Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
    Да, за този става въпрос https://www.lidl.de/de/parkside-elek...450-a1/p215386 .
    Тука мисля че не е пускан.
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
    Враца

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Да, прав си не е пускан. От източния блок само Словакия, чехия и Унгария го пускаха.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
        Нямах идея за представяне , обаче понеже желанието и проучването за покупката им започна от тук , смятам че е редно да запозная какво решение съм взел . Отделно ако нямаше тази тема може би и аз щях да съм си купил Парксайд .
        Това са иструменти за профита и при тебе оправдано,доколкото съм чел/фаянс и подобни/. Цената им обаче за хобисти е отвратителна.
        Покрай тази тема аз и доста от темата събират инструмент, който не е от първа необходимост. Някои от лидълските са си добро попадение.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
          Да, прав си не е пускан. От източния блок само Словакия, чехия и Унгария го пускаха.
          Няма да ги чакам да го пуснат, за това мисля утре да поръчам такъв- 90лв. с безплатна доставка.....каквото стане. Ще ми се нещо марково, но цената ме спира
          http://www.onlinemashini.bg/udaren-g..._D_BwE#product[gallery]/1/
          "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Попаднах тази сутрин на това http://www.lidl-service.com/cps/rde/...81%D0%BA%D0%B0 , явно скоро ще го пускат и при нас, интересно е на каква цена. Точно такова ми трябваше, писна ми да ми се потят очилата, че 30 кубика дърва ме чакат напролет.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
              Kой точно гайковерт на Парксайд? Този хибридния ли на 12 волта или този на 220 волта си купил? Те и двата са на 1/2. На 1/4 е само импакт драйвърът на 20 волта, ако говориш за него и аз го имам, но на джанти не съм го пробвал. Иначе винтове 8Х200мм. ги завива в дърво без никакво усилие.
              За импакта на 20в. говоря, ползвам го в мотосервиз.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                Попаднах тази сутрин на това http://www.lidl-service.com/cps/rde/...81%D0%BA%D0%B0 , явно скоро ще го пускат и при нас, интересно е на каква цена. Точно такова ми трябваше, писна ми да ми се потят очилата, че 30 кубика дърва ме чакат напролет.
                По строителните хипермаркети има предпазни околожки със сменяем защитен екран - кеф ти поликарбонат, кеф ти мрежест

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:product_19093.jpg.png
Прегледи:1
Размер:92.2 КБ
ID:5780845

                Комплект съм взимал за някъде 10-15 лв
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                  Попаднах тази сутрин на това http://www.lidl-service.com/cps/rde/...81%D0%BA%D0%B0 , явно скоро ще го пускат и при нас, интересно е на каква цена. Точно такова ми трябваше, писна ми да ми се потят очилата, че 30 кубика дърва ме чакат напролет.
                  Това същото, но без антифоните си го купих за 10 лева, продават ги където има китайски косачки. Много хубава работа върши, няма потене, даже и пепел почти не пуска.
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Специално за лпс не трябва да се пести.
                    Отделно марковите не са на някакви невероятни цени

                    https://www.stihl.bg/Продукти-STIHL/...луха.aspx
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                      ... развива без проблем гайки на джанти, китайския пневматичен с лидълски маркуч може точно толкова. И все пак акумулаторния е на 1/4", за което и основно ще го ползвам...
                      С една четвърт сваляш джанти ли?!? Това на кола/джипката??? Ще дойда да го видя с очите си и пробвам с ръцете си...

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Направих справка за цените на каските сутринта, най- евтиното сходно е на VIKI за 35 лв. Другите китайци са 55-65. На щил от 75 нагоре, Хуската от 100 нагоре. Но тези който показвате без каската, като че ли са по- удачни за жегите, а и по- евтини. До май месец има време за размисъл. Може и щил да взема, де е в унисон с резачката и храстореза.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                          Никога дори и не съм се опитвал да ги сравнявам . С покупката на макита не се купува само машина или инструмента , купува се и се сервиза .
                          Чакай-чакай....ако си ги купил от ибей,Англия и т.н Ще видиш бг сервиз през крив макарон,поне мен са ме отсвирвали два пъти и вече и да ги вземат за ремонт,няма да им ги дам.Поръчвам от Ташев частите и за 30 Мин си ремонтирам каквото трябва.

                          Та,твоя пост макар и не по темата ,ми идва както се вика за дясно кроше.Вчера след почти 20 г.вярна любов с макита, потребител на незнайна точна бройка винтоверти,десетина перфоратори грубо и незнам колко ъглошлайфа,зарядни,батерии официално се разделям с макита.Оставям на изживяване всичко дето имам,имам два чисто нови комплекта за резерва в гаража и толкоз.От другата седмица пристигат нови девалт , винтоверти,импакти,двойни зарядни,цялата гама батерии от 3,4,5 амперчаса.



                          Безчеткови,70 нютона за винтоверта,205 нютона за импакта.

                          Писна ми от батериите на макита,това е някаква агония, особенно за 1830 BL
                          Според мен не траят дълго,пък за парите си изобщо.Девалт батериите са с една идея по евтини пък да видим.



                          Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                          На втория опит успях да си купя гайковерт и батерия от немския Лидл.
                          От няколко дена е в активна експлоатация. На тестовете се представи блестящо - развива без проблем гайки на джанти, китайския пневматичен с лидълски маркуч може точно толкова. И все пак акумулаторния е на 1/4", за което и основно ще го ползвам.
                          Както десетки пъти съм казвал,лидълския импакт е десятка ,всеки ден го ползвам,страхотна машина.

                          В тази връзка,днес правим едни инсталации в дома на шеф на фирма ,представител на бета,книпекс и още една тяхна марка май за БГ.Та човека изкара син Бош със 3 амперчасова батерия дето е една миниатюрна и влиза в дръжката.Човека завил едни 200 мм болтове със хекс...глави за едни дървени орнаменти и контакти.Тоя Бош се гъне,узорва,напъва ,не и не,лидълския импакт ги разтрака без да се натовари за секунда.
                          Последно редактирано от Roninn; 12-02-18, 22:23.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Чакай-чакай....ако си ги купил от ибей,Англия и т.н Ще видиш бг сервиз през крив макарон,поне мен са ме отсвирвали два пъти и вече и да ги вземат за ремонт,няма да им ги дам.Поръчвам от Ташев частите и за 30 Мин си ремонтирам каквото трябва.

                            Та,твоя пост макар и не по темата ,ми идва както се вика за дясно кроше.Вчера след почти 20 г.вярна любов с макита, потребител на незнайна точна бройка винтоверти,десетина перфоратори грубо и незнам колко ъглошлайфа,зарядни,батерии официално се разделям с макита.Оставям на изживяване всичко дето имам,имам два чисто нови комплекта за резерва в гаража и толкоз.От другата седмица пристигат нови девалт , винтоверти,импакти,двойни зарядни,цялата гама батерии от 3,4,5 амперчаса.



                            Безчеткови,70 нютона за винтоверта,205 нютона за импакта.

                            Писна ми от батериите на макита,това е някаква агония, особенно за 1830 BL
                            Според мен не траят дълго,пък за парите си изобщо.Девалт батериите са с една идея по евтини пък да видим.
                            Гледам с какво работят по обектите и си правя изводи кой , как и с какво работи . Водещи са червени (хилти) , следват сини (бош) и след това пълна месеница . ДеВалт ми бяха някаква алтернатива , ама да съм си честен все още не съм виждал да работят около мен . Спрях се на макита защото съм доволен от кабелните им електроинструменти . Това от къде ми е купуван до момента инструмента не ми е било проблем и дори когато имах повреда на строителното ми радио макита . Бях забравил да го регистрирам за 3 годишната гаранция онлайн и въпреки че имаше минала почти година от покупката , с изпратена фактура в сервиза се ремонтира гаранционно .Всички инструменти макита са купувани онлайн от немски сайтове и ги регистрирам онлайн за 3 годишната гаранция . Гарантирано за макита вече има заместители за акумулаторите .
                            Може и да се окажа някакъв частен случай ама въпреки толкова години работа все още не съм случвал на калпав инструмент . Единствената греда до момента беше покупката на винтоверт на Спарки на 12 в с два акумулатора . След това този винтоверт го замених за прахосмукачката Парксайд и ако не бях ползвал циклона си с домашната прахосмукачка все още нямаше да зная колко много не върши работа . Нямам никаква идея или намерение да споря или да си налагам мнението . Казвал съм го и пак го повтарям : Парксайд са за любители и за любителска работи с много проблеми при доставка и рентабилност . Не мога да си кривя душата че всички инструменти са ми маркови . Купувам заместител само когато гарантирано ще го ползвам за хоби и то много рядко и само тогава когато съм сигурен че ще мога да си свърша работата за която го купувам .
                            Не разбрах само защо търсиш заместител на парксайда .............
                            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Слушах работници ... Дойдоха със нов бЪс ,всички със нови дрешки - евала , разтовариха едни куфари ...като ги гледах рай за душата . ...ми.
                              Извадиха едни зелени и едни сини "неща" . Побачкаха малко , повикаха повечко.
                              Оплюха шефа си . Многократно (не знаят че ми е приятел) .Оплакаха се , "нямали инструменти" ...Каквото си помислиш - извадиха го от буса ... извадиха и неща дето не мислех , че съществуват.
                              Аз съм в шок .
                              Лазерен нивелир се върти в помещението , всеки има на кръста си един "Де"волт , във всеки има лазерна рулетка ..,
                              Завършиха работата за по-малко от колкото очаквах и през цялото време се оплакваха от условията на труд .....
                              Бързаха щото си имат безплатен (платен от шефа им ) обяд в някое от заведенията - в зависимост от точката на работа. Което е по близо.

                              И кое е вярното ?
                              Инструмента или човека ?

                              Ронин , ти как мислиш ?
                              Аз имам мнение .

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение


                                Безчеткови,70 нютона за винтоверта,205 нютона за импакта.
                                Неговите са 120 нютона за винтоверта и 280 нютона за импакта. Имам ги и знам за какво става дума. 481 винтоверта на Макита е такъв звяр че идея си нямаш.
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X