Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    В брошурата имаше по-мощно зарядно, но не го видях в магазина, сигурно бързо е свършило. Някой има ли наблюдения?

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      С 14.4волта не можеш да заредиш акумулатор, т.е. не можеш вдигнеш гъстотата на електролита. Само го поддържаш докъдето е стигнал на разряд.......

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Но точно за поддръжка на автомобил с изправен акумулатор който се кара 1-2 пъти в месец малкото зарядно е добро.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Здравейте колеги тая сутрин купих перфоратора който е на промоция днес. Но ми направи впечатление че като обърна посоката на въртене и се ограничава хода на бутона, един вид на обратно върти с по-бавни обороти. Може ли да сподели някой който го има дали така трябва да е или пак съм изтеглил късата клечка?!!

          Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            На повечето бормашини е така, нормално е назад да е много по-бавно.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              До сега съм ползвал само на брат ми боша и при него не беше така. Върнах го вече, за другата промоция ще знам че е нормално.

              Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Нормално си е да е така при такава схема на реверс. На стария модел 3J, обаче мисля ,че въртящият момент в двете посоки е еднакъв, поне така рекламират модерното решение с въртящи се четкодържатели. Имам 3 перфоратора с реверс на спусъка и на трите на обратно върти по- бавно.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                  ... модерното решение с въртящи се четкодържатели...
                  Модерно? Имам шевна машина Freia от 1948г. с такова регулиране.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Явно съм избързал с връщането. Но нямаше бройки да сравня. Сутринта 8:20 имаше само 4ри аз взех единия.

                    Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                      .. въртящият момент в двете посоки е еднакъв, поне така рекламират модерното решение с въртящи се четкодържатели. Имам 3 перфоратора с реверс на спусъка и на трите на обратно върти по- бавно.
                      Иначе как става реверса?
                      Интересно ми е и как оборотите са различни в двете посоки.
                      Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Доколко е модерно, не знам, но поне така твърдят, съвременно решение, тука http://napravisam.net/?p=16123 , схемата на фиг.1.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Ми те всички това правят, даже има и такива като на AEG/старите истинските/, дето се върти отзад, като капачка на сешоар. Очаквам в скоро време да има въртене под ъгъл различен от 180 гр. . Не съм виждал още машина на която да й въртят механично статорните намотки, ма колко му е ......
                          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                            Доколко е модерно, не знам, но поне така твърдят, съвременно решение, тука http://napravisam.net/?p=16123 , схемата на фиг.1.
                            Точно за същата схема става дума, от '48-ма. Мога да дам линкове или да снимам, ма не е по темата. Това са рекламите...

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Аз пък в птъка си накупих една камара джундурии. В нашия лидъл имаше дни на намаленията.
                              За 25 лева си взех машинката за заточване на свредла - ами работи идеално. Към нея има и 14 свредла бонус [emoji14]

                              Също така си взех дигитален шублер за 10 кинта - също работи добре.

                              И оше куп щуротии.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Вземи ми два шублера ако има още,ще черпя.Аз имам три,във служебната кола и офиса обаче нямам,а снощи ми трябваха,и не мога да взема от другите места ,че там си ги ползвам.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X