Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонтно ръководство/manual за печка Пауталия 3 + избор на майстор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонтно ръководство/manual за печка Пауталия 3 + избор на майстор

    Здравейте.

    Както някои от вас знаят, а други дори опитаха, имам малък бизнес с продажба на печено прасе и печено агне.

    Искам да направя цялостно реновиране на една от фурните ни - Пауталия 3.

    За съжаление не мога да открия никакво ръководство за тази печка. Дали някой от вас има? Или познава друг, който има? Не е нужно да е безплатно.

    Също така търся и добър/съвестен/ майстор за разглобяване и основно почистване на печката в София. В момента всичко и работи, но искам лека преработка както и да я обновим изцяло.

    п.с. печката е боядисана с много дебела боя, която поради транспортна некадърност на места е загубена. Има ли бюджетно* решение с което да мога да премахна изцяло старата боя и да сложа нова, термо боя? Общата мощност на фурната е 18 KW / 380 V и когато имаме много работа реално 6 реотана греят на макс до 300 градуса.

    Ще съм благодарен по един или друг начин за всякакви съвети относно тази фурна, както и относно реновирането/реставрацията и. Крайната цел е да изглежда като нова.

    *да струва не-повече от самата печка ;-)
    ;-)
    Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
    нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

  • #2
    От: Ремонтно ръководство/manual за печка Пауталия 3 + избор на майстор

    Много труден казус е тази фурна...
    Надявах се поне да ме "захапете" за "Не е нужно да е безплатно." или поне "да изглежда като нова", като би било нормално да си платя и освен т'ва че работи като нова... и да изглежда като нова.

    Хайде де, поне хейтнете ;-)
    ;-)
    Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
    нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X