Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тухли за облицовка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тухли за облицовка

    Някой знае ли в София къде продават такива.
    Трябват ми(вече спешно) червени тухли за облицовка на стена между плота и горните шкафове на кухня. Дебелината им да е 1,5-2см.
    Намерих няколко фирми, но или са много тънки или нямат червени. За фирми в провинцията нямам време.

  • #2
    От: Тухли за облицовка

    Клинкерни плочки май им викат, я разцъкай с това задание.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      От: Тухли за облицовка

      Не, друго е. Трябват ми обикновени фасадни тухли, само че с дебелина 2см. Иначе пълно е с полимерни, но са с дебелина от 3 до 5мм

      Коментар


      • #4
        От: Тухли за облицовка

        Аз мисля също да си правя едната стена да изглежда все като че ли не е измазана, а си е с тухлите единички фугирани. Гледах как го правят. Наковава се тънка скара от летвички, поставя се мрежа за шпакловане и отгоре се коват пак летвички. Така става с дебелина около 1,5-2см. Аз мисля след като закова първите летвички, да го напълня с разтвора и да поставя мрежата, тогава да накова другите летвички и да го намажа с оцветен разтвор. Тези които ги гледах да го пварят си правят всичкия материал цветен или след изсъхване боядисват, но втория вариант не бил за предпочитане. Като се извадят летвичките се пълнят фугите с неоцветен разтвор и се заглаждат с нещо обло.

        Коментар


        • #5
          От: Тухли за облицовка

          В Бриколажа има нещо подобно - точно тухлените не съм гледал дали са мозайка и цимент с боя.

          Ама като намериш драсни моля те че и мен ме вълнува такова нещо

          Има ли вариант обикновени плътни единички да се нарежат на филии?

          Е те на:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:49_n.jpg
Прегледи:1
Размер:102.9 КБ
ID:5529649
          Последно редактирано от turtey; 22-10-13, 18:10.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            От: Тухли за облицовка

            Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
            Аз мисля също да си правя едната стена да изглежда все като че ли не е измазана, а си е с тухлите единички фугирани. Гледах как го правят. Наковава се тънка скара от летвички, поставя се мрежа за шпакловане и отгоре се коват пак летвички. Така става с дебелина около 1,5-2см. Аз мисля след като закова първите летвички, да го напълня с разтвора и да поставя мрежата, тогава да накова другите летвички и да го намажа с оцветен разтвор. Тези които ги гледах да го пварят си правят всичкия материал цветен или след изсъхване боядисват, но втория вариант не бил за предпочитане. Като се извадят летвичките се пълнят фугите с неоцветен разтвор и се заглаждат с нещо обло.
            Изобщо нямам намерение да си правя такова нещо. За клиент е и стената е вече направена, няма как да използвам тухли с по-голяма дебелина.

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            В Бриколажа има нещо подобно - точно тухлените не съм гледал дали са мозайка и цимент с боя.

            Ама като намериш драсни моля те че и мен ме вълнува такова нещо

            Има ли вариант обикновени плътни единички да се нарежат на филии?
            Има, в краен случай така ще направя, но сигурно ще режа клинкерни, че са по-плътни.
            Ама ми се щеше наготово..

            Коментар


            • #7
              От: Тухли за облицовка

              Мисля във Варна се произвеждаха.Е това не ви върши работа за съжаление.Последният път като търсих керамична облицовка декоративна не успях да намеря и поръчах да ми нарежат от варовикови плочи/неполирани/ с дебелина 2 см плочки с р-ри 7/24 см получи се добре но едва ли ще ву свърши работа.Има и изкуственни пана с дебелина 1,5 см мисля че ги произвеждаха карай Пловдив във Рокуул май се казваще фирмата.Замислих се дали ако не намерите тухли дали не можете да убедите някой каменар да ви нареже на размер плочи аргетон/от керамичните облицовки за фасади/ мисля са с точната дебелина.
              Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
              GSM +359 895 236 182

              А Rhf +

              Коментар


              • #8
                От: Тухли за облицовка

                Извинявам се писали сме заедно.
                успех
                Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
                GSM +359 895 236 182

                А Rhf +

                Коментар


                • #9
                  От: Тухли за облицовка

                  Хм. Това дали ще е достатъчно устойчиво на пари, мазнини и влага за тези цели? Или на клиента не му пука.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Тухли за облицовка

                    Даже не е във Варна, ми в Златни пясъци Може да се прозвънят фирмите за камини, ако на някой му е хартисало някакво количество. Тия в Бриколаж и по другите вериги не стават - едно, че са точно от тънките (7-8мм) и второ са на грозна цена.

                    п.п. На второ четене се сещам, че едно време се правеха и в Шамот - Елин Пелин, ама сега как е - не знам, а пък сайта им е хакнат...
                    Последно редактирано от stargazer; 22-10-13, 18:33.
                    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Тухли за облицовка

                      Ся гледам на рокуол сайта - 25-30 лв м2
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        От: Тухли за облицовка

                        Първоначално публикуван от alex052 Преглед на мнение
                        Мисля във Варна се произвеждаха.Е това не ви върши работа за съжаление.Последният път като търсих керамична облицовка декоративна не успях да намеря и поръчах да ми нарежат от варовикови плочи/неполирани/ с дебелина 2 см плочки с р-ри 7/24 см получи се добре но едва ли ще ву свърши работа.Има и изкуственни пана с дебелина 1,5 см мисля че ги произвеждаха карай Пловдив във Рокуул май се казваще фирмата.Замислих се дали ако не намерите тухли дали не можете да убедите някой каменар да ви нареже на размер плочи аргетон/от керамичните облицовки за фасади/ мисля са с точната дебелина.
                        Точно тези ги търсих, намирам само поръчка през интернет. Утре ще звъня на телефона за контакт, дали мога да ги видя на живо.

                        Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                        Хм. Това дали ще е достатъчно устойчиво на пари, мазнини и влага за тези цели? Или на клиента не му пука.
                        Ще ги импрегнирам. Но принципно не му пука. Избра си и мрамор за плот и въпреки увещанията ми, че не е подходящ и ще го сменя след некоя година, настоя за него. Харесвал му цвета и шарката.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Тухли за облицовка

                          Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                          Точно тези ги търсих, намирам само поръчка през интернет. Утре ще звъня на телефона за контакт, дали мога да ги видя на живо.
                          http://sitekreator.com/rockwall/interior.html
                          Последно редактирано от turtey; 22-10-13, 18:57.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #14
                            От: Тухли за облицовка

                            Грешка, не рокуол а тези ще ги проверявам утре. http://dekorativna.oblicovka.info/in...blicovka=63947
                            Днес взех една мостра от тези като на рокуол и докато ида до колата се счупи....дадоха ми друга мостра, ама все пак....

                            Коментар


                            • #15
                              От: Тухли за облицовка

                              В Италия ги имаше навсякъде, но тук не съм срещал.
                              Изключително непрактично за кухненски гръб, но колкото клиенти, толкова и вкусове...
                              Има и вариант на "Г", ако се налага да обличаш колона.

                              Размерите са 25/5/2 см.
                              Ето снимки:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:listello_01.jpg
Прегледи:1
Размер:21.3 КБ
ID:5529660Натиснете снимката за да я уголемите

Име:listello_04.jpg
Прегледи:1
Размер:26.8 КБ
ID:5529659
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X