен боклук, но в Бау-мяу приложиха горепосочената схема - щом е пробвано - отива на гаранционен сервиз, а там срокът е до месец. За да не си спра ремонта за толкова време се наложи криво-ляво да използвам дефектния уред, след което го дадох на ремонт и го засилих в продавалника.
              Познай колко ще отида пак да си купя инструмент от тази марка на "Баухаус". По-добре лидълски. Поне ще е на по-ниска цена и ще мога да го върна, ако съм изтеглил късата клечка.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                Избирателността се изразява в харесване на параметри и цена.
                И как например ще видиш параметъра "тръба от прахосмукачка" за "колоната" на колонната бормашина, без да има тема като тая?

                Винтоверт в четвъртък ще си купя втори. По-добър е от двойно по-скъп Bosch в абсолютно всичко. Имам и въпросния Bosch, та сравнението е съвсем пряко. Първия го купих именно заради темата, иначе да не съм ги погледнал изобщо, точно като Einhell, Raider и от сорта - имам няколко неща и от тях.

                А понякога на евтините машини нищо им няма откъм чупливост. Може да са например по-тежки или по-шумни. Имам такава бормашина, купувана за 20 кинта от Metro, както и перфоратор за 70лв. Еми изкарали са си парите толкова пъти още в първата година, че после и да ги хвърля пак ще съм на дива далавера.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                  Е та баш тоя модел ще го пущат в четвъртък бре!!!!!Кво ти се е разминало!?!?!?!?!?!?!?
                  Това в немския лидъл е без батерия и струва 50 лева.
                  When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                    Та предполагам, скоро ще се научат и Лидъл как са нещата в домейна .bg
                    Не може да не са научили, но се изумявам, че продължават с тези практики. Факт, и аз върнах станцията за запояване и само ме питаха не ми харесва или що.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                      Не може да не са научили, но се изумявам, че продължават с тези практики.
                      То е въпрос на сметки, при това не до там сложни. Ако прекратят практиката ще изгубят клиенти - например аз нямаше да си купя водоструйка от тях, ако гаранцията не беше 3 години и ако знаех че ако се окаже нещо дето не ми хареса, няма да мога да го върна. Щях да си купя Karcher или нещо от сорта.

                      Та въпроса е да си направят достатъчно добре сметката "печалба срещу загубен оборот". И очевидно работи - не знам за затворен Lidl до сега.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        ". И очевидно работи - не знам за затворен Lidl до сега.
                        Както и за продаден, а не като Баумакс или Практикер.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          В такъв един случай, аз настоявам да дойде управител, или някакъв друг произволен шеф. ...
                          Е да де, и аз така. Ама дойде управителят, който в същност беше дал указания на служителката на "Рекламации", и си повтори позицията - така било по Закона за защита на потребителите и ако искам, да се жаля в КЗП.

                          Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                          Не може да не са научили, но се изумявам, че продължават с тези практики. ...
                          Предполагам, че е въпрос на аритметика. Гореспоменатите (Практикер), които ме отрязаха и не пожелаха да ми заменят дефектното нещо (смесител за умивалник) сигурно са си спестили няколко лева от това, ама с още по-голяма сигурност ме загубиха като клиент за каквото и да било от тях, и тази им загуба със сигурност ще надвиши икономията.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Що се отнася до качеството, въпросът е доста дискусионен. Защото други големи магазини също продават уреди с много подобно, че и по-ниско качество, но на доста по-високи цени и без такова прилагане на гаранцията.
                            Примерно, една от марките на "Баухаус" е "Херкулес". Купих си от там машина за рязане на плочки, която си беше 1:1 Ейнхел (и се обслужва от сервиза на Ейнхел). Оказа се дефектен боклук, но в Бау-мяу приложиха горепосочената схема - щом е пробвано - отива на гаранционен сервиз, а там срокът е до месец. За да не си спра ремонта за толкова време се наложи криво-ляво да използвам дефектния уред, след което го дадох на ремонт и го засилих в продавалника.
                            Познай колко ще отида пак да си купя инструмент от тази марка на "Баухаус". По-добре лидълски. Поне ще е на по-ниска цена и ще мога да го върна, ако съм изтеглил късата клечка.
                            Абсолютно съм съгласен.И аз псувах в Практикер за една водоструйка.Ходих два пъти от Габрово до Търново,чаках един месец,направиха мия колкото да си измия два пъти мотора и накрая я потирих в боклука,щото вече не ми се разправяше и да пътувам още.
                            Както вика колегата,познайте кога ще ида повече в Практикер.Минавам покрай там със сто километра!
                            В Лидъл няма такива положения,или сменят на момента или връщат парите.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                              Не може да не са научили, но се изумявам, че продължават с тези практики. Факт, и аз върнах станцията за запояване и само ме питаха не ми харесва или що.
                              Сигурен съм че ако не правеха така, могат да продават нещата още много по евтино. В цената тия неща са калкулирани.
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                От 2 седмици съм собственик на такова. До сега единствения проблем е че при ползване въртящият се накрайник постепенно си намалява скоростта на въртене и накрая спира. След "рестарт" - пак така. Сега проучвам откъде да си купя друг, ама май няма да ме огрее. Не че не мога да мина и без него, ама си е полезна екстра, например за чистене на бетон - хем максимално силна струя, хем я "клати" в кръг и покрива голяма площ.
                                Спарки имам един такъв накрайник от керхер,снимай ми твоя накрайник ако съвпадат ти го продавам срещу едно кенче кола.
                                0 8 76 36 8 542

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X