Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Детектор за вградени кабели

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Детектор за вградени кабели

    Може ли някой да услужи с такъв? Без времето за транспорт ми трябва точно за 12 мин. и 30 сек, през което време предлагам - чай, кафе, бира, вино и водка. Не "или". "И".
    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

  • #2
    От: Детектор за вградени кабели

    Може.
    Обади се, да се разберем.

    Коментар


    • #3
      От: Детектор за вградени кабели

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Може.
      Обади се, да се разберем.
      Ти пък само като чуеш "бира". Ама то пък си е и бирено времето де, еле днес.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #4
        От: Детектор за вградени кабели

        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
        Ти пък само като чуеш "бира". Ама то пък си е и бирено времето де, еле днес.
        А-а-а, недей така! Мен Пенчо ме е черпил бира на терасата. И то без въобще да ме познава.

        За Пловдив и аз мога да услужа с такова
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • #5
          От: Детектор за вградени кабели

          Споко.Разбрахме се.

          Коментар


          • #6
            От: Детектор за вградени кабели

            Я споделете какви детектори ползвате, които наистина да вършат работа?
            Аз имам един дето мига, святка, писка ама е голям лъжец. Уж може да различава арматура от жици с тока ама нещо май не е съвсем така. Много лъже, като дрът представител на малцинствата...
            42

            Коментар


            • #7
              От: Детектор за вградени кабели

              Най-много разчитам на един уред който отчита наличието на променлив ток по кабела,работи безпогрешно като кабел на открито го детектира в зависимост от настройката от 1 метър,в стена до 20-30 см. Прав ток не отчита обаче,понякога пускаме само фаза по кабел в мазилката и така го търсим !
              Имам и един който работи горе долу добре макар че лично аз го ненавиждам и се оправям без него,представлява жичен генератор и безжичен приемник !
              Пускаш сигнал по кабела и с безжичния приемник по нивото на сигнала намираш правилния кабел !Само че тая чекия пищи постоянно и зая мен не струва,не че не ни е спасявала ама
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #8
                От: Детектор за вградени кабели

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                Най-много разчитам на един уред който отчита наличието на променлив ток по кабела,работи безпогрешно като кабел на открито го детектира в зависимост от настройката от 1 метър,в стена до 20-30 см. Прав ток не отчита обаче,понякога пускаме само фаза по кабел в мазилката и така го търсим !
                Имам и един който работи горе долу добре макар че лично аз го ненавиждам и се оправям без него,представлява жичен генератор и безжичен приемник !
                Пускаш сигнал по кабела и с безжичния приемник по нивото на сигнала намираш правилния кабел !Само че тая чекия пищи постоянно и за мен не струва,не че не ни е спасявала ама
                А, би ли споделил марка, модел, приблизителна цена на първия? Аз взех някакъв писукащ ( двадесетина лв., по спомен ), но хич не ми харесва.
                Казано е:
                -"Обичай ближния",
                щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                Коментар


                • #9
                  От: Детектор за вградени кабели

                  Имам един подобен безжичен. И при мене пищеше постоянно докато не прочетох че едната жица на предавателя трябва да се върже за "земя" оттогава нямам грижа и ми върши доста добра работа уреда за намиране на кабели в "снопа"
                  When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Детектор за вградени кабели

                    Aз свърших работа. Като, че ли..... Оказа се, че мястото е пайжина от кабели и се отказах да дупча. Ще лепя с монтажен силикон. Чиста работа.
                    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                    Коментар


                    • #11
                      От: Детектор за вградени кабели

                      И аз брадясах, и търсих уред, и накрая с повечко кръстене пробивах, и ми се размина. Ще съм благодарен на приличен модел, проверен. Имам една самоделка, дето надушва кабели и полета, но в случая нищо не каза, на 10 - 15 см. от кабела, нямам обяснение.
                      Pinpointer май му казват по градски.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X