Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от cuki Преглед на мнение
    Здравейте, аз да попитам ей за това "точило" https://www.lidl.at/de/angebote.htm?articleId=6007 Дали си струва? Трябва ми предимно за ножове..
    Не става за чеп за зеле
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Toва точило от линка горе е пускано безброй пъти. Даже го имаше на 50% намалено, за 25 лева при шатрови разпродажби, но не ми хареса и го пропуснах. Доколкото знам заточва и свредла. Само за свредла имам едно, върши работа, но ако са много затъпени, е добре да се свалят на шмиргел и на него да се направи окончателно заглаждане. За ножове или лентов шмиргел, или този с редуктора на вода.
      Последно редактирано от mitko 53; 15-03-18, 16:07.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Не става за чеп за зеле
        Не се сдържах...
        Мчи той го иска за ножове бре!!!Не за зеле........
        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
        0888854582
        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          И аз дебна шмиргела с редуктор. Ако някой има но не го ползва нека пише.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Хихи

            Моето вероятно го пазя, ще се разделя срещу няколко бири
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Хихи

              Моето вероятно го пазя, ще се разделя срещу няколко бири
              Ади де, освен бирите и един чеп за зеле давам
              Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Благодаря ви, спестихте ми едни 20 евро

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Не става за чеп за зеле
                  Става за свредла ,аз на шмиргел така и не се научих да ги точа,та това ми върши много добра работа.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Здравейте колеги!
                    На някой да му се намира батерия PAP 20 A1, може и не работеща!
                    Знам, че мога да си купя нова.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от doaiena Преглед на мнение
                      Здравейте колеги!
                      На някой да му се намира батерия PAP 20 A1, може и не работеща!
                      Знам, че мога да си купя нова.

                      Това стария или новия вид е?

                      От новия една съм си купил само заради елементите вътре ама да знаеш че хич не е лесно да вкараш външно захранване

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от doaiena Преглед на мнение
                        Здравейте колеги!
                        На някой да му се намира батерия PAP 20 A1, може и не работеща!
                        Знам, че мога да си купя нова.

                        Скоро разбрах, че една от мойте е умрела(при "зареждане" мигат и двете лампи), ако я искаш и локацията те устройва звънкай 087682099пет. Намира се в Красно Село.
                        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Днес гледам пак новост е излязла за серията Х2О https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-20-a1/p270394 . Но нещо не схващам напълно, с немския ме няма изобщо. Ясно че има екстри клипс за колана и фенерче, но тези USB- та за какво са отзад? Да схванах, за смартфон и МП3 плеар пише.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                            Днес гледам пак новост е излязла за серията Х2О https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-20-a1/p270394 . Но нещо не схващам напълно, с немския ме няма изобщо. Ясно че има екстри клипс за колана и фенерче, но тези USB- та за какво са отзад? Да схванах, за смартфон и МП3 плеар пише.
                            Пауърбанка с фенерче.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Имам такъв адаптор за Макита, и върши добра работа като пауър банка. Тук има и фенерче което е още по добре, купете си го особено за 20лв.
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Ако го пуснат насам ще се опитам да го взема, имам три батерии от Х20. ще дебна такера от същата серия http://www.lidl-service.com/cps/rde/...T%2020-Li%20A1 . Отнасям го веднага.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X