Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    С една ,две,три батерии ако е нужно ще си вършиш работата доволно. При условие че само това ти е работата.
    Като стане така че с настоящата система не можеш да я вършиш- тогава се замисляш за смяна на системата.
    Другото е гевезелък и разход на вятъра.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Доколкото съм чувал безчетковите са по икономични, с едно зареждане повече работа се вършело. Така съм чувал де, не им разбирам. Иначе ситуацията ми напомня да ми продават на днешно време телевизор с кинескоп, за цената на плазмен. Поне аз така гледам на нещата.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
        С една ,две,три батерии ако е нужно ще си вършиш работата доволно. При условие че само това ти е работата.
        Като стане така че с настоящата система не можеш да я вършиш- тогава се замисляш за смяна на системата.
        Другото е гевезелък и разход на вятъра.
        Така е колега прав си, но превърнаха и нас в долни консуматори капиталистическите свине!

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Ето една съпоставка на аналогични машини https://www.lidl.de/de/parkside-akku...t-akku/p251693 и https://www.lidl-shop.be/nl-BE/PARKS...20V/p100227043 . Цените на са еднакви, вярно, но и според мене си заслужава разликата, поне заради 5 годишната гаранция.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
            Доколкото съм чувал безчетковите са по икономични, с едно зареждане повече работа се вършело. Така съм чувал де, не им разбирам. Иначе ситуацията ми напомня да ми продават на днешно време телевизор с кинескоп, за цената на плазмен. Поне аз така гледам на нещата.
            Напротив продават ти лед телевизор на напълно поносима цена,което не значи че ти трябват три телевизора.
            Като имаш нужда от ОЛЕД -тогава си купи.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Трябват ми три, за всяка стая по един.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                А за мазето коридора,банята,терасата. Да сметнем по тая логика и колко дистанционни на стая са нужни.
                Парите от 40 г. насам не ги копая,че да ги давам на лидл. Сега правят компромисни машини за хоби,затова оттам. Сменят ли качество или цена - от друго място.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Уважавам мнението ти, но за мене 5 години гаранция са си 5, не са за подценяване.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Уважавам,че уважаваш мнението ми, но с този начин на мислене за тебе, кое да е, след 2 г. ще са прекалено стари. К'во като имат гаранция 5г?
                    Темата е за споделяне на качествените инструменти от този магазин. Не са на 1/10 от цената, нито пък всичко им е качествено,още по-малко имаме нужда от всеки артикул произведен.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                      Aз съм мераклия на този вариант https://www.lidl.de/de/parkside-2-ga...-li-a1/p278172 , но пак ни се размина,
                      Е та баш тоя модел ще го пущат в четвъртък бре!!!!!Кво ти се е разминало!?!?!?!?!?!?!?
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                      0888854582
                      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                        Уважавам,че уважаваш мнението ми, но с този начин на мислене за тебе, кое да е, след 2 г. ще са прекалено стари. К'во като имат гаранция 5г?
                        Темата е за споделяне на качествените инструменти от този магазин. Не са на 1/10 от цената, нито пък всичко им е качествено,още по-малко имаме нужда от всеки артикул произведен.
                        Точно така е Радо! Не всички от инструментите, продавани от ,,ЛИДЛ България" са качествени и съответно си струват. Аз например купих преди Кова година още един 20 солтов винтоверт ( по различен от този със страничната ръкохварка). При пробиване на метална каса на врата на мазе, му се разби лагера, така щото оста на патронника, при обръщане вертикално надолу, изпадаше заедно със същия от останалата част от винтоверта. Върнах го 5 дни след покупката, без проблем.
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          В магазина до джамията имаше две водоструйки за които предполагам че са с алуминиева помпа. около 220 лв струват. Вече е само една

                          Последно редактирано от Денислав Димитров; 27-03-18, 09:50.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            От 2 седмици съм собственик на такова. До сега единствения проблем е че при ползване въртящият се накрайник постепенно си намалява скоростта на въртене и накрая спира. След "рестарт" - пак така. Сега проучвам откъде да си купя друг, ама май няма да ме огрее. Не че не мога да мина и без него, ама си е полезна екстра, например за чистене на бетон - хем максимално силна струя, хем я "клати" в кръг и покрива голяма площ.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              А бе, колко ви плащат за да рекламирате тези...как да се изразя...!?
                              Виж на Ronin му спряhа комисионната и взе да рекламира други.
                              Не, че и аз нямам 2-3 бройки, ама ги купувам много избирателно.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                                Не, че и аз нямам 2-3 бройки, ама ги купувам много избирателно.
                                И на база на какво резлизираш "избирателността"?

                                Тя темата е именно за това. Не че и без темата не можеш да върнеш нещото, ама защо да се хабиш изобщо да го купуваш, ако някой вече е установил че е нефелно?
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X