Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Е, пробвах им водоструйката. Сравнима е (и според баща ми по-добра) от на комшията KARCHER-а. Взех и хлаух за чистене на канали (в моя случай - шасита) - ще го видим и него що за стока е. До тук доволен. С 3 години гаранция, какво ли да я мисля.

    В немския има батериен гайковерт 400Nm за 50 евра. Дано доживеем...
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Няма тази година да доживеем! Ако те интересува търси познат от Русе, другата седмица го пускат в Гюргево. Ама гаранцията пак там ще важи. Яката бензинова водоструйка пак там ще продават. Гледам данните дават 180 бара работно налягане и 220 максимално. Но цената е над 500лева.
      Последно редактирано от mitko 53; 16-03-18, 16:44.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Е, пробвах им водоструйката. Сравнима е (и според баща ми по-добра) от на комшията KARCHER-а. Взех и хлаух за чистене на канали (в моя случай - шасита) - ще го видим и него що за стока е. До тук доволен. С 3 години гаранция, какво ли да я мисля.

        В немския има батериен гайковерт 400Nm за 50 евра. Дано доживеем...
        И мен този гайковерт ми хареса въпкреки че не съм голям фен на парксайда.Предлагам да направим една групова поръчка от немскипя лидл,понеже се съмнявам да се вредим от търгаши за този гайковерт.
        0 8 76 36 8 542

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          В немският Лидл, засега, се предлага без батерия и зарядно за 50 евро. Румънещите го пускат с 3Ah батерия и бързо зарядно за 350леи. Предполагам ще цъфне в olx и bazar.bg за 180-200лева. По нашите лидъли, с батерия или не, със сигурност няма да го има. Нашенци ще пускат добре познатото старо- ударен винтоверт, циркуляр и зеге, всичките на 20 волта. А и такера, където съм му се наточил.
          Последно редактирано от mitko 53; 16-03-18, 18:03.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            ...............................

            В немския има батериен гайковерт 400Nm за 50 евра. Дано доживеем...
            В момента е изчерпан в немския и не може да бъде поръчван . Поради това че всеки път трябва да играя тото и да разчитам на късмета си , не се обзаведох със зеленчук ............
            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              В белгйския го има ,все още онлайн https://www.lidl-shop.be/nl-BE/PARKS...20V/p100234026 , с батерия и зарядно, но от там как ли се поръчва?

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                В белгйския го има ,все още онлайн https://www.lidl-shop.be/nl-BE/PARKS...20V/p100234026 , с батерия и зарядно, но от там как ли се поръчва?
                По същият начин като във всеки един интернет сайт за поръчки . Регистрация с валиден е-майл и се следват стъпките . Това е различно заради езика .
                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Газовото поялниче си взех. Добре работи.
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                    В белгйския го има ,все още онлайн https://www.lidl-shop.be/nl-BE/PARKS...20V/p100234026 , с батерия и зарядно, но от там как ли се поръчва?
                    Това ако е комплект с батерията и зарядно е подарък почти.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Специални благодарности на колегата gucko

                      Не е нужно да чакаме Lidl България да пусне в магазините си каквото и да било, може да бъде поръчано от Германския lidl има достатъчно фирми способни да съдействат за не много пари, горе долу стъпва даже в някои случаи и по-евтино от тука когато е налично в нашите lidl.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                        Газовото поялниче си взех. Добре работи.
                        И аз си го взех, но не съм го пробвал още.
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Между другото някой ако има умряла ли-ион батерия за верт с удоволствие ще го отърва от нея

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                            В момента е изчерпан в немския и не може да бъде поръчван . Поради това че всеки път трябва да играя тото и да разчитам на късмета си , не се обзаведох със зеленчук ............
                            Пак се появи в германския https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-li-a1/p270027 , без батерия и зарядно. Със сигурност ще пуснат в Германия и версията с голямата батерия и бързо зарядно, има упътването на немски.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                              Пак се появи в германския https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-li-a1/p270027 , без батерия и зарядно. Със сигурност ще пуснат в Германия и версията с голямата батерия и бързо зарядно, има упътването на немски.
                              Bitte beachten Sie:
                              Leider ist dieser Artikel aufgrund der hohen Nachfrage online bereits ausverkauft.

                              Моля, обърнете внимание:
                              За съжаление този продукт вече е продаден онлайн, поради голямото търсене.
                              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Бързото зарядно е с около 40% по-бързо от бавното. Не е чак такава интрига.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X