Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
    На мен също ми се вижда висока.
    За едната кола бях купил ключ с две глави - сиреч 4-те размера, с разтегаемо рамо, което стига до 0.5м, за крупната сума от 10 лв.
    Вероятно ще похарча още 10 лева, ама не в Лидл.
    Телескопичните за около 10-15 съм ги гледал, но това по-ми вдъхва доверие като изработка.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      В Германия пак пуснаха онлайн боди версията на гайковерта https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-li-a1/p270027 . Батерия тука в сервиза ще пуснат съвсем скоро, но бързото зарядно няма откъде да се намери.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Здравейте. Акумулаторната ударна бормашина за 125лв, която е от 29-ти в Лидл дали може спокойно да си се ползва като винтоверт? За изцяло любителски цели говорим.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от olebg Преглед на мнение
          Здравейте. Акумулаторната ударна бормашина за 125лв, която е от 29-ти в Лидл дали може спокойно да си се ползва като винтоверт? За изцяло любителски цели говорим.
          Тя е точно винтоверт и то много добър. Не се замисляй. Имам го от миналата година и съм много доволен!

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Aз съм мераклия на този вариант https://www.lidl.de/de/parkside-2-ga...-li-a1/p278172 , но пак ни се размина, имам си иначе батерии и зарядни. Назад по страниците във форума има доста впечатления и снимки за модела http://www.offroad-bulgaria.com/show...180065&page=11 .
            Последно редактирано от mitko 53; 26-03-18, 08:55.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Добър е винтоверта за парите си.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от olebg Преглед на мнение
                Здравейте. Акумулаторната ударна бормашина за 125лв, която е от 29-ти в Лидл дали може спокойно да си се ползва като винтоверт? За изцяло любителски цели говорим.
                Имам я от една година тази акумулаторна бормашина(винтоверт), като мога само хубави неща да напиша за нея. Много работа си свърших. Освен всичко друго, този винтоверт е и доста здрав! За парите, които му се искат, 20 волтовата бормашина е повече от много добра покупка.
                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                  Aз съм мераклия на този вариант https://www.lidl.de/de/parkside-2-ga...-li-a1/p278172 , но пак ни се размина, имам си иначе батерии и зарядни. Назад по страниците във форума има доста впечатления и снимки за модела http://www.offroad-bulgaria.com/show...180065&page=11 .
                  Имам го от 08.04.2017г. акумулаторният винтоверт. Толкова съм доволем от него, че бих си закупил още един брой.
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Видях една изостанала пневматична ножица за ламарина.
                    Обаче беше без бързата връзка, някой я е гепил. Обаче не искат да я намалят, нито пък можело да претендирам с гаранцията.
                    Не зная 45 лева - дали си струва. Защото преходника от резба към бърза връзка е 12 лева, та се оскъпява изделието.
                    От друга страна, като гледам филмчета, как елегантно изрязват рифел дори, с подобна ножица, се чудя - струва ли си ?
                    Не че често бачкам с ламарина, но когато ми трябва точен криволинеен срез с обикновена ножица не мога да го изпълня. Дори и по шаблон, се разкривява.
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Струва си адаш.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                        Имам го от 08.04.2017г. акумулаторният винтоверт. Толкова съм доволем от него, че бих си закупил още един брой.
                        Meн ме интересува версията само тяло и куфарче, без зарядно и батерия за 25 евро. За Коледа го имаше същият винтоверт със зарядно и две батерии за 50 евро. Нашите как направиха тази цена от 125 лева не знам.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                          Meн ме интересува версията само тяло и куфарче, без зарядно и батерия за 25 евро. За Коледа го имаше същият винтоверт със зарядно и две батерии за 50 евро. Нашите как направиха тази цена от 125 лева не знам.
                          Един приятел си го взе миналия месец за 60евро с две батерии, сега са го спряли от продажба, временно предполагам!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Най- притеснително ми е че такива като мене, където накупиха машини от серията Х20, след година ,две ще са за музея. Доколкото мернах Лидл подготвят нова серия Performance, безчеткови, с 2,5Аh батерии и зарядни за 45 минути

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Верно си е за притеснение!
                              Еми като се счупят сегашните Х20 тогава си купи нови. Айде сега да сме в крак с модата и на винтовертите.
                              Sent from my Nokia s fenerche

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                                Верно си е за притеснение!
                                Еми като се счупят сегашните Х20 тогава си купи нови. Айде сега да сме в крак с модата и на винтовертите.
                                Вършат работа машинките, то и Ni- Ca вършеха, ама като се сетя как съм зареждал по 4 часа и след 3 дена няма никой, саморазредили се. Та всяко нещо с времето си, защо да нямаме нещо по съвременно на сходна цена.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X