Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Двете нямат прилика,а на картинката ясно се вижда под дръжката да се показва част от батерия,аз това виждам.
    Трагичното не е смъртта, а животът, който
    хората живеят или не изживяват до смъртта си.
    Чарлз Буковски

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Mоже и акумулаторна да е, доста се зверих с лупа даже, вярно прилича на батерия. Ако е обаче 18-20V си е смешка. Ще следя ангеботетата в Германия и Белгия, да видим какво ще изкочи.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Трябва да е поне с две батерии, тоест 36v.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Te Lidl имат 36V за косачка http://www.lidl-service.com/static/4...S_NL_CS_PT.pdf , но тази ми се вижда със зелени закопчалки. Иначе Макита имаха на 18v. На 80V са истинските за бракониерска сеч.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            По сериозната на Макита е с две батерии, тоест 36v
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Лидълският доставчик на резачките е Grizzly, та те имат два модела на 24V, 4Ah и 40V, 2,5Ah ,но никоя не прилича на тази от снимката, а и батериите са на съвсем други места.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Аз имам настолна бормашина от "Лидл" от преди година.
                Машината е без забележки. Изобщо не може да става дума за сравнение с каквито и да било стойки за ръчна бормашина.
                Няма биене, изплесване и бягане от център. Оборотите не се регулитат, кой знай колко, но при положение, че имам ръчни регулируеми, не е проблем.
                Хубаво е да се хване за тезгяха, че основата е лека.
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Гледам и малък банциг ще пускат в Германия https://www.lidl.de/de/parkside-bandsaege/p269427 . Това 350W не знам какво може да разбичи. Поне си пише че АС двигателят е алуминиева намотка.
                  Eто и един интересен комплект органайзери, закопчаващи се един за друг https://www.lidl.de/de/powerfix-inte...anizer/p268387 .
                  Още и тази тресчотка за 1/4-3/8- 1/2 https://www.lidl.de/de/powerfix-rats...teilig/p269426 .
                  Последно редактирано от mitko 53; 26-02-18, 19:47.

                  Коментар


                  • Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                    Аз имам настолна бормашина от "Лидл" от преди година.
                    Машината е без забележки. Изобщо не може да става дума за сравнение с каквито и да било стойки за ръчна бормашина.
                    Няма биене, изплесване и бягане от център. Оборотите не се регулитат, кой знай колко, но при положение, че имам ръчни регулируеми, не е проблем.
                    Хубаво е да се хване за тезгяха, че основата е лека.
                    И аз имам от предното зареждане, моята е с 3 ремъчни ролки. Малко и е слаба конструкцията. Днес я тунинговах.
                    и за да не поддава масата подпирам с крик. [emoji1] за тея пари - толкова
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Интересно е как вървят нещата с времето. Първия модел лидълска колонна бормашина който съм виждам в интернет е преди 2010г. , брандиран Ейнхел като Parkside и посочват тегло 27 кг. Моята е от 2015г. и тежи мисля 14кг. беше.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Бях взел такава като на снимките по-горе, но не ми дойде на акъла да подпирам с крик, а и доста други недостатъци има, та се отървах на бързо от нея, замених я със стара българска.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Тая тънкостенна колона, ако се запълни с бетон няма ли да се стабилизира ?
                          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Може и с олово стига да имаш.
                            Няма страшно в умирачката...
                            Страшното е да си жив!...

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Мисля че бетон по се намира. И арматура ще е нужна.
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                По-тежка ще стане, по-стабилна - не.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X