Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся чугунолеярна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся чугунолеярна

    Необходима ми е чугунена плоча с размери 80/80 см. и дебелина 1 см. за едно огнище. Преди време подобна плоча, по-голяма от тази, ми отляха в Добрич - завод Маяк. Монтирана е на вътрешно огнище и съм доволен. Получих задача от домоуправитяля да изградя и външно такова. То е вече факт, но няма къде да ми излеят въпросната плоча. Маяк Добрич е дал фира и т.н. Ако, някой има информация, моля да помогне. Колкото е по-близо до Варна е по-добре, но където може, важното е да стане.
    Последно редактирано от rulin; 04-12-13, 11:59. Причина: корекция

  • #2
    От: Търся чугунолеярна

    В Нови Пазар има,но не им е много хубав чугуна,ако искаш ще обяснявам по-подробно.

    Коментар


    • #3
      От: Търся чугунолеярна

      Асеновград, фирма РозаЕмайл, си имат и чугунолеярна. Ако няма никъде по-близо, може да се звънне и там.
      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

      Коментар


      • #4
        От: Търся чугунолеярна

        В град Дряново.Познавам собственника ,ако желаете ще дам координати за свръзка.

        Коментар


        • #5
          От: Търся чугунолеярна

          Аз правих една скара за правено котле. В скрапа намерих скари от стари печки и ги заварих. Изкараха 6 години и котлето се предаде, но скарата не.

          Коментар


          • #6
            От: Търся чугунолеярна

            село ярлово на 35км. от самоков има леярна и работи.незнам други подробности.

            Коментар


            • #7
              От: Търся чугунолеярна

              Благодаря Ви! Дайте телефони, адреси, каквото имате за тези леярни. Все някъде ще могат да ми отлеят плочата. Дори пазя една стара, чугунена мивка, ако е необходимо да дам материал.

              Коментар


              • #8
                От: Търся чугунолеярна

                Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                В град Дряново.Познавам собственника ,ако желаете ще дам координати за свръзка.
                0898 645551 Петър
                Кажи му че Джартов ти е дал тел. Предполагам че ще си малко превилигирован.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X