Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Не че нещо, ама защо искате да се мъчите с тия боклуци??
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      щото са бес пари. Това е сериозен фактор при вземане на решение за покупка.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Да ама не става.
        Лидл имат читави неща и откровени боклуци.
        Е това е от втория вид.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Да ама не става.
          Ако хората си купуваха само неща които стават, светът щеше да е доста по-различен.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Сигурно
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
              Moят в студентски град е гледал. Довечера като се прибира ще мине през този на бул. Каблешков. То аз щях да отида рано,рано, но в Лом няма Лидъл, а до Монтана не ми се рззкарваше в тази поледица.
              Тоя на Каблешков от вчера е в ремонт.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Не знам кое е боклук,но дайте съвет за нещо без газ към 200лева, което става, със съответната гаранция естествено. Конкретно ми трябва без газ, не ми се разправя с бутилки, вентили и прочие за 5 заварки годишно.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                  Moят в студентски град е гледал. Довечера като се прибира ще мине през този на бул. Каблешков. То аз щях да отида рано,рано, но в Лом няма Лидъл, а до Монтана не ми се рззкарваше в тази поледица.
                  Звънни му да мине пътьом през тоя на Черни връх. Там се задържат стоки от този род ако естествено са били доставени.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                    Не знам кое е боклук,но дайте съвет за нещо без газ към 200лева, което става, със съответната гаранция естествено. Конкретно ми трябва без газ, не ми се разправя с бутилки, вентили и прочие за 5 заварки годишно.
                    Конкретно ти трябва електрожен. Телоподаващо за тия пари, от което да става нещо, няма да намериш.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Имам си два трансформаторни, но за по- тънко от 2мм. не стават, прогарят заготовките. Единият, някакво Kinzo от Драгозов, става най- тънко около 2мм., а другият, някакъв руснак 200А, най- ниската настройка му е 120А, та и толкоз не може.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Аз също си купих днес телоподаващо, но съм зает и още не съм го разгледал. Имам опит с електрожен но не знам как ще е с това, може би ще се наложи да изхабя една ролка
                        тел за да се науча. Моля дайте насоки от къде да купувам консумативи когато свърши телта. Купих го за домашна работа , а не да го използвам професионално.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Аз па отнесох един мултишлайф!И кат го внесох в нас и жената го погледнА лошо!"Пак ли тия машини,ай спри са вече,аман"!Аз обаче тейрикат!Я викам,свАли сребърния пръстен и оди глей сапунката,ТурнАх му едно кече и светнА!И кат виде,ти да видиш,найш ли колко сребърца имам!?!?Аз ли не знам,нали кеша е мой!!!!
                          Та имам си шлайфче.....За кво ша го ползУвам,ба ли го!Е,освен за един нож на първо четене...
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                            Аз па отнесох един мултишлайф!И кат го внесох в нас и жената го погледнА лошо!"Пак ли тия машини,ай спри са вече,аман"!Аз обаче тейрикат!Я викам,свАли сребърния пръстен и оди глей сапунката,ТурнАх му едно кече и светнА!И кат виде,ти да видиш,найш ли колко сребърца имам!?!?Аз ли не знам,нали кеша е мой!!!!
                            Та имам си шлайфче.....За кво ша го ползУвам,ба ли го!Е,освен за един нож на първо четене...
                            Само не го напъвай много, че моторчето е от този тип и лесно ще се покриви и ще тръгнат луфтове и биене на оста.
                            I'm not Lost, I'm Discovering !

                            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Ааа.....почне ли да дава фира,беляжката и си зимам кинтите!С тия три години гаранция.....
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                                ... Я викам,свАли сребърния пръстен и оди глей сапунката ...
                                ... и следващият път, докато жена ти гледа сапунката, тУри среброто в шепа пълна със сода, над мивката, с малко вода, и го разтъркай, тамън нито се сваляш от материала, нито ше Абиш машинката, а жъната нека си мисли, че е светнАло с инвестицията.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X